• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Begenilmiyorum fikir istiyorum

waterlily1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2018
1.464
1.656
Aileniz onlar siz 36 yaşında ayrı bir bireysiniz? Bizimkilerde karışırdı şimdi 24 oldun sinir oluyorlar ama inatla giyiyorum ama tarzınız kötü değil bakımlı olmanız yeterli

Crazypinkcat

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2011
1.078
746
Aileniz onlar siz 36 yaşında ayrı bir bireysiniz? Bizimkilerde karışırdı şimdi 24 oldun sinir oluyorlar ama inatla giyiyorum ama tarzınız kötü değil bakımlı olmanız yeterli
Yani ne bileyim ailemle yasiyorum. Bosanmis da olunca iyice dikkat cekiyor hareketler. Zaten eskiden de bu tarz giyiniyodum aslinda tarzim hep boyleydi. Ben de degistirmedim tarzimi

Kahvetelvesimoon

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2018
3.630
1.525
Merhaba hanimlar
Buyuk bir dert degil ama paylasmak istedim
36 yasindayim, bosanmis bir bayanim.
Hayatim boyunca gercek sevgiyi bulamadım. Inanin simdiye kadar aldigim gorusme teklifi 2 ya da 3 tanedir. Aslinda yas itibariyle bu yazdiklarim cocukca geliyor bana ama dertlesmek istedim.
Sizce nedeni ne olabilir? Inanin goruntum kotu degil hatta cok iyi ama gel gor ki kismetsizlik gibi bisey var.
Bir de muhafazakar bir ailem var oyle etek elbise giyemiyorum. Cok duz seyler giyiyorum. Acaba fazla mi kapali kaliyorum yoksa bu benim kuruntum mu? Tarzimi gostermesi icin 2 tane de resim ekledim.
Internetten bul birini

waterlily1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2018
1.464
1.656
Demez olurlar mi hic...hatta bi sure gizledik falan o derece, ama eski esim de bosanma taraftariydi zorla olacak degildi
Ah ahhh bende zamanında zorla kuran kursuna gönderildim. Aileler çok zorluyor en azından tesettüre sokmak istemiyorlar zorla sizi. Eminim güzelsinizdir böyle beklemekle olmaz benim sevdiğim kişiler hep tesadüf çıktı

Yukarı Alt