Bebek arabasi &puset önerisi olan varmı

Derya Karademir

Derya Karademir
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
105
29
Merhaba Aralik ayinda doğum yapicam. Tüm eksiklerimi aldım ama bebek arabasi &puset hangi marka alacağıma karar veremedim . Kullanıp memnun olan annelerden yardım istiyorum 🤭

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-12-2019

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 7 gün kaldı.

Bebeğinizin derisinin rengi, kırmızımsı ve pembemsi tondan, beyaz ve mavimsi pembe tonuna doğru değişmeye başladı. (bebeğinizin cildi koyu tonlarda olcak olsa bile) Bebeğinizin cildinin rengindeki değişikliğin sebebi cildinin altında depolanan yağın kalınlığının artmasıdır. İshal, bulantı ve hazımsızlık doğum işaretleri olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Bird34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2019
6
3
Dün e bebeğe gittim tüm bebek arabalarına bakmak için. Kraft twist modelleri en güzeli. Portbebeyi kaldırmadan direk 360 derece dönebiliyor. Tekerlekleri sürüşü mükemmel. Tabi indirimli fiyatı 2200 tl biraz pahalı. O yüzden hemen letgoya tutumlu anneye ve dolaba baktım. Bir sürü ikinci el ama yıpranmamış arabalar var. Bugün bir tanesine gidip bakacağım. Sıfır alıp kullanışsız bir araba almaktansa ikinci el az kullanılmış bir bebek arabası almayı tercih ediyorum. Böyle bir şey düşünebilirsiniz :).

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-04-2020

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 143 gün kaldı.

Önümüzdeki üç gün içinde bebeğinizin başında ince telli saçlar şekillenmeye başlayacaktır. Bu saçlar bebeğinizin kalıcı saçlarıdır, lanugo (geçici tüyler) değil. Bu kalıcı saçlar bebeğinizin doğumundan sonra, iki hafta içinde yavaş yavaş dökülerek daha kalın saçlarla değişecektir. Bebeğiniz artık nesneleri kavrayabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Derya Karademir

Derya Karademir
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
105
29
Teşekkür ederim e bebekten casual travel baston bebek arabası ve puset aldım

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-12-2019

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 7 gün kaldı.

Bebeğinizin derisinin rengi, kırmızımsı ve pembemsi tondan, beyaz ve mavimsi pembe tonuna doğru değişmeye başladı. (bebeğinizin cildi koyu tonlarda olcak olsa bile) Bebeğinizin cildinin rengindeki değişikliğin sebebi cildinin altında depolanan yağın kalınlığının artmasıdır. İshal, bulantı ve hazımsızlık doğum işaretleri olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Yukarı Alt