• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Bil Kazan Yarışması 21 Eylüle kadar uzatıldı ve sorumuz yenilendi
    Soruyu bilen şanslı 20 üyemize Sesu Tüy Dökücü Krem hediye ediyoruz.
    Katılmak için TIKLAYIN!...
  • 3. Hafta Pınar Labneli Tarif Yarışması başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Bebek İçin Meryem Suresi Okuyalım

memurhanim

Kûn Fe Yekûn🍀
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2019
1.504
2.835
30
Kızlar merhaba.3 yıllık evliyim ailemden uzakta karadenızde görev yapıyorum.eşiimin hep sperm sayısı az hemde hareketlliği.tedavi görüyoruz.Eğer sayı yükselirse asılama yapılacak.Ailemden uzak olmak destek acısından beni çok üzüyor.bu sitede benle aşağı yukarı aynı sıkıntıları yasayan bir çok arkadasım var.Duadan baska sıgınacak kapımız yok.Benimle aynı durumda olanlar meryem süresini okuyalım mı?

Kelebeklerim88

Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2018
278
185
34
Kızlar merhaba.3 yıllık evliyim ailemden uzakta karadenızde görev yapıyorum.eşiimin hep sperm sayısı az hemde hareketlliği.tedavi görüyoruz.Eğer sayı yükselirse asılama yapılacak.Ailemden uzak olmak destek acısından beni çok üzüyor.bu sitede benle aşağı yukarı aynı sıkıntıları yasayan bir çok arkadasım var.Duadan baska sıgınacak kapımız yok.Benimle aynı durumda olanlar meryem süresini okuyalım mı?
Merhaba canım bizimde durum aynı sayı düşük çıktı şuan tedavi görüyoruz ben geçen ay başladım Meryem süresine hergün 1 bardak suya okuyup içiyorum 41 gün okunacak 7 günüm kaldı bitmesine sen nasıl okuyorsun

memurhanim

Kûn Fe Yekûn🍀
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2019
1.504
2.835
30
Merhaba canım bizimde durum aynı sayı düşük çıktı şuan tedavi görüyoruz ben geçen ay başladım Meryem süresine hergün 1 bardak suya okuyup içiyorum 41 gün okunacak 7 günüm kaldı bitmesine sen nasıl okuyorsun
İlaç mı kullanıyor eşin.tüp bebek mi yoksa aşılaama mı yapılacak

memurhanim

Kûn Fe Yekûn🍀
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2019
1.504
2.835
30
Promolit ilaç verdi doktor haftaya kontrolümüz var 1 kere aşılama denedik geçen ay tutmadı beklemedeyiz duruma göre belli olcak bakalım ne olacağı size ne dediler
Bizimde yarın kontrolümüz var.Sayı 2 milyon du gecen ay. Yarın sayı insaalh artarsa aşılama için tedaviye başlıcaz

Kelebeklerim88

Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2018
278
185
34
Bizinde 1.4 milyona düştü ilaç kullanmıştık sonra başka ilaç verdi bakalım sonuç ne olacak keçiboynuzu kürü bal polen kürü bide muzla ceviz yediriyorum yükselsin diye yapmadığım kalmadı inş yükselir

memurhanim

Kûn Fe Yekûn🍀
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2019
1.504
2.835
30
Bizinde 1.4 milyona düştü ilaç kullanmıştık sonra başka ilaç verdi bakalım sonuç ne olacak keçiboynuzu kürü bal polen kürü bide muzla ceviz yediriyorum yükselsin diye yapmadığım kalmadı inş yükselir
eşimde keçu boynuzu yedi sayıyı düşürdü. Doktor çok kızdı herkeste aynı etkiyi göstermiyormuş

memurhanim

Kûn Fe Yekûn🍀
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2019
1.504
2.835
30
Bazen olunsuz olanlar da var.kiminde sayiyi arttiriyor kiminde hareketliliği sifa Allahtan tabi.ben bugun corek otu yagi alacagim oda cok iyiymiş

Melekkkkkcanannnnn

Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2018
988
835
35
Ben şimdilik bunları yapıyorum ayın 11 inde belli olacak bakalım inş yükselmiştir inşallah sizede iyi gelir test yaptırcakmısınız
Cnm şimdi bende paylaşımı gördüm. Hamile kalabildin mi. Bende 16 aydır istioz ama hiç bi sorun olmamasına ragmen olmuo. RHim filmi çektirdim Nisan da. Meryem suresini bugün 5.gün okudum. 1 Haziran beklenen Regl. Bi bardak suya okuyup üfleyip içiom ben. İnşallah hayırlı zaman da hayırlı sağlıklı evlatlar versin rabbim hepimize

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-03-2021

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 187 gün kaldı.

Bebeğiniz karın bölgesinde soluk alıp verme hareketleri yapıyor. Bu hareketler bebeğinizin akciğerine amniyotik sıvıyı gönderip alır. Bu sıvının varlığının, akciğerlerdeki hava keselerinin düzgün oluşumuna etkisi önemlidir. Bugünlerde muhtemelen meme başı çevresinin (areola) koyulaşması ve areola çapının artması gözlemlenecektir. Bebeğinizin diş yuvaları gelişmeye ve şekillenmeye devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Kelebeklerim88

Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2018
278
185
34
Cnm şimdi bende paylaşımı gördüm. Hamile kalabildin mi. Bende 16 aydır istioz ama hiç bi sorun olmamasına ragmen olmuo. RHim filmi çektirdim Nisan da. Meryem suresini bugün 5.gün okudum. 1 Haziran beklenen Regl. Bi bardak suya okuyup üfleyip içiom ben. İnşallah hayırlı zaman da hayırlı sağlıklı evlatlar versin rabbim hepimize
Yok canım daha hamile kalamadım eşim varikosel ameliyatı oldu 3 aydayız test yaptırcaz düzelme varmı diye bakalım inş olmuştur amin canım inşallah vakti zamanı geldiğinde hayırlı evlatlar nasip eder 🙏

Melekkkkkcanannnnn

Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2018
988
835
35
Yok canım daha hamile kalamadım eşim varikosel ameliyatı oldu 3 aydayız test yaptırcaz düzelme varmı diye bakalım inş olmuştur amin canım inşallah vakti zamanı geldiğinde hayırlı evlatlar nasip eder 🙏
Hayırlısı olsun cnm. Ben adet oldum bitti bile ama ara vercez bagırsaklarım yavaş çalısıo mus idrar yolu enfeksiyonu varmıs ilaç kullanmam gerek yani.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-03-2021

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 187 gün kaldı.

Bebeğiniz karın bölgesinde soluk alıp verme hareketleri yapıyor. Bu hareketler bebeğinizin akciğerine amniyotik sıvıyı gönderip alır. Bu sıvının varlığının, akciğerlerdeki hava keselerinin düzgün oluşumuna etkisi önemlidir. Bugünlerde muhtemelen meme başı çevresinin (areola) koyulaşması ve areola çapının artması gözlemlenecektir. Bebeğinizin diş yuvaları gelişmeye ve şekillenmeye devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın