Bebişin hıçkırıkları

hatzone

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Kızlar sizde bebişin hıçkırıklarını farkettiniz mi? Bazen karnımdan aynı yerden düzenli aralıklarla küçük hareketler geliyo ve 5 dakka falan sürüyo. Bumu hıçkırık acaba?

destina4

minik bamyam büyüyor
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
evet canım onlar hıçkırıkk..benim bunda daha olmadı ama kızımda çok sık olurdu iyibişiymiş ama kafayı takma iç organlarının bişiysini geliştirmeye yardımcı oluyomuş tam hatırlamıyomm...

gxuxl-xsxen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
evet benimkisi de çok hıçkırıyo o hıçkırırken sanki kalbim karnımda atıyo gibi oluyo

arzuco

Biri Beni Durdursun Canım
Pro Üye
Emoji Skoru
14
bende hamileyken hıçkırıklarını hissederdim eltilerim benimle dalga geçerdi onlarınki erkek acaba kızlarda mı hissediliyo?

PassioneLore

herkes haddini bilecek !
Pro Üye
Emoji Skoru
6
3 gun once bende ılk kez farkettım 5 dk yakın zaman boyunca oglusum hıckırdı
yolda benı korkutmuslardı hemen arkasından basladı
sırt ustu yattım ve esımle oglusumu ızledık kaydirigubbakcemile3

gxuxl-xsxen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
bende hamileyken hıçkırıklarını hissederdim eltilerim benimle dalga geçerdi onlarınki erkek acaba kızlarda mı hissediliyo?
benimkisi erkek ama hergün birkaç posta hıçkırıyo cinsiyetle alakası olsa kadınlar hıçkırır erkekler hıçkırmazdı doğuncada:roflol:

yade06

annesinin miniki yusufum
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
17
ya benimde kasık tarafımda pıt pıt sanki minicik tekmeler gibi oluyorr bebek başı aşağıdaa acaba omu hıçkırıkkk

gxuxl-xsxen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
ya benimde kasık tarafımda pıt pıt sanki minicik tekmeler gibi oluyorr bebek başı aşağıdaa acaba omu hıçkırıkkk
canım böyle pıt pıt pıt durmadan 3-5 dk atıyosa ve sonra duruyosa işte o hıçkırıkkaydirigubbakcemile3, bide kasık tarafında atıyosa canım bebeğin başaşağı dönmüş demektir :emir_bebek:bende de yuvarlak çıkıntı solda kafası solda sanıyodum meğer bebeğim çoktan dönmüş aşağı o çıkıntı poposu olabilir benimde pı pıtlar hep kasıkta çünkü :1rolleyes:

kismet yagmur

kalbim ailemle kaldi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
merhabalar benim bebegimdede yaklasik 10 gündür murtazam günde 2 defa tutuyor hickirik yaklasik 10 dakika ´falan sürüyor:CüvCüv:
destina benim sag kasigimda atiyor buda demek oluyorki basi asagiya dönmüs oluyor dimi:dance:
cünkü ben normal dogum yapmak istiyorum ve dogum posizyonunu almaz diye baya korkmustum:Saruboceq: bilgin icin sagola.s.
herkese iyi aksamlar:1hug:

tahaecrinRY

EVLİ MUTLU 2 ÇOCUKLU :) :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
aynen benim minik kuzumda günde bi kaç kez hıçkırıyorHATTA ŞUAN BİLE HIÇKIRIYO BAZEN KONUŞUYORUM BEBEĞİMLE KIZIM NE ÇOK HIÇKIRIYOSUN SEN DİYEEkaydirigubbakcemile3.ilk zamanlar baya endişeye kapılmıştım ama anne karnında bebek çok hıçkırırmış diye okuyunca rahatladım.yerim ben onun hıçkırıklarınıı sabırsızlıkla bekliyorum bebeğimi sağlıkla kucağımıza Almayı nasip etsin ALLAHIM:nazar::nazar::nazar:

Yukarı Alt