Bebek arabasi &puset önerisi olan varmı

Derya Karademir

Derya Karademir
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
105
30
Merhaba Aralik ayinda doğum yapicam. Tüm eksiklerimi aldım ama bebek arabasi &puset hangi marka alacağıma karar veremedim . Kullanıp memnun olan annelerden yardım istiyorum 🤭
 

Bird34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2019
6
3
Dün e bebeğe gittim tüm bebek arabalarına bakmak için. Kraft twist modelleri en güzeli. Portbebeyi kaldırmadan direk 360 derece dönebiliyor. Tekerlekleri sürüşü mükemmel. Tabi indirimli fiyatı 2200 tl biraz pahalı. O yüzden hemen letgoya tutumlu anneye ve dolaba baktım. Bir sürü ikinci el ama yıpranmamış arabalar var. Bugün bir tanesine gidip bakacağım. Sıfır alıp kullanışsız bir araba almaktansa ikinci el az kullanılmış bir bebek arabası almayı tercih ediyorum. Böyle bir şey düşünebilirsiniz :).
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-04-2020

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 103 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde bebeğinizin akciğerlerindeki hava kesecikleri (alveol) gelişmeye başlayacak. Bebeğin nefes alabilmesi genelde 24. haftanın sonunda mümkündür. Çünkü bazı hava keseciklerinin gelişimi, kanla iyi beslenen akciğer dokularının ve bronşların gelişininin sonunda tamamlanır. Buna ek olarak hava keseciklerini ayrıran membran(zar tabakası), oksijen- karbondiyoksit değişimine izin verecek kadar incedir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt