bebeklerinize su veriyormusunuzz?

zinedila

Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.577
kızlar bebeklerinize su veriyormusunuzz kayınvalidemler su ver arada diyo sizler napıyorsunuz veriyormusunuzz kakasını yapmayada yardımcı olurmuş su 2 3 gün yapmıo bebeğim fitil atıyorum çünkü çok huysuzlanıo doktora gidicez haftaya sorucam bakalım ne diyecek

aSkiTo

█ █ █ ipek böcügüm █ &#96
Pro Üye
Emoji Skoru
21
rezene cayi veriyorum ben .. gazini cikarmaya yardimci oluo .. su da verdim bi kac defa azcik cay kasigiyla canim .. ama türkiye cok sicak bence verin bebislerinize .. kaynamis su olduktan sonra zarari olmaz..

kanay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
ben de gunde 3 cay kasıgı verıyorum bence zararı olmaz

serince84

sude'm,şevval'im
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
bende 1 kaç kere verdim havalar cok sıcak çünkü
ve vermeyide düşünüyorum kakasını yapamıyo hiç günlerce zeytin yagı içiriyorum ole yapıyo oda cok degil

nurcanogretmen

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
kızlar sütlerinizin %80ine yakını zaten su .. yani su vermenize gerek yok drlar anne sütünden başka hiç bişi vermeyin bebeklere diyor hatta su bile.. tabi herkesin kendi bileceği iş..sık emzirin yeter

ilkyas

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Benim doktorum su vermemi söyledi 2-3 çay kaşiği

S

sherry456

Ziyaretçi
aslında suyun bi zararı yok sadece midesini suyla doldurmasın sütü çok içsin diye verilmiyormuş arkadaşlar.bende bazen 1 çay kaşığı veriyorum kızıma.

ayerba

MİNİK PRENSİN ANNESİ :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben anne sütü harici hiç bir şey vermedim şimdiye kadar...6ay bişey vermeyin diyorlar...rezene çayının tabiiki yararı vardır ama daha çok küçük ben vermem şahsen.

Yukarı Alt