Bebek Battaniyesi Hakkında

thelilac

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Kızlar merhaba,
Uzun süredir üyelikten sonra ilk konumu açıyorum :)
Ocak ayında doğacak bebeğim için giysi, tekstil ürünleri araştırması yapıyorum. Yenidoğan için battaniye almak uygun olmadığı yazıyor internette. Alıp almamak konusunda kararsızım yardımınıza ihtiyacım var. Fikirlerinizi bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.

_Lavin_

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
11.927
Kızlar merhaba,
Uzun süredir üyelikten sonra ilk konumu açıyorum :)
Ocak ayında doğacak bebeğim için giysi, tekstil ürünleri araştırması yapıyorum. Yenidoğan için battaniye almak uygun olmadığı yazıyor internette. Alıp almamak konusunda kararsızım yardımınıza ihtiyacım var. Fikirlerinizi bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.
Kimse yazmamış ama. Benim kızım eylül doğumlu önü kıştı. Ben penye battaniye kullandım, soğuk olduğunu düşününce polar battaniyeyi çok yukarı gelmeyecek şekilde onun üstüne örttüm.

minnos26

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.877
ne açıdan uygun değilmiş orayı bilmiyorum. ancak benim duyduğum, yeni doğduğunda bebekler küçükken üzeri örtülmemeliymiş. Allah korusun battaniyeyi üzerlerine çekip nefes almalarına engel olabilirlermiş. Ama sizin denetiminizde üzerine çocuk battaniyeye sarılabilir veya biraz büyüdüğünde battaniye kullanılabilir diye düşünüyorum.

Yukarı Alt