• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Bebekli Evde İşler Nasıl Yürüyor?

Dostacilisoyler

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2016
1.140
1.674

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-09-2020

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 209 gün kaldı.

Önümüzdeki 4 gün içinde bebeğinizin el tırnakları, ayak tırnakları ve saç kökleri görülecektir. Bütün bunlar derinin üst tabakasının özel bölümleridir. Bu süre zarfında bebeğiniz artık daha dik bir duruş sergileyecektir. Artık bebeğinizin embriyo olarak gelişimi sona erdi. Bundan sonra bebeğiniz doğana kadar bebeğiniz teknik olarak fetüs veya cenin olarak adlandırılacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

sadevehuzurlu

Evvela huzur! Gerisi sonradan gelir.
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2014
2.220
3.568
Kızlar topiğimiz ne güzeldi ya:) Uzun zaman sonra aklıma geldi. Haydi toplanalım, canlanalım, yazalım, paylaşalım, öğrenelim.

Dostacilisoyler

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2016
1.140
1.674
Kızlar topiğimiz ne güzeldi ya:) Uzun zaman sonra aklıma geldi. Haydi toplanalım, canlanalım, yazalım, paylaşalım, öğrenelim.
12 gunluk bi bebegim var daha önce baya bi okumustum fikrim olsun diye ama hepsini unuttum :) bebekle ev işleri çok zormuş keşke toplanıp birbirimize destek olsak

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-09-2020

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 209 gün kaldı.

Önümüzdeki 4 gün içinde bebeğinizin el tırnakları, ayak tırnakları ve saç kökleri görülecektir. Bütün bunlar derinin üst tabakasının özel bölümleridir. Bu süre zarfında bebeğiniz artık daha dik bir duruş sergileyecektir. Artık bebeğinizin embriyo olarak gelişimi sona erdi. Bundan sonra bebeğiniz doğana kadar bebeğiniz teknik olarak fetüs veya cenin olarak adlandırılacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Mia-

Anka ****
Pro Üye
23 Eylül 2013
14.341
24.309
Çocuklu evde işler hiç yürümüyor ama anne olmak kolay değil.

Kural 1:
Öncelikle pratik olmak en önemlisi.

çocuktan önce yavaş ve aşırı ayrıntıya bakardım.
çocuktan sonra jet hızıyla hallediyorum işimi.

Yukarı Alt