• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Begenilmiyorum fikir istiyorum

Crazypinkpink

Sen önce kendine bak
Kayıtlı Üye
13 Mart 2011
1.078
747
Ah ahhh bende zamanında zorla kuran kursuna gönderildim. Aileler çok zorluyor en azından tesettüre sokmak istemiyorlar zorla sizi. Eminim güzelsinizdir böyle beklemekle olmaz benim sevdiğim kişiler hep tesadüf çıktı
Iste tesadufi kisiler cikiyor da sonuc yok. Biri vardi cok ilgilendi en yakin arkadasim bile dedi senden hoslaniyor dedi ki ben konuyu bile acmadim o kendisi farkettim bence hoslandi senden falan dedi. Bu adam bana teklif edecek sanirken baskasina acildi. Saka gibi...hep boyle durumlar yasayinca fikir almak istedim. Belki de kismet deyip gecmek gerek 🤔

waterlily1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2018
1.471
1.664
Iste tesadufi kisiler cikiyor da sonuc yok. Biri vardi cok ilgilendi en yakin arkadasim bile dedi senden hoslaniyor dedi ki ben konuyu bile acmadim o kendisi farkettim bence hoslandi senden falan dedi. Bu adam bana teklif edecek sanirken baskasina acildi. Saka gibi...hep boyle durumlar yasayinca fikir almak istedim. Belki de kismet deyip gecmek gerek 🤔
Hepsi öküz cidden

LaraPars

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2015
1.651
3.808
Arkadaşların dedigi gibi enerjiyle de alakalı ama giyim tarzınız da çok düz geldi. Aslında yine fazla açık olmayan ama daha güzel dikkat cekici bluz tarzı şeyler giyebilirsiniz jean üzerine. Kıyafette önemli bence. Bazen kıyafet seçimlerimiz bile enerjimizi değiştiriyor :) sürekli duz renk kısa kol altına jean sıkıcı bence sürekli. Giyim tarzıda sormuşsunuz ondan bu yorumu yaptım 😊

Crazypinkpink

Sen önce kendine bak
Kayıtlı Üye
13 Mart 2011
1.078
747
Arkadaşların dedigi gibi enerjiyle de alakalı ama giyim tarzınız da çok düz geldi. Aslında yine fazla açık olmayan ama daha güzel dikkat cekici bluz tarzı şeyler giyebilirsiniz jean üzerine. Kıyafette önemli bence. Bazen kıyafet seçimlerimiz bile enerjimizi değiştiriyor :) sürekli duz renk kısa kol altına jean sıkıcı bence sürekli. Giyim tarzıda sormuşsunuz ondan bu yorumu yaptım 😊
Evet giyim tarzim gercekten bana bile cok sade geliyor. Acik giyinmese bile kimi kadinlar daha carpici giyiniyorlar.

LaraPars

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2015
1.651
3.808
Evet giyim tarzim gercekten bana bile cok sade geliyor. Acik giyinmese bile kimi kadinlar daha carpici giyiniyorlar.
Fazla açıklık teşhircilik gibi zaten ama hoş bir bluz altına güzel bir pantolon ve topuklu ayakkabı çok iyi olur. Hatta saçlarınıza ışıltı falan attırın daha modern bir şekilde kestirin. Makyaj yapmıyorsanız hafif makyajlar yapın. Mutlaka çok hoş görünürsunuz 😍

Crazypinkpink

Sen önce kendine bak
Kayıtlı Üye
13 Mart 2011
1.078
747
Bana çok düz çok sıkıcı geldi açıkçası 😊

Şöyle renkli, canlı bir şeyler giyseniz? Ne bileyim havalı ceket olur, içine renkli ipek fular olur, değişik bir gömlek olur, üstüne küpe olur ... bu şekilde kapalı ama çarpıcı olabilirsiniz
Evet resimleri ekleyince bana da çok sradan geldi tarzim. Çok saldim kendimi sanırım. Biraz daha renkli ve sk giyinmeye caliscam. Bir de öyle şansımı deniyim 🤩🤣

Yukarı Alt