Bebek Istiyorum

olilya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Sevgili Arkadaşlar Bilindigi Uzre Bebk Sahibi Olmayi Cok Istiyorum
Tedavi Gormeme Ragmen Hala Olmadi Ama Yakinda Olucak Ben Diyorumki Bu Kadar Kalabalik Bir Ortamda Muhahakkakki Bu Sorunu Yasayan Bir Cok Arkadaşimiz Vardir Ben Diyorumki Biz Birbirimizle Burda Bulusalim Ve Sorunlarimizi Anlatalim Tedavi Sekillerini Birbirimize Anlatalim Ii Doktorlari Yeni Tedavi Yontemlerini Arastiralim Sanirim Bize Bu Konuda Yardimci Olucak Tecrubeli Arkadaslar Vardir Dimiiiiiiii

Kazen

Babalar ve Oğulları
Yönetici
Administrator
Emoji Skoru
36.449
Merhaba,
Sonuçlanmadan açıklamak istemiyordum ama Memorial ile yazışmalarım devam ediyor. Çok güzel bir teklif sundum bu yakında cevap dönmelerini bekliyorum.

olilya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Sagol Kazen Bu Konuyla Uzun Zamandir Ilgilendigini Biliyorum Hayirlisi Olsun Bakalim

fearless

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Arkadaşım tüp bebek var sorununu her nekadar fazla açmamışşanda tıp artık her şeye kadir diyorum

liberty

NAZ ve BATU nun annesi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
allah isteyen herkeze hayırlı bi evlat nasip etsin
kazen çalışmalrını yakından takip ediyorum mve çok mutlu oluyorum sağol kazen

nly

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bende bu konu hakkındaki paylaşımları ve bilgilendirmeleri yakından takip edeceğim. çok hassas ve önemli bir konu.

bluishflower

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Bende çok isityorum oli yalnız değilsin arkadaşım ve bu doktora gidip ilaç denediğim 2, ay bende geçen ay tedavim olumsuz olunca çok üzülmüştüm ama umudumuzu kaybetmememiz lazım moral çok önemli. Bu konuda beni hiç yalnız bırakmayan hep destek olan sedefsena arkadaşıma da sizin nezninizde teşekkür ediyorum. Allah isteyen hersese tez zamanda bebek nasip etsin hayırlısıyla

E

EU1

Ziyaretçi
bluishflower .!.:
Bende çok isityorum oli yalnız değilsin arkadaşım ve bu doktora gidip ilaç denediğim 2, ay bende geçen ay tedavim olumsuz olunca çok üzülmüştüm ama umudumuzu kaybetmememiz lazım moral çok önemli. Bu konuda beni hiç yalnız bırakmayan hep destek olan sedefsena arkadaşıma da sizin nezninizde teşekkür ediyorum. Allah isteyen hersese tez zamanda bebek nasip etsin hayırlısıyla

benim anne adyım canım arkadaşım başaracaksın bak sonrada burdan tatlı belanı tüm kk teyzelerine anlatcezzzz :KK66:

S

sevilayy

Ziyaretçi
Alıntı:
bluishflower´isimli üyeden Alıntı

benim anne adyım canım arkadaşım başarcez bak sonrada burdan tatlı belalarımızı tüm kk teyzelerine anlatcezzzz

ÖNCE BANAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ANLACAKSINIZZZZZZZZZZZZZZZ...

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
Emoji Skoru
102.417
olim bluim diğer bebek isteyen arkadaşlarım
İnşaallah Rabbim dualarınızı kabul eder,sizlere hayırlı evlatlar nasip eder,asla umudunuzu kaybetmeyin daha gençsiniz ve eminim bebekleriniz olacak:)
bizlerde bebişlerinize teyzelik yapacağız:)))))

Yukarı Alt