Belediye kreşleri konusunda deneyimi olan anneler yardım lütfen

Limon173

Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
25 Ağustos 2018
Mesajlar
420
Emoji Skoru
615
Yaş
38
Özel kreşler ticari kaygı güttüklerinden, çocuğumu belediye kreşine göndermeye karar verdim. Özelden paramın karşılığını alamadığımı düşünüyorum. Özel kreşle sene boyunca yaptığım tüm görüşmelerde, herşeyin çok yolunda, çocuğumun çok uyumlu ve mutlu olduğu ifade edildi. Hep bir yapmacıklık, bir samimiyetsizlik. Yaşadığım bölgedeki tüm kreşleri gezdim. İçime sinenlerin aylık ücreti 4000 liradan fazla. Bütçem buna uygun değil.

Belediye kreşinde çalışan öğretmen arkadaşlardan ve çocuğu belediye kreşine giden annelerden, deneyimlerini paylaşmalarını rica ediyorum.
 

coffeex

svihs:))
Kayıtlı Üye
Katılım
2 Aralık 2013
Mesajlar
480
Emoji Skoru
1.103
Yasadigin sehir neresi ve belediyenin cocuk egitimine bakis acisi zihniyeti nedir bunlar onemli.Bu sene ablam seyhan ilcesinde bir belediye kresine gonderdi..Bundan once ne ozel kaldi ne oyun gruplari hepsini denedi ama sedece buradan yani belediyenin kresinden cok memnun kaldi.

Dedigim gibi çocuk egitiminin onemini kavramis bir belediye ona gore calisan ogretmenler seciyor ve sonuc guzel olabiliyor.sadece fiyati ucuz diye, sadece cocuk evden gitsin de hangi okula hangi krese gitsin hic onemli degil, belediye acisindan da sadece oy gelsinde gerisi onemli degil gibi saiklerle yapilan isden pek hayir gelmiyor.

Kisaca zihniyet meselesi..Cocuk ve anneye gercekten deger veren bir belediye ise hic dusunmeden gonderin derim.
 

Limon173

Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
25 Ağustos 2018
Mesajlar
420
Emoji Skoru
615
Yaş
38
Istanbul. Biz konuyu çözdük. Eski okuluna devam ediyor. Teşekkürler.
 
Yukarı Alt