bebişine kavusmasına cok az kalanlar burayaaa

xoxzlem_33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
son zmnlar hıc gecmıo ya..burasıda olmasa napardım acabaa.kac gununuz var kızlarr.sancılar basladımıkaydirigubbakcemile2:sm_cool:

strangellucky

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
şafak 33 inşallah çok korkuyorum erkenden birşey olacak diye odamızda 13 eylülde gelecek:) daha hazır değiliz hastane çantamı bile hazırlamadım daha ev köşe bucak temizlencek:) nasıl yetişecek herşey

aroray

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
36 haftayı doldurdum.Uyuyamıyorum,yürürken yoruluyorum, bacaklarım ağrıyor siz ne durumdasınız

strangellucky

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
benim 34 haftam bitti valla bacaklarım çok ağrıyo çok çabuk yoruluyorum birde bu sıcaklar Allah Kerim sağ salim doğursakta bebişlerimizi rahatlasak:) ellerimde uyuşuyor ve deli gibi şişiyor

serpilozkara

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bende 34 haftanın içindeyim kızlar.canım acayip sıkılıyor,vakit geçmek bilmiyor.bi yandan da sıcak off.ben sıkıldım artık hemen günler gecsin bebegimi kucagıma alayım istiyorum.

strangellucky

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
valla anneler sabırsız inşallah bebişler sabırsız çıkmazda zamanında doğarlar sürpriz yapmazlar

eda1982

CANIM KIZIM IRMAK'IM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
off benim daha çooooook.aman dursun durdugu yerde zamanında olsun inşallah hepimizinki.

xoxzlem_33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
en sanslı benim yınede heralde:)cunku bı kac gunum kaldı.burasıda cok sıcak ve son zmnlar gecmek blmedıııı...bıde ev temizliğiydı,bıtmeyen eksıklerdı mahvoldum.artık gelsın istıorummmmm

"NAZ"

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
merhabalar bende 36. haftası bitmiş bir anne adayıyım ve çok heyacanlıyım...
kızlar inanın hepimiz aynı sıkıntıları yaşıyoruz çünkü; benimde ellerim ve ayaklarım şişmeye başladı zaman hiç geçmiyor gibi geliyor artık sağsalim bebişlerimizi kucaklarımıza bir alsak inşallah...

karamio

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
61
Allah hepinizin yardımcısı olsun kızlar..
sağlıcakla doğurup kucaklarınıza alın bebeleri inşallah....

Yukarı Alt