Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Bebişime ilk şiirim

Konusu 'Gebelik / Hamilelik / Kadın Doğum' forumundadır ve Sersoy tarafından 1 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

1 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : Sersoy
  1. Sersoy

Sersoy www.ebruhane.blogcu.com Üye

Ödül Puanları:
    106
  2. 1 Ağustos 2008
  3. EU3

EU3 Ziyaretçi

Canım arkadaşım benim allahın izniyle bebeğine kavuştunnn rabbim dualarını kabul etti.Hatırlıyormusun hep söylerdik bi<im bebeşimi< olur inşallah dua ederdik birbirimi<e ve o mucizenn geldi:))benimkide bekliyor bakalım ne zaman gelir:))

4. 1 Ağustos 2008
  5. EU2

EU2 Ziyaretçi

:a015: ÇOKKKKKKKKKKK GÜSEL ALLAH BEBEĞİNİ KUCAĞINA ALMAKTA NASİP ETSİN :emir_bebek:

6. 1 Ağustos 2008
  7. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    106
    sersoyum canım ne güsel yazmışsın hayatım yaa.allahım inşallah bebişlerimizi kucaklarımıza almayı nasip eder.allahım olmayan ve isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın inşallah....

8. 1 Ağustos 2008
  9. TRAKYALI

TRAKYALI Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    106
    bende bu ararlar hep ilhan irem dinliyorum seni seviyorum diye bi şarkisi var onu dinleyince kizim geliyo aklima zaten hiç çikmiyo ya aklimdan

10. 1 Ağustos 2008
  11. Sersoy

Sersoy www.ebruhane.blogcu.com Üye

Ödül Puanları:
    106
    balım canım arkadaşım hatırlamaz olurmuyum inan hepiniz için tek tek dua etmeye devam ediyorum Rabbim hepimizin kucaklarını doldurur inşallah tez zamanda.

12. 1 Ağustos 2008
  13. Rosem

Rosem ****BİRİCİGİM*** Üye

Ödül Puanları:
    106
    canım cok guzel bır sıır olmus cok ta duygu yuklu..bebek hasretını,bekleyısını mısralarında cok guzel anlatmısın..a.s.
    saglıkla bebısını kucagına almayı nasıl etsın Allah'ım.amın:Saruboceq:

14. 1 Ağustos 2008
  15. duygu2008

duygu2008 Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    106
    çok güzell bi şiir allah tamamına erdirsinn

16. 1 Ağustos 2008
  17. bibercik

bibercik Ziyaretçi

çok güzel bi şiir olmuş.. Allah sağlıklı ve mutlu hayatlar nasip etsin inşallah hem bebişine hemde sana.... Ne güzel annelersiniz...

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.