bebek hareketleri

lalezar_bilgin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
arkadaşlar ben yeniyim hepinize merhabalar 14+2 haftalık hamileyim ama hala bebeğimin hareketlerini hissetmiyorum çokmu acele ediyorum beni bilgilendirirseniz sevinirim

ebrunver

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
arkadaşlar ben yeniyim hepinize merhabalar 14+2 haftalık hamileyim ama hala bebeğimin hareketlerini hissetmiyorum çokmu acele ediyorum beni bilgilendirirseniz sevinirim
ben tam 20.haftamda hissettim canım benim.Zayıf hamile olanlarda 1-2 hafta erken olabiliyomuş.Gerçi ben 52 ile hamile kalmıştım.Ben de senin gibi sabırsızdım.Ama endişe etme sık dişini.Sende hissedeceksin elbet :emir_bebek:

Banan

Eşine Sırılsıklam Aşık..!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
ben ikinci bebeğimin hareketlerini 6 aylıkken hissetmeye başladıysam eğer senin bu durumun gayet normal canım...endişelenecek birşey yok..

eylul166

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
860
canım öncelikle bebişin hayırlı olsun..çok erken daha ilk gebeliklerde 18 haftada başlar hareketler sonra şiddetlenir ve tekme haline döner..biliyorum çok sabırsızsın ama birkaç hafta daha sabret bakalım yersin tepikleri...::)))

fundag

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
acele etme
20.haftadan sonra hareketleri hissetmeye başlıyosun,22.haftadan sonrada karnındaki hareketleri görebiliyosun.Müzik dinletmeye başla,kendinde şarkı söle,eğer isim belirlediyseniz ismi il hitap edip konuş,bak nasıl hareket ediyo:)
birde çikolata yiyince kımıldıyolar hehehehe::CüvCüv:

donurlu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Ben de 19. haftada hafif hafif, 20. haftadan sonra tekme halinde hissetmeye başladım. 14. hafta çok erken hissetmek için, daha bebişinin kas gücü yeterli değil senin duyman için hareketleri.

TRAKYALI

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
17
Kizlar ben 17. Haftamdayim bişiler hissetmeye başladim fakat 1 gün hissediyorum 2 gün hissetmiyorum daha yeni hissetmeye başladiğim için olabilirmi acaba.

K

kSo

Ziyaretçi
canım öncelikle hayırlı olsun bebeğin ALLAH hepimize sağlıkla bebeklerimize kavuşmayı nasip etsin :nazar:
ben 20 haftamda çok net hissetmeye başladım sabırlı ol canım:CüvCüv:

edam_y

üç kişiliğiz artık:)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
canım bende 19 haftaya giriyorum hala bişey hissedemedim.yani bunalr cok normal ki değişiyo herkesin farklı sabırlı olmalıyız sanırım.yeterki onlar sağlıklı olsun.........

Yukarı Alt