• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Karatasegemen

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2019
4
2
Anne karnında yada Doğumdan hemen sonrasında hemorojik inme (beyin felci)geçiren aileler bebekleri internettte yok denecek kadar az konuyla ilgili yaşadıkları paylaşabilirler mi anne olarak desteğe ihtiyacım Var

ogluma ne olacak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2017
603
821
Anne karnında yada Doğumdan hemen sonrasında hemorojik inme (beyin felci)geçiren aileler bebekleri internettte yok denecek kadar az konuyla ilgili yaşadıkları paylaşabilirler mi anne olarak desteğe ihtiyacım Var
Merhaba,konuyla ilgili ben de Hiç birşey bulamıyorum.Kk da da bu tarz konulara ulaşamadım.Benim de yeni dogan bebegim şu an yoğun bakımda

ogluma ne olacak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2017
603
821
Merhaba bebeğiniz nasıl şu anda
Merhaba.Bebegim 6.ayına girdi.Yogun bakimda.Durumu bundan sonra stabil.Malesef beyni tamamen hasarlı olduğu için hareket edemiyor,yutma,görme,bilinç,refleksler,vb hiçbirşey yok.Enfeksiyonlari biterse cihazlarını temin edip eve çıkaracağız artık.Boğazına trakeoskomi,midesine de peg deliği açılacak.Eğitim alacağız evde bakimini ustlenebilmemiz icin..

Canm oglmmm

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2018
2.082
2.956
Çok üzüldüm. Rabbim yardımcınız olsun tez zamanda şifa versin yavrularınıza. Boğazım düğümlendi okurken. 😞😞

Reyhan878787

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2019
118
32
Merhaba.Bebegim 6.ayına girdi.Yogun bakimda.Durumu bundan sonra stabil.Malesef beyni tamamen hasarlı olduğu için hareket edemiyor,yutma,görme,bilinç,refleksler,vb hiçbirşey yok.Enfeksiyonlari biterse cihazlarını temin edip eve çıkaracağız artık.Boğazına trakeoskomi,midesine de peg deliği açılacak.Eğitim alacağız evde bakimini ustlenebilmemiz icin..
Canımm Allah sana sabır dayanma gücü versin sen çok güçlü mç annrsin bunların karşılığı rabbim sana vericek çok duygulandı

Yukarı Alt