Bebeklerinizin eşyalarini ne yapacaksiniz?

E

EU1

Ziyaretçi
bebişlerimize aldığımız beşik,araba, oto koltuğu gibi bebek eşyalarınızı kullanmayı bıraktığınız zaman ne yapmayı düşünüyorsunuz? 2.el alımı-satımına nasıl bakıyorsunuz? mesela bebeğiniz için 2. el bişeyler aldınız mı hiç?
ben kardeşine saklıyorumm. eşyaları hem kız hem erkeğe gidecek renklerde sçiyorum belki biri kız biri erkek olursa oğlum pmebeler içinde büyümesin naniknanik

Efla

bize bağışla Allahım
Pro Üye
Emoji Skoru
13
benim çocuğum yok şimdilik ama düşüncemi yazayım.
kardeşlerim ile yaş farkımız pek yok. muhtemelen doğumlar arasında çok zaman farkı olmaz.
bana lazım olanları, kardeşlerim kullanmıyorsa onlardan alırım. kendi aldıklarımı da kardeşlerime devrederim.
büyük parça eşyalar için böyle düşünüyorum, diğer çocuğa kadar evde tutmaya gerek yok.çok yer kaplıyorlar.

dediğiniz gibi; eşyaları alırken çift cinsiyete de gidecek renklerde seçmeyi düşünüyorum.

LXIXNA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
2. bebegım ıcın saklarım. eger kardesımın bebegı olursa da ona verırım.

Viola

Yiğitim bitanem..
Pro Üye
Emoji Skoru
3
Bende aynı şekilde 2. bebeğime saklıycam bütün eşyaları..Daha sonrada kızkardeşime veririm.o yeni evlendi,bebeği olunca kullanır..

Gkcn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
ben 2.yi düşünmüyorum.oyüzden ihtiyacı olan birilerine veririm.erkek kardeşim evlenecek belki bebeği olursa ona veririm.

ELXIXFNAZ

Meleklerim
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14
bende allah nasip ederse 2. bebeğime düşünüyorum bide kardeşlerim var onların bebeği olursa onlarada saklarım onun için her şeyin kalitelisini almaya çalışıyorum bebek arabası, mama sandalyesi vs.

eylul166

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
856
ablam ilk kızının kıyafetlerini hemen senesine doğurduğu kızına giydirdi ..şimdi de bana verdi benim kızım giyecek nasipse..3 kişi sebeplendi..yatağı filan hala kullandığı için büyük eşyaları almadım..sadece giyecekleri aldım..

kuzuzuzubambino

Anne Şeni Çok Şeviyom....
Pro Üye
Emoji Skoru
19
Bende 2.ye saklarım ya da kızkardeşime veriririm.

zuzu08

yakışıklı erkegim
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
306
bende ufak gelenleri yengeme veriyorum 3. çocuğu olucak bayramdan sonra

gulce2008

zeynep
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
bende 2.yı dusunuyorum bunun ıcın saklıyorum ama verdıgımde oluyor bır akrabamızın bebegı olacak ona verıyorum erkek olacagı ıcın ortak gıyılebılenlerı verdım.

Yukarı Alt