Bel ağrısı ve kahverengi akıntı(acil)

Cananceylan71

Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2019
98
23
26
En güzeli. Güzelce bol bol dinlen. Çok ayakta kalma. Dışarda dahi vakit geçirme çok. İnşallah 1 haftaya geçer hepsi. Ben öyle korkmuştum ki izin vermezlerse işten bile çıkmayı göze almıştım. Sen elinden geleni yap bebeğin için. Doğmak isteyen bebek her ne olursa doğar unutma. Rabbim bebeğini sana bağışlasın inşallah 🤲
İnşallah canım Rabbim evlatlarımızı bize bağışlasın🤲

SiValesValeo

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2020
38
40
Ay
Canım şimdi hastaneden geldim kese sağlıklı düşük riski var her hamilelikte olduğu gibi dedi. Birde bebeğin kalp atışı biraz yavaş dedi. Progesteron verdi. Ağlaya ağlaya eve geldim bişey olacak diye korkuyorum. Haftaya tekrar çağırdı
Benzer durumu yaşamıştım, dinlenme ile geçmişti. Bebek sağlıklı ise tutunur merak etmeyin. Siz sadece bu süreçte fiziksel aktivitenizi kısıtlayın doktorun tavsiyesine uyun kısaca. İnsallah hayırlısıyla bebeğinizi kucağınıza alırsınız :anne:

Cananceylan71

Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2019
98
23
26
Ay

Benzer durumu yaşamıştım, dinlenme ile geçmişti. Bebek sağlıklı ise tutunur merak etmeyin. Siz sadece bu süreçte fiziksel aktivitenizi kısıtlayın doktorun tavsiyesine uyun kısaca. İnsallah hayırlısıyla bebeğinizi kucağınıza alırsınız :anne:
İnşallah balım dualarınızı eksik etmeyin. İlk hamileliğim daha bebeğimi kaybetmek istemiyorum. Hayırlısıyla kucağıma alırım inşallah