bebişlerinizin altını temizlerken neler kullanıyorsunuz???

minenil

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
ben kızımın altını temizlerken poposunu silmek için gülsuyu kullanıyorum. ara ara da eğer pişik gibi bişeyler varsa sebamed in bebek kremini kullanıyorum onun dışında da bişey kullanmıyorum. bana ıslak mendilleri pek önermediler her ne kadar alkolsüz de olsa kullanma dediler. bebek bezi olarakta ultra primanın yeni bebek bezini kullanıyorum. peki ya sizler? değişik temizleme malzemeleri kullanan var mı? bez olarak ne kullanıyorsunuz?

ghaneli

^AhmetBarışCanan^
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
canım ben freshin softun yeni doğan ıslak mendilini kullanıyorum popoda kızarıklık olursa dalinin pişik kremini kullanıyorum
bende aynı bezi kullanıyorum prima yeni doğan bezi

ro_se17

no paniq no heyecan
Pro Üye
Emoji Skoru
2
bende unıvipesin yenı doğanıyla temızlıyorum genelde ara arada gülsuyu ıle temızlıyorumm..bende prımanın yenı doğanını aldım ılk olarak paket bitincede hedıye molfıx yenı doğan gelmıştı şimdi onları kullanıyorumm onlardanda çok memnunun..kızarıklıklar içinde niveanın pişik kremını kullanıyorummm

zinedila

Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.577
bende nıveanın ılsak mendillerini kulanıyorum bez olarak prima ve molfix ikisinide kullandım pişik olursada nıveanın pişik kremini sürüyorum...

zinedila

Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.577
ben yüzünü ve vucudunu gülsuyu ile siliyorum mis gibi kokuo kuzum:)))

oNcA

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
altını her kirlettiğinde yıkıyoruz...havalar çok sıcak pişik olmasın diye...olurda kızarıklık olursa niveanın pişik kremini sürüyorum...bez olarakta prima yeni doganı kullanıyoruz...şimdilik çokta mennunuz..

elifsevde

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
gülsuyu katkisizmi oluyo burda bulamamda eger iyise kaynanama bende getirtiyim hangisinden aliyonuz markalari varmi o gülsuyyunun

nurcanogretmen

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
gülsuyunu ben ilk kez duyuyorum kızlar .. ben uni baby yeni doğan aldım ama evde sadece ıslak pamukla temizliyorum çocuk drumuz önermişti hastaneden çıkmadan ..

minenil

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
gülsuyu katkisizmi oluyo burda bulamamda eger iyise kaynanama bende getirtiyim hangisinden aliyonuz markalari varmi o gülsuyyunun
ben gülsuyunu kiloyla alıyorum burda kiloyla satan yerler var ama şişede de satılıyor getirtebilirsin yani hem de o kadar ucuz ki şişesi 1ytl falan yanlış hatırlamıyorsam.

Yukarı Alt