Bebek bezine çözüm ?

Shirin seyler

Oriflame
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2007
101
8
Merhaba arkadaşlar,benim bebeğim 65 günlük,5.600 gr,
bebek bezinde problem yaşıyoruz,ultra primanın 2 numarası 3-6 kg nı kullanıyorduk, 3haftadır kakasını yapınca arkasından çıkıyor diye kullanamadık, halbuki 6 kg ya kadar kullanabiliyor olmuyormuyuz,bende elimde olan molfix in 3 numarası 4-9 kg nı kullanmaya başladım, ön ve arka kısımları yeteri kadar yukarı takılıyor ama yanları boş kalıyor,body si ve kıyafetleri kirlenmeden bez değiştiremez oldum, ne kullanacağımı şaşırdım, bezde kakasını tutmak kabusumuz oldu, neden böyle oluyor, yorumlarınızı bekliyorum,teşekkürler.

nnurayy

annesinin bal-kaymagi
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2008
2.584
11
ay ben o primadan cok cektim sorma ensesinden cikardi simdi huggies 3 numara aldim biraz kalin ama sizma sorununu ortadan kaldirdim

sevhan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2007
1.456
6
ben prima 4-9 kilosunu kullanıyorum çook memnunum hiç sızma olmadı ayrıca hiç pişikte olmadı.

Viola

Yiğitim bitanem..
Pro Üye
26 Haziran 2007
1.278
3
Ben primanın 2 numarasını bir paket bile kullanamamıştım..şimdi 3 numarasını kullanıyorum çok memnunum..önümüzdeki hafta 4 numaraya geçicem:))

Gkcn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2007
1.721
12
benim oğlum 6 kilo oldu.dün ilk defa 3 numara kullandım.2 küçük gelmeye başlamıştı.primanın 3 numarasını aldım.baştan beri prima kullanıyorum memnunum.sızıntı da yapmıyor.

zinedila

Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2007
6.275
1.578
benim bebeğim 17 günlük bizde çişimizi çıkarıyıruz pipiyi üste vererek bağlanır bizde öle oluncada işeyince çoğu zaman hep badilerine çıkıo sizdede böle bir sorun yaşayan varmı bezdenmi kaynaklanıyor acaba?

Viola

Yiğitim bitanem..
Pro Üye
26 Haziran 2007
1.278
3
benim bebeğim 17 günlük bizde çişimizi çıkarıyıruz pipiyi üste vererek bağlanır bizde öle oluncada işeyince çoğu zaman hep badilerine çıkıo sizdede böle bir sorun yaşayan varmı bezdenmi kaynaklanıyor acaba?
Ben pipisini aşağıya vererek bağlıyorum.çünkü hem hastanedeki bebek doktoru hemde özel doktorumuz böyle söyledi..o yüzden de böyle bir sorunla karşılaşmadım..

Viola

Yiğitim bitanem..
Pro Üye
26 Haziran 2007
1.278
3
3 numarasını kaç gün,yada kaç hafta kullandın, yeni numaraya geçeceğini neye göre karar veriyorsunuz?
canım ben 3 numarayı 3 aydır kullanıyorum,bebeğin rahatsız olduğunu artık küçük geldiğini anlıyorsun zaten..bir numara artırıyorsun.şimdi benim oğlan yaklaşık 8 kilo.4 numaraya geçicem..

ayxsxegxuxl çelik

doğaç efe &duru ela
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2008
2.972
1
canım bezin üstüne külot giydirmeyi denedin mi daha sıkı tutar bende oğlumun pipisi aşağıda bağlıyorum ve sorun yaşamıyorum bende molfix 2 kullanıyorum bebeğim 50 günlük

Yukarı Alt