• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Begenilmiyorum fikir istiyorum

Crazypinkcat

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2011
1.078
746
Merhaba hanimlar
Buyuk bir dert degil ama paylasmak istedim
36 yasindayim, bosanmis bir bayanim.
Hayatim boyunca gercek sevgiyi bulamadım. Inanin simdiye kadar aldigim gorusme teklifi 2 ya da 3 tanedir. Aslinda yas itibariyle bu yazdiklarim cocukca geliyor bana ama dertlesmek istedim.
Sizce nedeni ne olabilir? Inanin goruntum kotu degil hatta cok iyi ama gel gor ki kismetsizlik gibi bisey var.
Bir de muhafazakar bir ailem var oyle etek elbise giyemiyorum. Cok duz seyler giyiyorum. Acaba fazla mi kapali kaliyorum yoksa bu benim kuruntum mu? Tarzimi gostermesi icin 2 tane de resim ekledim.

Eklentiler

CiRiLLA

I Hate Portals
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2014
15.457
46.799
Kiyafetle ne alaka yahu, ailem muhafazakar degildi ama bekarken oturdugumuz mahalleden dolayi bende hep pantolon giyerdim. Çokta begenenim oluyordu 😂
İlla biyerini acmana gerek yok guzelsen guzelsindir.
Ayrica kot tisortle de hoş kombinler yapilabilir. İlla da tisort giymede gerek yok ayrica Jean pantolonun altina bir stiletto, ustune bir gomlek çekmeye bakar. 🙄👍

Crazypinkcat

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2011
1.078
746
Kiyafetle ne alaka yahu, ailem muhafazakar degildi ama bekarken oturdugumuz mahalleden dolayi bende hep pantolon giyerdim. Çokta begenenim oluyordu 😂
İlla biyerini acmana gerek yok guzelsen guzelsindir.
Ayrica kot tisortle de hoş kombinler yapilabilir. İlla da tisort giymede gerek yok ayrica Jean pantolonun altina bir stiletto, ustune bir gomlek çekmeye bakar. 🙄👍
Ne bileyim ilgi gormeyince sundan mi bundan m
Kıyafet, tip ilk izlenimde önemlidir. İlişkiyi tip kıyafet iyiyse devam ettiremezsiniz. Sizin enerji olarak, kendinize bakış açınız, kendinize değer vermeniz, neşeniz az gibi. Bence önce kendinizi geliştirin. Zamanla enerjiniz yükselecek, bakış açınız değişecek
Evet bu da olabilir. Cok neseli ve enerjik degilim, bu beni siradan gosteriyor olabilir

CiRiLLA

I Hate Portals
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2014
15.457
46.799
Ne bileyim ilgi gormeyince sundan mi bundan m
Sanmiyorum kiyafetle alakali oldugunu yani begenilmek için illa etek elbise giymek gerekmiyor.
Guzelsen veya dikkat cekici tavirlarin varsa her turlu dikkat cekersin.
Arkadaslarin da dedigi gibi pozitif ve enerjik ol en onemlisi, insanlar asik suratli dert kumkumalarini sevmez.
Begenilen, evlenen herkeste acayip guzellikte tipler degiller zaten. Herkesin kendine gore bir begeneni variste

Karamellasepeti

Çok pati az insan çok huzur
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2017
2.197
3.358
Benim ailemde muhafazakar v yaka bile giyemem yanlarinda okudugum sehirlerde muhafazakardi etek sort giyemedim ortalama bir tipim var. Ama su ana kadar cok teklif aldigim oldum iyisi kötüsü yakisiklisi tipsizi zengini fakiri hemen her kesimden. Bu bir marifet değil elbet ama benim cevrem genistir sosyalimdir,en biyük etken bu. Lisedeyken okulun ve dershanenin yarisindan cok daha güzel olmama cok daha güzel giyinmeme rağmen 5 senede cok cok az teklif aldım. Çünkü arayistaydim yeter ki birileriyle sevgili olayım kafasindaydim karsidan cok itici duruyordum. Üniye gecince hic arayisa girmedim kendi halimde yoluma devam ettim sevgilim olmasına rağmen sürekli flört etmek isteyen bircok kisi geldi. Belki sizinde arayista olduğunuzu belli eden bir tavrinız vardım

Yukarı Alt