bebişlerin kıyafetlerinin lekelerini nasıl çıkarıyorsunuz???

Biricik

üç böcek bir çiçek
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
kızlar hangi marka deterjan kullanıyorsunuz? lekeleri çıkarmak için özel leke çıkarıcılarından kullanıyormusunuz???

eylulum

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
şimdiye kadar omo baby kullandım ama paket bitince yenisini almayı düşünmüyorum 4 aylık oldu bundan sonra gerek yok sanırım.eee bağışıklık kazansınlar biraz..Leke çıkarıcı ise kullanmadım hiç.Zaten çıkmayan lekesi olmaz bu dönemde.

gonca2206

v for melinda
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
173
4. aya kadar filan yumoş baby omo baby kullandım ama artık normal deterjan kullanıyorum 60 derecede de cıkıyor lekeleri
biz ek besin dönemindeyiz tabi zor lekelerde var
baş etmeye calışıyorum
kan damlasının lekesi cıkmıyor kızlar aklınızda bulunsun dikkat edin

sevhan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
Ben dalin kullanıyorum onundışında hiç bişey kullanmıyorum çok memnunum tertemiz ve mis gibi kokuyor uzun bir süre daha kullanıcam.

zinedila

Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.577
benim bebeğim daha 22 günlük o yüzden ben hacı şakirin sabun tozunu kullanıyorum ama kaka lekesini çıkarmıyo bir süre sonra zaten normal deterjana geçerim artık...

Gkcn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
omo baby ve yumoş baby kulanıyorum.hassas programda yıkıyorum.kaka lekesi falan olursa makineye atmadan önce suya tutuyorum okadar.çıkıyor leke.ama ek gıdaya geçince ne olur bilmiyorum.

yaseemin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
hacı şakir sabun tozu ve bebekler için oaln yumuşatıcıdan kullanıorum 60 derece yıkarsanız lekeler çıkıyor ben biriktiriyorum beklediği halde çamaşırlar tüm lekeleri çıkyor inatçı lekeleri de koslayla halldediyorum

nnurayy

annesinin bal-kaymagi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
ben once persil baby ardindan ariel kullandim ama malesef body kenarlarindaki lekeler cikmiyor en son fairy kullaniyorum birazda oxi action.atiyorum lekeler cikiyor

Paspal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
dalin kullanıyorum çok gzel kokuyor..memnunum

ezozgun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
ben bebe deterjanına birazda kosla oxi action katıyorum hiç leke kalmıyor... tavsiye ederim...

Yukarı Alt