Bebeklerinin kalbi duranlar...

Fatos3458

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.124
Öncelikle bu arkadaşlara geçmiş olsun diyorum.Ve bebeklerinin kalbi duran arkadaşlar,bu aralar bu haberleri çok sık okuyorum bende bir anne adayı olduğum için korkularım gittikçe artıyor.Size doktorlar nasıl bir açıklama yaptı bu konu da?Bebeklerin kalbi ana rahminde neden durur?

masteng78

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
merhaba,
bende 9 haftalıkken bebeğim kalbi durmuştu bir hafta önce gittiğimde kalbinin atışını görebilmiştik.
dünyam yıkıldı o anda. acıklama olarak da sağlıksız bebeğin kalbi durur, sağlıklı gelişme gösterememiştir.dedi.
onun dışında bi açıklamada yapmadı. allah kimsenın başına vermesin
sevgilerimlee

atine

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
51
evet benimde bebeğimin aklbi 9 haftalıkken durmuştu biz 11 haftalıken dr kontorlünde öğrendik yıkıldım tabi zaten gubetteyim:KK43: hiç bir açıklaması yok krmozom bozukluğu diyolar araştırmıyoalr azaten ilk bebkelerde çok normalmiş ve vücut sağlısız bebeği barındırmıyomuş öyle diyolar. ama şimdi çok şükür 25 haftalık hamileyim.

morve

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
evet benimde bebeğimin aklbi 9 haftalıkken durmuştu biz 11 haftalıken dr kontorlünde öğrendik yıkıldım tabi zaten gubetteyim:KK43: hiç bir açıklaması yok krmozom bozukluğu diyolar araştırmıyoalr azaten ilk bebkelerde çok normalmiş ve vücut sağlısız bebeği barındırmıyomuş öyle diyolar. ama şimdi çok şükür 25 haftalık hamileyim.
ne guzel cok ıyı guzel sonuca ulasabılmek.pekı ne kadar zaman sonra yenıden hamıle kaldnz?bende aynısını ysadım ve 2 aydr beklıyrm henuz bı gelısme yok:KK43:

Yukarı Alt