Bebek arabasi &puset önerisi olan varmı

Derya Karademir

Derya Karademir
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
105
30
Merhaba Aralik ayinda doğum yapicam. Tüm eksiklerimi aldım ama bebek arabasi &puset hangi marka alacağıma karar veremedim . Kullanıp memnun olan annelerden yardım istiyorum 🤭
 

Bird34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2019
6
3
Dün e bebeğe gittim tüm bebek arabalarına bakmak için. Kraft twist modelleri en güzeli. Portbebeyi kaldırmadan direk 360 derece dönebiliyor. Tekerlekleri sürüşü mükemmel. Tabi indirimli fiyatı 2200 tl biraz pahalı. O yüzden hemen letgoya tutumlu anneye ve dolaba baktım. Bir sürü ikinci el ama yıpranmamış arabalar var. Bugün bir tanesine gidip bakacağım. Sıfır alıp kullanışsız bir araba almaktansa ikinci el az kullanılmış bir bebek arabası almayı tercih ediyorum. Böyle bir şey düşünebilirsiniz :).
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-04-2020

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 73 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları artık kaynaşmış olmadığı için bebeğiniz göz kapaklarını açıp kapatabiliyor. Eğer bebeğiniz rahminizin üst tarafında konuşlanmış ise tekmelerinden dolayı göğsünüzün hemen altında kaburga gölgesinde bazı ağrılar ve hassasiyet yaşayabilirsiniz. Mümkün oldukca uzanarak ve öne doğru eğilmekten kaçınarak, kaburga bölgenizdeki ağrıların azalmasını sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin gözleri ışığa tepki gösteriyor ve kemikleri iyice gelişti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt