bebek bakım çantası

NHLTLG

Rabbim korusun meleğimi..
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2006
956
2
36
kızlar bebek bakım çantası alanlar resimlerini ekleyeblirmi ?
özellikleri ? nasıl olmalı ? ben avvivo bebek bakım çantasını beğendim ama 100 tl civarlarında fiyatı değer mi bukadar pahalı bilemiyorum ?

merakli_misafir

Milky Mommy Fresh&Daily
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2009
1.405
5
özellikleri ? nasıl olmalı ? ben avvivo bebek bakım çantasını beğendim ama 100 tl civarlarında fiyatı değer mi bukadar pahalı bilemiyorum ?
Nivea nın bebek bakım çantasını tavsiye ederim. İçinde nivea ürünleri de var. İnternetten inceleyebilirsin.

why_be

varken yok gibi
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2008
3.320
1
ben port bebe taşıma çantası almıştım. yanında bebek bakım çantası da vardı onu kullanmayı düşünüyorum

office

Ben sizden değilim...
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
8 Eylül 2007
21.568
67.296
bence değer bebek çantası. çünkü uzun süre kullanıyorsunuz. ben ilk oğluma da pierre cardin almıştım bu oğluma da öyle aldım. reklama girer mi bilmiyorum ama resim ekleyemediğim için resmini bulduğum site adını verebilirim. bende 100 tl ye aldım bunu.

Son düzenleyen: Moderatör:

NHLTLG

Rabbim korusun meleğimi..
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2006
956
2
36
bende bunu beğendim 110 tl fiyatı
Biberon koyma aparatı
Alt açma bezi
Deri Tutma kolu
Silenebilir kumaş
Su geçirmez kumaş
Şeffaf kirli torbası
Geniş iç hacim
Ürün boyutu : boy 33cm – En 45 cm

Son düzenleyen: Moderatör:

Sezen

O, Artık Anne:))
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
1.268
15
bende aldım 55 tl ye
termal biberon kılıfı
alt açması
şeffaf kirli torbası var
ve silinebilir dış yüzey kumaş filan değil daha uzun ömürlü
piierre cardin istemiştim abalama ben almıştım 3 sene önce 50 tl ye piierre cardinden ama izmitte bulamadım aynından ona benzer olan çantayı aldım bende sadece içindeki alt açmasını ayrı bi göz sanmıştım meğer içi tek bölmeymiş önündede fermuarlı ayrı bir görü daha var içinde bi bölüm daha olaydı çok iyi olurdu ama gördüğüm en güzel çanta buydu
jaccob gibi bişiy markası deri saplı şık bişey ayrıca uzatma sapıda mevcut

N

nursahin

Ziyaretçi
Ben nivea nın atta çanta setini aldım mavi-lacivert renkgi bebek çantamı sırt çantası olarak almak istiyordum daha kullanışlı olur diye internetten 52 tl ye sipariş verdim içinde nivea nın ürünleri var ve çok güzel kokuyor ürünler çantamı yıkayıp içine bebişimin cicilerini yerleştirdim doğuma hazır halde bekliyor dezavantajı çok geniş değil çanta bide içinde biberon kılıfı ve kirli torbası yok sadece alt açması var

Sezen

O, Artık Anne:))
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
1.268
15
nursahincim o set realde geçtiğimiz ay 39 tl idi yanlış hatırlamıyorsam ama kalmamıştı bende jhonson unkini aldım onun çantası makyaj çantası gibi ama 30 tl ye aldık
bir arkadaşım söyledi tekrar başlatılcakmış kampanya

kapkara

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2008
605
2
ben chicco aldım..içinde bütün chicco ürünleri de var..49 ytlye..ve çok memnun kaldım..

NADYA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2008
292
4
ben espiritin aldım.60 ytl.irem bebeden
çok güzel ve kullanışlı.gerçi daha kullanamdım ama :))
espirit bebek bakım çantası yaz google da bulursun cnm

office

Ben sizden değilim...
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
8 Eylül 2007
21.568
67.296
zevk meselesi ben olsam koyu renkte bişiy tercih ederdim herşeyle uysun diye siyah lacivert gibi
ilk çocuk olunca insan genellikle koyu birşey tercih ediyor. ben ilk oğlumda gri almıştım. ama sonra uzun süreli kullnaınca sıkılıyorsun ve değişik daha canlı bişiler kullanmak istiyorsun. sonuçta bebek çantası bu sefer çok koyu olmasın diye düşündüm ben kırmızılı- beyazlı aldım hoş durdu :lepi:

uppahalds

Long time, no see...
Pro Üye
12 Ağustos 2008
1.975
222
43
Ben de skip-hop bakım çantası kullanıyorum. Çok geniş değil ama ben eşyalarımızı sığdırabiliyorum. Renkleri çok canlı, anne için de bölmeleri var, ayrıca bir el çantası taşımak zorunda kalmıyorum. En önemli özelliği pusete takılabilen klipsleri var, çok rahat oluyor. Her şey içinde olsun diyenler pek beğenmeyebilir, çünkü sadece alt açması var içinde, termal çanta ya da kirli torbası yok...

Fei_Lian

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2009
253
2
ben espiritin aldım.60 ytl.irem bebeden
çok güzel ve kullanışlı.gerçi daha kullanamdım ama :))
espirit bebek bakım çantası yaz google da bulursun cnm
fotolarda küçük gibi gözüküyor çanta... ama özelliklerini yazmışlar gayet kullanışlı gibi... bu akşam uğrayayım irem bebeye bende... yalnız internet fiyatı 69 tl... mağazada farklı değildir heralde... :)

şimdi kararsız kaldım... chicco ve nivea nın çantaları küçük ama bakım seti hediyeli... naapsam ki... :kahve:

funda0606

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2008
195
0
37
ben bebek bakım çantasına 100 tl gibi bir fiyat verme taraftarı olmadığım için chicconun bebek bakım çantaını aldım..içinde malzemelerde vardı ve hala şampuanı falan kullanıyorum..ayrıca chicconun bebek bakım ürünlerinden çok memnun kaldım özellikle pişik kreminden kesinlikle tavsiye ederim...

pitos25

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2008
2.447
3
37
bende nivea atta seti aldım çantası çokta küçük değil bence üçüzlerimin hastane çantası olarak kullanıcam biberonlarda dahil herşey çıktı yedek ve battaniyeleride var ve mis gibi kokuyorlar opuyorumnanaktan

daphneIsLife

..hem uzak hem yakın..
Pro Üye
14 Ocak 2009
2.689
7
36

aslikorkmazs

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2011
23
2
Arkadaşım birkaç haftaya doğum yapacak,onunla alış verişe çıkıp bebek çantası aldıık..chicco marka, mavi ve kırmızısı var.içinde de bebeğin yağıdır,kremidir bir grup malzeme,çok güzel... 90 lira verdik.İçinde biberon için bölme de bar,bence güzel,tavsiye ederim:)

edebiyatci

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2011
18
1
AVVIO Anne Bebek Bakım Çantası A-5030 Gri | annelutfen.com çok hoş görünen bir çanta ama biraz pahalı chicco nunki çok avantajlı ama çok beğenmedim çantayı nivea da yine avantajlı ama çantası küçük geldi karar veremedim ama bunu alacağım galiba daha 3 ay var doğuma. ayrıca başlık çok güzel olmuş keşke fotoğrafı koyabilseydim ama site engellemiş galiba yapıştıramadım :KK43:

edebiyatci

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2011
18
1
AVVIO Anne Bebek Bakım Çantası A-5030 Gri | annelutfen.com

AVVIO Anne Bebek Bakım Çantası A-5030 Gri Ürün Detayları
AVVIO Anne Bebek Bakım Çantası A-5030 Gri
- Su geçirmez ve silinebilir kumaş,
- Alt açma bezi ve kirli torbası,
- Termostatlı biberon saklama kabı (max.2-3 saat),
- Dört bölmeli geniş iç hacim,
- Deri tutma sapları.

özellikleri bunlar arkadaşlar özellikle su geçirmez olması kumaşının çok iyi geldi tabi kirli torbası vs de avantaj

geronimo_s

bebekli çocuklu :)
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2013
2.891
2.680
35
$Adsız.jpg

En son bunu almaya karar verdim çok pahalı diğerleri bunun kalitesi iyi gibi duruyor kargo ücreti de yok

STYLO Anne Bebek Bakım Çantası S12.125- Siyah Çiçekli

boyutları da 42x22x34 cm sanırım yeterli olur ne dersiniz???

deepeliza

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2013
116
17
arkadaşlar bu konudaki yorumlarınızı alabilir miyim?? şuan araştırıyorum aşırı pahalı bişey de düşünmüyorum

yagmurcuk83

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2013
22
1
30
hanımlar bende baya bir süre bu bebek bakım çantalarını araştırdım hangisini almalıyım ikileminde kaldım hep ama sonunda kraft bebek bakım çantasını aldım. ürün gerçekten tarz ve kullanışlı. günlük olarak kullandığım çantadan bir farkı yok artısı var :) alt değiştirmek için şilte, biberon saklama kabı, kirli bezi torbası var ayrıca çanta su geçirmiyor benim tercihim kraft olmuştu sizlerede tavsiye ederim

CIRTLAK

Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2013
5
0
30
arkadaşlar bu konudaki yorumlarınızı alabilir miyim?? şuan araştırıyorum aşırı pahalı bişey de düşünmüyorum
Merhaba arkadaşlar, benim omuz yapım dar olduğu için sırt çantasını daha rahat kullanırım diye düşündüm, çantaları baya araştırdım ama sonunda illa bebek çantasımı olması lazım dedim ve NIKE ULTIMATION VICTORY BACKPACk modeline karar verdim.
Gayette kullanışlı, termos bölümü bu çantada var, su geçirmiyor, tabi daha spor birşeyler düşünen arkadaşlar düşünebilir.

sedefbyo

Popüler Üye
Pro Üye
30 Kasım 2008
596
4
44
ben de kanz ile sytlo marka arasında kaldım ama.Antialerjij ve filatasız kumaş diyor yani antikansorejenmiş kanz fakat diğerinde öyle ibare yok