• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Begenilmiyorum fikir istiyorum

Crazypinkcat

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2011
1.078
746
Benim ailemde muhafazakar v yaka bile giyemem yanlarinda okudugum sehirlerde muhafazakardi etek sort giyemedim ortalama bir tipim var. Ama su ana kadar cok teklif aldigim oldum iyisi kötüsü yakisiklisi tipsizi zengini fakiri hemen her kesimden. Bu bir marifet değil elbet ama benim cevrem genistir sosyalimdir,en biyük etken bu. Lisedeyken okulun ve dershanenin yarisindan cok daha güzel olmama cok daha güzel giyinmeme rağmen 5 senede cok cok az teklif aldım. Çünkü arayistaydim yeter ki birileriyle sevgili olayım kafasindaydim karsidan cok itici duruyordum. Üniye gecince hic arayisa girmedim kendi halimde yoluma devam ettim sevgilim olmasına rağmen sürekli flört etmek isteyen bircok kisi geldi. Belki sizinde arayista olduğunuzu belli eden bir tavrinız vardım
Inanin ki ortamim var...hep basima gelen sey bakip bakip acilamayan erkeklerle karsilasmak oldu. Bir de tam acilacak sanirken baskasina teklif edenler oldu...yani anlayamiyorum

CiRiLLA

I Hate Portals
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2014
15.457
46.799
Bu işlerin tiple, güzellikle ilgisi olduğunu düşünmüyorum. Yaydiginiz enerji, aurayla ilgili.
Hep verdiğim bir örnek vardır. Üniversitede obez bir arkadaşımın, manken gibi bir sevgilisi vardi. Çocuk onu el üstünde tutardı mesela.
O enerji degil yalniz obez fetişitir. 😂 Obez olmasi disardan sana bana kotu gorunuyor olabilir ama bazi erkekler obez seviyor sadece 👍
İstedigi kadar enerjisi tavan olsun gozumu tirmalayan biriyle yapamazdim ben. Yani mutlaka obezligini seviyordur o cocuk 😁

Anna Boleyna

God Save The Queen!
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2015
3.641
3.865
O enerji degil yalniz obez fetişitir. 😂 Obez olmasi disardan sana bana kotu gorunuyor olabilir ama bazi erkekler obez seviyor sadece 👍
İstedigi kadar enerjisi tavan olsun gozumu tirmalayan biriyle yapamazdim ben. Yani mutlaka obezligini seviyordur o cocuk 😁
Ben auraya, enerjiye çok inanıyorum.
Taş gibi hatunların yaninda çirkin diyebileceğimiz adamlar görebiliyoruz ya da tam tersi işte, taş gibi adamların yanında çirkin diyebileceğimiz hatunlar.
Hürrem Sultan, Anne Boleyn için de güzel
olmadıklarına dair birçok şey okudum. Başka özellikleri sebebiyle albenileri fazlaydı bence.

CiRiLLA

I Hate Portals
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2014
15.457
46.799
Ben auraya, enerjiye çok inanıyorum.
Taş gibi hatunların yaninda çirkin diyebileceğimiz adamlar görebiliyoruz ya da tam tersi işte, taş gibi adamların yanında çirkin diyebileceğimiz hatunlar.
Hürrem Sultan, Anne Boleyn için de güzel
olmadıklarına dair birçok şey okudum. Başka özellikleri sebebiyle albenileri fazlaydı bence.
Begenilmek ve asik olunmak için olagan ustu guzellikte olmak gerekmedigine katiliyorum, enerjiye de inaniyorum bazi hatunlar cidden oldugundan daha guzelmiş havasi veriyorlar ama biraz olsun beğeni de gerekiyor bana göre.

Hurrem sultanin cirkin olduguna ben inanmam😂 saraya alip hunkarin karsisina cikartacaklari kadini da cirkin seçmezler. Dedigim gibi cok guzel olmayabilir ama cirkin de degildir. 🙄

Anna Boleyna

God Save The Queen!
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2015
3.641
3.865
Iste insan neden diye dusunuyo bi sebep ariyo o mu bu mu diye , en son cok bakan sohbet acan biri vardi bana acilcak sanirken baskasina acildi. Sasirdim bir de hanimlara soriyim dedim 🤔
Acaba sohbetiniz mi pek iyi değil? Biraz kendinizi kasıp rahat olamıyor musunuz? Yoksa karşı tarafın cok mu uzerine gidiyorsunuz?

Yukarı Alt