bebeklerin kusması

cnnsysl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
kızlar benim bebeğim 25 günlük son zamanlar emdikten sonra kusuyor bu da beni endişelendiriyor bu kusma normal bi durum mu acaba:uhm:

E

EU3

Ziyaretçi
canım ne kadar kusuyo? benim kızımda kusuyo ama doydugunu anlamıyo çok emiyo o yüzden sanıyorum .kuzenimin bebegide ksuyo ama emdiğinin hepsini çıkarıyo dr. reflü teşhisi koydu ilaclı bi mama kullanıyo. eger sizinkide fazlaysa dr a danış

sgselçuk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
benim kızımda 3 günüdür ağız dolusu kusuyo.doktoru arayıp sordum gaz problemi varsa öyle atabilir dedi.2 gün daha devam ederse getir dedi.bende bi sorun çıkacak diye çok korkuyorum.gece nöbet tutuyorum kusar boğazına kaçar diye

kalachakra

BERENİN ANNESİ HAVVA :))
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
canım eğer fazla kusmuyosa emdiği sütün fazlasını kusuyordur.ve bu doyduğuna işarettir. bide sey duydum ben kesik süt seklinde kusuyorsa oda anne sütünün yaradığına işaretmiş

cnnsysl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
agız dolusu kusmuyo çok hızlı emiyo sanki memeyi ondan kaçıracaklar bazende öyle çökelek gibi kusuyo

Biromur

``Birömür``
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
bizim bugün kontrölümüz vardı benim oğlumda çok kusuyo her emmesindfen sonra dr söyledik...1 yaşına kadar bebeklerde olur dedifisfisfis

19KasimBhr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
Benimde kızım emdikten sonra kusuyor ama gazı varken daha çok kusuyor daha bu sabah 3 kez kustu ama çok emiyor doyunca bırakmıyor yaa arkadaşımın bebeği 2dk emipo uyuyor benim kız saatlerce tutsam ayrılmayacak resmen

Saruboceq

İki Kız Annesi :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
168
merhaba tecrübeli anneler;
benimde sıkıntım bebeğimin kusması.
nasıl geçirdiniz bu dönemleri?

A

aylin1989doruk2008

Ziyaretçi
kübra senın bebeğin oturabılıyo mu tek başına benm bebeğimde senınkıne baya yakın

benaysequl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
sruboceq canım benim oğluş 8 aylık ilk zamanlar kusma oluyodu yan yatır sürekli kontrol et bebeklerde bazılarında yani reflü oluyo 1 yaşından sonra azalıyo kolay gelsin canım

Yukarı Alt