bebek şarkıları

YASON

iki prenses annesiyim
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
merhaba arkadaşlar, bebişlerinize şarkılar söylüyormusunuz?? benim prensesim şarkı söylememe bayılıyor.. mini mini bir kuş,,,ali babanın çiftliği,,, birgün birgün bir çocuk ,,, kırmızı balık,,,,gibi klasik şarkıları söylemekden çok sıkıldım...değişik şarkılar bilenler varsa paylaşabilir mi?
:teytey:

elma xsxekeri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
guguuukçuk guguuuukçuk ne yersin buğdaycık kim verir berrak'çık at işte bööle şeyler ben hep sallıyom ne aklıma gelirse onu söylüyom şu anda balkonda gugukçuk kuşu varda

murgiz

kuşum ardam
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
ben besteliyom o anda aklıma ne geldiyse o kada çok ağlıyo bazen ben saçmalıyomm işte

ada

ebe
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
süper annelersiniz yaaaa......bayıldım valla.ben uyduramıyom bile.okadar kabiliyetsizim yanim...

gulce2008

zeynep
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
aglamaya basladıgı zaman susturmak ıcın aklıma ne gelırse soyluyorum kucukken ogrendıgımız cocuk sarkılarınıda soyluyorum uyduruyorum pur dıkkat dınlıyor o zaman en cok kulandıgımız mını mını gulce her tonda soyluyorum bazende netten nınnı acıyorum yoruluyorum valla

yorgun savaxsxçxix

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
20
en iyisi doğaçlama! zaten sözlerden çok ses tonunuza dikkat ediyorlar. bir arkadaşımın annesi torununu: bak bak bak fasulyeye bak, aman da kılçıklı kabak vb. ayıkladığısebzelerden yola çıkan ve gayet anlamsız sözlerle, ama sevimli bir ses tonuyla başarıyla eğlendiriyor, oyalıyordusırnaşık şey

ben de şimdi yeğenime uyguluyorum:jeyyar: kumanda kumanda gelsin bana bir panda, pandanın göbişi, ....... ın göbişi, hoş hop eder yüreği.... ortaya karışık+sizin hayal gücünüz, tabii güler yüz ve sevgiyle inanılmaz işe yarıyorŞeniz

sxuxtlxux gayfe

prenslerim
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
17
minik kurba minik kurba kuyruğun nerede kuyruğum yok kuyruğum yok yüzerim derede
aaayyy sorma banada fenalık geldi.ali babadan,gugu penseden,mini mini bir kuştan
kutu kutu pese yi söyleyince tutuyor elimden kendide başlıyor gugu gugu mensi diye başım dönene kadar artık.benim oğlum 2 yaşında oda çok seviyorum:)

inciboncuk

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
15
sözler tamam da melodiyi nasıl öğreteciz sana tatlım?:)

mehtap86

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
1. uyu yavrum yıne sabah oluyorrr
uyumazsan guzel gozun soluyor
babası gelmıs bıze bakıyorr
uyu yavrum yıne sabah oluyorr
eee eee eee eee

2. Uykudan uyanmış
Gülermiş bakarmış
Annesi onu çok öpermiş severmiş
Okula gidermiş yazarmış çizermiş
Babası onu çok öpermiş severmiş
Annesi onu çok
Babası onu çok
Herkesler onu çok severmiş severmiş
Annesinin yavrusu
Kuzusu pamuğu
Annesi ninni söyler
Cankuşu dinlermiş

3. Ah yine o Menekşe gözler aralı
yine o Menekşe gözler aralı
Oya kirpiklerde yaşlar sıralı
Uyu ey gönlümün nazlı maralı

Susun garip kuşlar ötmeyin susun
Güzeller güzeliii yavrum uyusun
Yetimler güzeliiii yavrum uyusun

Uyu yavrum ninni
Diyeyim sana
Uyu yavrum ninni
Diyeyim sana
Şu mahzun gönlümü salma hicrana
Sen kaldın gidenden hatıra bana
Güzeller güzeli yavrum uyusun

bı kac tane daha var ben bunları cok sevıyorum oglum nınnısız uyumuyo onun ıcın ezberledım

Yukarı Alt