Bebek arabası önerisi

masalkartal

Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2018
137
56
Biz de bebek arabası araştırıyoruz bir süredir. Travel sistem arabalar kullanışlı gibi görünse de büyük, ağır ve pahalı olması sebebiyle baston tip bir şey alacağız. Ama bu da çift yönlü, tam kapanır tenteli ve hafif olmalı. Sanırım Baby2Go Loola modelini alacağız.

minnos26

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2013
5.262
3.879
internette bunla ilgili videolar var. izleyerek karar verebilirsiniz. ben şahsen öyle yapıyorum. tabi gezme zamanı gelince gidip yakından da bakarım. ağırlığı, kullanımı, boyutu vs yakından incelemek en güzeli.
şuan 10. haftadayım araba seçimi için çok erken benim için

masalkartal

Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2018
137
56
internette bunla ilgili videolar var. izleyerek karar verebilirsiniz. ben şahsen öyle yapıyorum. tabi gezme zamanı gelince gidip yakından da bakarım. ağırlığı, kullanımı, boyutu vs yakından incelemek en güzeli.
şuan 10. haftadayım araba seçimi için çok erken benim için
Haklısınız. Vakti gelince yerinde görmek lazım. Baby2Go ların malzemesi biraz kalitesiz geldi. Son olarak Casual marka ürünlere yöneldik.

minnos26

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2013
5.262
3.879
Haklısınız. Vakti gelince yerinde görmek lazım. Baby2Go ların malzemesi biraz kalitesiz geldi. Son olarak Casual marka ürünlere yöneldik.
ben de artık şu haftaları atlatmak ve alışveriş yapacağım kısıma gelmek istiyorum. en çok heveslendiğim ise araba seçimi :KK68:
pierre cardin in bi kaç modelini izledim güzel geldi, ama yakından hiç bakmadım. bir de çok yer kaplayan hantal olmasın istiyorum. ben de küçük bişeyim zaten, arabamız da küçük olsun:confused:

hilivingston

burdan mars'a kadar... :)
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2019
167
549
mamas&papas armadillo aldım ben ama kullanışlı mı bilemiyorum henüz kullanmadığım için.
merhaba bu arabayı kullandınız mı? olumlu olumsuz fikirleriniz neler acaba :KK36:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-10-2019

Hamileliğimin 32. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 59 gün kaldı.

Sonraki üç gün içinde bebeğinizin ayak tırnakları tamamen şekillenmiş olacak. Bu ay daha önceden yaşamış olduğunuz sırt ağrısı gibi bir çok aynı belirtiyi yaşayabilirsiniz. Siz ve bebeğiniz genişledikçe, sırtınız için yük denegelemek giderek zorlaşacaktır. Bebeğiniz daha hızlı kilo almaya başlıyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1780 gr. - Yaklaşık boyu : 42.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Spizella

Realist
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
27 Ağustos 2017
11.029
23.038
merhaba bu arabayı kullandınız mı? olumlu olumsuz fikirleriniz neler acaba :KK36:
merhaba, kullandım evet. çok rahat sürüşü olan kolay açılıp kapanan bir araba. ona uygun adaptör ile puset de almıştım cybex aton Basic pusetle uyumlu. tek sorun büyüyünce puseti çıkardığınızda araba sadece öne bakabiliyor.

bu arada bebeğim 8 aylık bebek arabası almasam da olurmuş. her yere kanguru ile gidiyoruz. aşırı rahatlık :)

NURINAN

🤰🏽💐
Kayıtlı Üye
12 Mart 2013
38
34
Kızlar merhaba, bende casual sonic düşünüyorum kullanan var mı, inceledim güzel geldi ve alt sepeti büyük, tekerlekleri sağlam, iç hacmi geniş ve şiltesi yıkanıyor, sadece baston gibi katlanmıyor da çanta gibi oluyor, hani bastonla gerek kalır mı ilerisi için merak ediyorum, bu arada oto koltuğu almayacağım

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 17-11-2019

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 87 gün kaldı.

Önümüzdeki bir iki gün içinde bebeğinizin gözleri ve kirpikleri tamamen şekillenmiş olacak. Bu günlerde el ve ayaklarınızdaki ödem ve şişlikler artabilir. Ayakta durmaktan kaçınmak, ayaklarınızı daha yüksekte tutarak dinlenmek ve tuz kullanımını kısıtlamak ödeme ve şişliklerin azalmasında yardımcı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

NURINAN

🤰🏽💐
Kayıtlı Üye
12 Mart 2013
38
34
merhaba, kullandım evet. çok rahat sürüşü olan kolay açılıp kapanan bir araba. ona uygun adaptör ile puset de almıştım cybex aton Basic pusetle uyumlu. tek sorun büyüyünce puseti çıkardığınızda araba sadece öne bakabiliyor.

bu arada bebeğim 8 aylık bebek arabası almasam da olurmuş. her yere kanguru ile gidiyoruz. aşırı rahatlık :)
Cnm, bende Kasım annesi olacağım nasipse, oto koltuğu olmayan, tam yatar baston tarzı rahat arabalara bakıyorum, bahara kadar kanguru ile çıkmayı düşünüyorum dışarı 🌸araba tavsiyen var mı yada casual sonic i hiç inceledin mi

Önümüzdeki bir iki gün içinde bebeğinizin gözleri ve kirpikleri tamamen şekillenmiş olacak. Bu günlerde el ve ayaklarınızdaki ödem ve şişlikler artabilir. Ayakta durmaktan kaçınmak, ayaklarınızı daha yüksekte tutarak dinlenmek ve tuz kullanımını kısıtlamak ödeme ve şişliklerin azalmasında yardımcı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Spizella

Realist
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
27 Ağustos 2017
11.029
23.038
Cnm, bende Kasım annesi olacağım nasipse, oto koltuğu olmayan, tam yatar baston tarzı rahat arabalara bakıyorum, bahara kadar kanguru ile çıkmayı düşünüyorum dışarı 🌸araba tavsiyen var mı yada casual sonic i hiç inceledin mi
Merhaba bebeğin sağlıkla dünyaya gelsin inşallah :)
Chicco liteway 2 mi ne ona çok iyi diyorlar senin aradığın özellikler var galiba onda. Benim tek pişmanlığım önünde bar kısmı olmayan bir araba almak oldu. Bebeğimi bağlamadan oturmuştum 2 dklığına kendini öne atıp düştü geçenlerde.

NURINAN

🤰🏽💐
Kayıtlı Üye
12 Mart 2013
38
34
Merhaba bebeğin sağlıkla dünyaya gelsin inşallah :)
Chicco liteway 2 mi ne ona çok iyi diyorlar senin aradığın özellikler var galiba onda. Benim tek pişmanlığım önünde bar kısmı olmayan bir araba almak oldu. Bebeğimi bağlamadan oturmuştum 2 dklığına kendini öne atıp düştü geçenlerde.
Bi sıkıntı olmadı inşallah cnm bebeğine , geçmiş olsun, bi bakayım o arabaya 🙏🌸 çok sağol ❤

Yukarı Alt