Bebek arabası tavsiyesi 2018

leylacv

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
95
Selam kızlar kafası karışık bi anne adayı olarak tecrübeli annelerimizden bebek arabası tavsiyesi istiyorum. Piyasada milyon tane bebek arabası var karar veremedim. İstediğim özellikler şunlar;

Çift yönlü kullanımı olsun
Araba yatay pozisyona gelebilsin ve ve portbebe özellliği olsun
Pusetiyle beraber katlansın ve en önemlisi katlanınca az yer kaplasın
Kumaşı kaliteli olsun
Pratik kullanımı olsun her yere girebilsin
Ve son olarak fiyatı uygun olsun istiyorum
Bu özelliklere sahip memnun kaldığınız bir bebek arabası öneriniz var mı??

zelzeleee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5.558
Bebeğim 1 yaşında. port bebe olan pahalı bir bebek arabası aldım. 7. Ay oturma evresine geçince 300 liraya yatar pozisyona geçen sıradan bir baston puset aldım. Yer kaplamıyor, tek parça. Maalesef port bebe olanlar biraz ağır oluyor. Üç parçaya bölünüyor ve bagaja zor sığıyor. Bence yatar pozisyona geçen baston puset alın çünkü oturmaya başlayınca tekrar bebek arabası alacaksınız. Port bebe özellikli olanların oturma pozisyonu biraz eğik kalıyor ve bebekler 7. Aydan sonra etrafı izleyemediklerinden huzursuz oluyorlar.

choccywhoccydoodah

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
Emoji Skoru
17.175
Portbebe olan modeller pusetiyle katlanmıyor ve iki parça hantal arabalar oluyor.
Kızımda bir delilik yapıp öyle bir travel set aldım ama pişman oldum. 1 yaşına gelince sığamadı,yarı yatar durduğu icin oturmak istemedi vs derken gittim baston aldım da rahat ettim.
Şimdi yine hamileyim. Chicco Lite way Plus aldım. Anakucağı ile birlikte satılıyor. Alttaki araba baston. Çift yönlü değil ama anakucağı takılıyken size dönük duruyor ki bebek büyüyünce etrafı seyretmek daha cazip oluyor zaten.
Baston kısmını ayağınızla itip bastırarak kolayca kapatabiliyorsunuz. Setin içinde yağmurluk ve tulumda var.
Ben çok beğenerek aldım. Kesinlikle kullanışlı. Bir bakın isterseniz.

LaraPikata

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
341
Nuna pepp olabilir. Araba koltugunu da alirsiniz. İlk aylarda bebek arabasina araba koltugunu monte edersiniz. Ben Nunanin buyuk ve agir bir arabasini almistim. Cok pisman oldum. Quinny zapp extraya gectik. Bakin bu da olabilir. Ama Nuna kalitesinden cok memnundum. Chicconun da guzel secenekleri var.

leylacv

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
95
Kızlar hepinize çok teşekkür ederim ilk kez anne olacağımdan bu konuda hiç bilgim yok önerilerinizi dikkate alacağım mutlaka bakacağım

Olympea

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.090
Sunny baby alma sakin esimin aklına uydum aldım çok pismanim. Oğlum 9 aylik baston alicam ben de.

travel setler bence de kullanışlı değil aynen arkadaşların dediği gibi oturmaya başladıktan sonra yarı yatar pozisyonda olduğu için bebekler rahat edemiyor. Yukarda bi arkadaş söylemiş chicconun ana kucagiyla birlikte satilan baston modelleri cok guzel ve kullanisli. Şimdi olsa düşünmeden onu alırdım.

arsimet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
836
Hiçbir özellik sizinkiyle uyumlu değil ama yine de yazayım ben chicco lite way plus2 aldım hem baston hem pusetli...
Portbebe olan modeller pusetiyle katlanmıyor ve iki parça hantal arabalar oluyor.
Kızımda bir delilik yapıp öyle bir travel set aldım ama pişman oldum. 1 yaşına gelince sığamadı,yarı yatar durduğu icin oturmak istemedi vs derken gittim baston aldım da rahat ettim.
Şimdi yine hamileyim. Chicco Lite way Plus aldım. Anakucağı ile birlikte satılıyor. Alttaki araba baston. Çift yönlü değil ama anakucağı takılıyken size dönük duruyor ki bebek büyüyünce etrafı seyretmek daha cazip oluyor zaten.
Baston kısmını ayağınızla itip bastırarak kolayca kapatabiliyorsunuz. Setin içinde yağmurluk ve tulumda var.
Ben çok beğenerek aldım. Kesinlikle kullanışlı. Bir bakın isterseniz.
Beklediğim konu gelmiş ben de baston puset almak istiyorum Chicco lite way’e karar vermiştim ama sonra ön tekerleğin kendi kendine kilitlenmesi konusunda birkaç şikayet okudum o yüzden alıp almamakta kararsız kaldım. Gerçi siz hamilesiniz daha kullanma şansınız olmamıştır ama kullanan birilerinden tavsiye alarak mı satın aldınız ürünü?

Yukarı Alt