bebek için dua buldum

zencefill

KünFeYekün....
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2008
610
62
peki arkadaşlar 41 gece peşpeşe nasıl okuyacağız,ben 28 günde bir adet oluyorum.mecburen ara vermek zorunda kalıcam?

zencefill

KünFeYekün....
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2008
610
62
canım ben şöyle duymuştum
sen hastalanınca yerine başkası devam ediyormuş
hiç bırakılmamlıymış
evet canım. bende okumuştum 41 gün boyunca günde 1 kere okudum.okuyamadığım zamanda annem okumuştu benim yerime.
teşekkür ederim arkadaşlar.bende başlıycam Allah nasip ederse,bende başlıycam.artvinli senin bebeğin varmı?yani duaların sonuç verdimi?

nil1971

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2008
1.059
43
evet kizlar cok dogru inseallah bende okuyacam zaten ben okuyodum zaten ama sayisini bilmiyordum birde fetih suresini 41 kez okumak lazimmis onuda yeni duydum birde 5oo yasin okunursa cok iyimis cocuklari olmayanlara ama bu yasini herkes yalniz bir kre okuyacak yani 500 kisinin agzindan cikacakmis ben okuttum inseallah sizde okutun rabbim cumlemize hayirli bebisler versin inseallah rabbim herkesin dualarini kabul etsin AMIN:

ARTVINLI9876

Evlatlarim sana emanet allahim
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2008
4.212
2.337
teşekkür ederim arkadaşlar.bende başlıycam Allah nasip ederse,bende başlıycam.artvinli senin bebeğin varmı?yani duaların sonuç verdimi?
CANIM ben 3 kez tüp bebek tedavisi gördüm.o kadar çok dualar okudumki hep rabbime sığındım.her tedavimde olumlu sonuçlandı.ilk tedavimde ikizlerime hamile kaldım.doğumdan 5 gün sonra vefat ettiler.ikizci tedavimde kimyasal gebelik oluştu.3.tedavimde 5.6 ikizlerime kürtaj oldu.kısmetimizde bunları yaşamak varmış bütün tedavi sonuçlarımda değerlerim 300 e yakındı herşey normalken bebklerimi kaybettim.şimdi ise 4.denememe başlamak istiyorum bu sefer rabbim yüzümü güldürecek inşallah.

Yukarı Alt