bebiş kıyafetleri yıkama-deterjan

evibebi

Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2018
154
140
Selam kızlar,
bebiş için eltimden kulanılmıs bazı bebek kıyafetleri aldım. bugün yarın yıkayıp ütüleyeceğim fakat normal deterjan kullanılmıyomus. burda da sabun tozu yok. yurtıdısında yasıyorum, onerınız varmı

elmadilimi

❤️
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2013
5.623
8.776
Selam kızlar,
bebiş için eltimden kulanılmıs bazı bebek kıyafetleri aldım. bugün yarın yıkayıp ütüleyeceğim fakat normal deterjan kullanılmıyomus. burda da sabun tozu yok. yurtıdısında yasıyorum, onerınız varmı
Sabun tozu zaten makine için çok iyi olmuyor, zamanla bozulma yapıyormuş.

Bebekler için sıvı deterjanlar var, bulunduğunuz ülkede de vardır illa ki. Büyük marketlere ya da bebek ihtiyaçları satan büyük mağazalara bakabilirsiniz.

Hiçbir çare bulamazsanız, normal kalıp sabunu rendeleyip çok az miktarda kullanabilirsiniz.

evibebi

Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2018
154
140
Sabun tozu zaten makine için çok iyi olmuyor, zamanla bozulma yapıyormuş.

Bebekler için sıvı deterjanlar var, bulunduğunuz ülkede de vardır illa ki. Büyük marketlere ya da bebek ihtiyaçları satan büyük mağazalara bakabilirsiniz.

Hiçbir çare bulamazsanız, normal kalıp sabunu rendeleyip çok az miktarda kullanabilirsiniz.
sıvı deterjan bakıyım bir, pek sabunu rendeleyip deterjan gözüne mı koyayım yoksa direk çamaşırların arasına mı

elmadilimi

❤️
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2013
5.623
8.776
sıvı deterjan bakıyım bir, pek sabunu rendeleyip deterjan gözüne mı koyayım yoksa direk çamaşırların arasına mı
Çamaşırların arasına koymak daha iyi olur. Sıvı deterjanı bile öyle koyuyoruz artık.

Bebek deterjanı bulacağınızı düşünüyorum zaten, markette deterjan reyonunda bulamazsanız bebek reyonuna bakın. Bazı marketler bebek bezi gibi şeylerin olduğu reyona koyuyor Türkiye’de.

misschery

minik kalbim sağlıcakla gel
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2009
1.070
702
bebek urunleri satilan yerlerde rahatlikla bulursunuz.mothercare varsa yasadiginiz yerde rahatca bulursunuz.

Matilda-

Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2018
928
996
Arap sabunu bulabilirseniz (hangi ülkede yaşıyorsunuz bilmem ama mesela Almanya Hollanda Belçikada fln bulunuyor) onu da çamaşırın arasına koyabilirsiniz.

Deterjan da kullanabilirsiniz ama şöyle; normal kullandığınızdan daha az bir miktar kullanın ve yumuşatıcı gözüne sirke koyun. Sirke zaten kimyasalları yok eder artı olarak ta çamaşırı yumuşatır.

kclr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2019
53
44
Minoris diye bir marka var yurt dışı gönderimi yapıyor mudur bilmiyorum ama ürünleri Türkiye'nin ilk ve tek Organik, Antialerjik, Ultimate Konsantre, temiz içerikli ürünleridir.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-12-2019

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 9 gün kaldı.

Bu noktadan sonra uyumada zorluk yaşamanızın bir çok sebebi vardır. Bebeğinizin çok daha fazla aktif olması, periodik kasılmalar yaşamanız, sinirli olmanız, ve doğumu bekliyor olmanız bu sebeplerden bazılarıdır. Bütün bu sebepler öngörülebilir ve çok yaygındır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt