Bebek şampuanı kullananlar :)

imzaben

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2018
8.899
36.814
Meraba kızlar aranızda bebek şampuanı kullanan var mı acep? Ben arada birde olsa kızımın şampuanını donem donem kullanıyorum ve saçlarıma verdigi canlı parlak görünümü çok seviyorum:KK68:
Acaba uzun süre devamlı kullansak ne gibi sonuçlar alabiliriz sizce? Uzun süreler bebek şampuanı kullanıpta memnun olan var mı aranızda? Bitkisel şampuanlar uzun süre kullanınca saçlarımda kuruma yapıyo saç diplerimide kurutuyo kaşıntı ve saçlarda kopmalar başlıyor bisure sonra.. acaba bebek şampuanlarında da uzun süre kullandıktan sonra öyle mi olur diye devamlı kullanmaya cesaret edemedim hiç.. ama bi denemek istiyorum uzun süre kullandıktan sonra saçta ne gibi fayda-zarar oluyor görmek istiyorum.. :KK23:

Durubeyaz16

Sen beni yenmedin...Çünkü ben seninle oynamadım.
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2017
738
1.819
37
Valla ben kullaniyorum. Uni baby boyasiz olani. Içine çay ağacı yağı da ekliyorum. Bir yıldır kullaniyorum saçlarım hiç böyle güzel olmamıştı :KK45:

imzaben

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2018
8.899
36.814
Valla ben kullaniyorum. Uni baby boyasiz olani. Içine çay ağacı yağı da ekliyorum. Bir yıldır kullaniyorum saçlarım hiç böyle güzel olmamıştı :KK45:
Yaa bende suan uni kullaniyorum aslinda johnsons da denemistim o daha yumusak yapmisti saclarimi :) sacda kuruma yapmiyor dimii benn mesela 6 ay normal bi sampuan kullaniyorsam bittigi zaman yaklasik 1 ay kadar sampuan almiyorum bebek sampuani kullanip sac diplerimi arindiriyorum sonrasinda normal sampuana geri donuyorum ama uzun sure kullanmayi cok istiyorum eger kuruma yapmiyorsa bende deniyim yaa :KK200:sac kremide kullaniyomusun peki? ama gercekten bebek sampuaniyla yikayinca sac cok ilginc bi sekilde canlanip parliyo :KK68:

imzaben

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2018
8.899
36.814
Arada kullanıyorum cocuklarinkinden ama cok dolaştırıyor benim savimi
:))) johnsons benimkini cok yumusak yapiyo digerleri sertlestiriyo hele hele dalin cook fenaa yapiyo ama kiziminda saclari ayni uni kullaniyoruz suan kiziminda saclari sert oluyo.. johnsons kullandigimizda ipek gibi yumusacik oluyo :)) uni bitsin johnsons a geri donmeyi dusunuyorum :))

imzaben

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2018
8.899
36.814
25 gundur kullaniyorum 1 ay olucak bikac gun sonra :)) normalde 1 aydan fazla kullanmamistim hic ama busefer uzun bi muddet kullanmayi dusunuyorum johnsons kullaniyorum suan icin cook memnunum saclarimi yumusak ve parlak yapiyor cok hosuma gidiyor :)) ben birde uc kisimlarina saclarimin elseve in mucizevi yagini suruyorum uclara ekstra bakim olsun diye bu sekilde uzun vadeli kullanicam bakalim nasil sonuclar alicam ♥

UnknownMs

Denizim
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
17 Nisan 2018
1.400
5.131
39
Ben saçıma değil de yüzüme kullanıyorum.
Makyaj temizleme köpüğü yada jeli kullanmıyorum. (8 aydır)
Hatamı yapıyorum kızlar ??

imzaben

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2018
8.899
36.814
Iıhh yanlis yapmiyosun bende yaklasik 5 senedir kullaniyorum makyaj temizlemede yuz yikamada hic bir sorunda yasamadim aksine diger tum temizleyiciler cildimi kuruturken bebek sampuani hic kurutmadi bence dogru yapiyosun :)

sarfansari

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
12.096
17.911
Ben kızım doğduğundan beri seba Med kullaniyirdum.

Şimdi yeşil sabuna geçtim. Yeşil sabunla yıkayıp son durulama suyuna 1 kaşık kadar sirke koyup, banyodan çıkmadan önce onu dönüyorum ipek gibi oluyor.

Ben de bu şekilde kullanmaya başladım artık. İnternetten noopoo etiketi ile bakarsanız, sampuansiz saçların nasıl hacim kazanıp parlamaya başladığını görürsünüz.

UnknownMs

Denizim
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
17 Nisan 2018
1.400
5.131
39
Iıhh yanlis yapmiyosun bende yaklasik 5 senedir kullaniyorum makyaj temizlemede yuz yikamada hic bir sorunda yasamadim aksine diger tum temizleyiciler cildimi kuruturken bebek sampuani hic kurutmadi bence dogru yapiyosun :)
güzel haber :KK15:

imzaben

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2018
8.899
36.814
Ben kızım doğduğundan beri seba Med kullaniyirdum.

Şimdi yeşil sabuna geçtim. Yeşil sabunla yıkayıp son durulama suyuna 1 kaşık kadar sirke koyup, banyodan çıkmadan önce onu dönüyorum ipek gibi oluyor.

Ben de bu şekilde kullanmaya başladım artık. İnternetten noopoo etiketi ile bakarsanız, sampuansiz saçların nasıl hacim kazanıp parlamaya başladığını görürsünüz.
Yesil sabunu ben banyoda cildim icin kullaniyorum saclarima pek cesaret edemedim kullanmayi :oops:ama bebek sampuani hem hacim hemde yumusaklik kazandiriyo saca gercekten :KK19: birde sacimami denesem yesil sabunu acep :)

befer

... Erdenay Ata... Cennet seninle olsun
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2013
10.561
11.091
33
Ben kullanıyorum ama kuruttu bıraktım sivilce çıktı bir ara baktım bana gelmiyor bıraktım

sarfansari

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
12.096
17.911
Yesil sabunu ben banyoda cildim icin kullaniyorum saclarima pek cesaret edemedim kullanmayi :oops:ama bebek sampuani hem hacim hemde yumusaklik kazandiriyo saca gercekten :KK19: birde sacimami denesem yesil sabunu acep :)
Deneyin mutlaka
Kimyasallar hayatımızda ne kadar azalırsa o kadar iyi

UnknownMs

Denizim
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
17 Nisan 2018
1.400
5.131
39
Ben kullanıyorum ama kuruttu bıraktım sivilce çıktı bir ara baktım bana gelmiyor bıraktım
Ben çok dikkatli bir kullanıcı değilim,
Siz söyleyince bende özellikle alnımda oluşan sivilcelerin bundan olduğunu idrak ettim.
Ama ne yapsak olacak sanırım hayatımdaki kimyasalları en aza indirgemek amaç.

UnknownMs

Denizim
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
17 Nisan 2018
1.400
5.131
39
Benim kuzenim senelerdir kızıl saçlıdır.
O da banyodan çıkarken son suyuna mutlaka sirke koyuyormuş. Boyanın akmasını önlüyormuş.
Kızıl saç hani bir kaç yıkamadan sonra saçma bir renk alır bakıra doğru onu engelliyormuş.

imzaben

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2018
8.899
36.814
Benim kuzenim senelerdir kızıl saçlıdır.
O da banyodan çıkarken son suyuna mutlaka sirke koyuyormuş. Boyanın akmasını önlüyormuş.
Kızıl saç hani bir kaç yıkamadan sonra saçma bir renk alır bakıra doğru onu engelliyormuş.
Benim sacimda boya yok ama yinede deniycem nasil bi yumusaklik sagliyo merak ediyorum ben yumusak sac hastasiyim ya boyle pamuk gibi kaygan olucak illa :))

UnknownMs

Denizim
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
17 Nisan 2018
1.400
5.131
39
Benim sacimda boya yok ama yinede deniycem nasil bi yumusaklik sagliyo merak ediyorum ben yumusak sac hastasiyim ya boyle pamuk gibi kaygan olucak illa :))
Umarım olur :KK200:

imzaben

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2018
8.899
36.814
yeşil şampuanı denedim saçlarımı çok sertleştirdi durulama suyu olarak son bikez sirke karıştırdığım suyla duruladım bariz bir yumuşaklık hissettim evet :) ama sonrasında saçlarımı kuruladığımda o yumuşaklık kalmadı birbirine çok dolaştı saçlarım uzun süre deneyemedim çünkü saçımı açıcam diye çatır çutur kırılıyo saçlarım hoşlanmıyorum o kırık kopmuş görüntüden ne yazık ki.. yeşil sabunu birde şu şekil denedim ilk başta önce yeşil sabunla yıkayıp 2. yıkamayı jonhns la yapıyorum.. öyle çok daha yumuşak oluyor.. ama jonhsons tek başına da benim saçlarımı hem çok güzel temizliyor hemde çok yumuşatıyor kuruduktan sonra da dolaşma vs hiç olmuyo saçlarımda.. :KK200: uzun süreler kullanmayı düşünüyorum bebek şampuanını çünkü özellikle saç derimin çok rahatladığını hissediyorum nedense birde saçlarımı çok parlak yapıyor :KK68:

Dreamer Swan

Whatever
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
10 Ocak 2019
959
3.611
Sadece Dalin’i denemiştim. Alçı sürmüş gibi oldu diyebilirim...

imzaben

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2018
8.899
36.814
Ben Johnsons kullaniyorum yumusacik yapiyor.. dalini hic sevmiyorum inanilmaz sert kece gibi yapiyo saci ve cildide cok kurutuyor ayrica :KK66:

imzaben

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2018
8.899
36.814
Bunca zamandır itinayla sadece johnsons kullanıyoruz ailecek 😊 maşallah çokda bereketli hala daha var şişede 3'ümüz kullandığımız halde baya dolu dolu kullanıyoruz..😊 saçlarım çok yumuşak hiç kuruma keçeleşme olmadı sonuçtan çok memnunum.. eskiden 1 ay dolmadan şampuan biter yenisini alırdım.. kızımın şampuanı ozaman 6 ay giderdi tabi 😁 şimdi 3'ümüz bir şampuan kullanıyoruz 2 ay oldu kullanalı tahmini 3 ay gider bize hem daha bereketli oluyor bu şekilde hemde kimyasaldan azda olsa uzak kalmış oluyoruz.. kepek ve dökülme olmadı şuana kadar.. aksine dökülmeler durdu saç derimi de arınmış ve ferah hissediyorum ben böyle devam ederim gibi görünüyor artık 😍

PrensesAnnesi_

Allahın Rahmeti Üzerimize Olsun🤲
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
18 Ekim 2017
8.262
25.486
Meraba kızlar aranızda bebek şampuanı kullanan var mı acep? Ben arada birde olsa kızımın şampuanını donem donem kullanıyorum ve saçlarıma verdigi canlı parlak görünümü çok seviyorum:KK68:
Acaba uzun süre devamlı kullansak ne gibi sonuçlar alabiliriz sizce? Uzun süreler bebek şampuanı kullanıpta memnun olan var mı aranızda? Bitkisel şampuanlar uzun süre kullanınca saçlarımda kuruma yapıyo saç diplerimide kurutuyo kaşıntı ve saçlarda kopmalar başlıyor bisure sonra.. acaba bebek şampuanlarında da uzun süre kullandıktan sonra öyle mi olur diye devamlı kullanmaya cesaret edemedim hiç.. ama bi denemek istiyorum uzun süre kullandıktan sonra saçta ne gibi fayda-zarar oluyor görmek istiyorum.. :KK23:
Bnde Ersağ nin bebek şampuanı kullanıyorum çok güzel oluyor :KK70: :KK70: