bebişler 4.aya yaklaşıyor neler vereceksiniz kızlar

nesihan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2007
251
0
benim oğlum emiyo günde 2 kezde aptamilin çorbasındaan (sebzeli)yiyo.meyve püresi ve yoğurt daara öğünler veriyorum yoğurdu hiç sevmiyo velet 2 çorba kaşığı anca yiyebiliyo pekmezli

ader

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2008
1.659
2
merhaba hanımlar sanırım hepiniz haziran ayında doğum yaptınız tabii bende benimde 3 haziran doğumlu bi kızım var
benim kızım hala gece uyumamak için direniyoo bitürlü düzene koyamadık uykusunu
artık ben 2 gündür kahvaltıya başladım severek yiyoo bakalım inş bööle devam eder
sizler ne veriyosunuz kahvaltıda
bizim menümüz şööle
1 veya kuru kayısı 3 4 tane sarı üzüm kaynatıyorum yumuşuyolar iyice
birazcık tuzsuz tereyağıyla
1 tatlı kaşığına yakın mısır ununu kavuruyorum
sonra bunları karışıtıp eziyorum
içine biraz pekmez çok az peynir ilave ediyorum 1 2 tane bebe bisküviside katıyorum
afiyet olsun şekerler

babystorm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2008
104
0
merhabalar....yeni üye oldum a.s. bebeğimle başım dertte.kilo alımı azaldığı için yaklaşık 1ay önce ek gıdaya başladık ama benim inatçı miniğim kaşıktan,meyveden,sebzeden nefret ediyoooooooooooor.asla asla asla yemek istemiyor . ağzını bir kilitliyor ki sormayın.ne yapacağımı şaşırdım.yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.buarada bizim kilomuz 6650gr boyumuz 67cm.biraz miniğiz cidden sanırım...

Son düzenleme:

sevda1977

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2008
2
0
slm benim kızım 5 aylık 4 aydan sonra kaşık mamalarından vermeye başladım doktorun tavsiyesiyle bitanede dişimiz çıktı 4 ay 1 haftalıkken :roflol:

Yukarı Alt