Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Belirti yaşamadan hamile kalanlar?

Konusu 'Gebelik / Hamilelik / Kadın Doğum' forumundadır ve sinemeeren tarafından 4 Kasım 2010 başlatılmıştır.

4 Kasım 2010
    Konu Sahibi : sinemeeren
  1. sinemeeren

sinemeeren Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    41
    arkasaşlar yaa benim adet tarihime 4-5 gün kaldı sadece karın ağrım var oda cok deil başkada belirti yok acaba belirti yaşamadan hamile kalan var mı?

2. 4 Kasım 2010
  3. anissina

anissina Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    evet benim de ayni bu sekilde olmustu, kisiden kisiye degisebilir ama sen gene de dusunmemeye calis. hatta daha da artmisti son gunlerde karin agrilarim

4. 4 Kasım 2010
  5. sinemeeren

sinemeeren Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    41
    hamilemiy mişsin?

6. 4 Kasım 2010
  7. melike_ecesuu

melike_ecesuu Evli, Mutlu,Çocuklu <3 Üye

Ödül Puanları:
    198
  8. 5 Kasım 2010
  9. anissina

anissina Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    evet, 2 yasini gecti oglum simdi. baska hic bir belirtim yoktu, mide bulantisi yorgunluk vs... bunlar 7-8 gunluk gecikmeden sonra basladi.

10. 5 Kasım 2010
  11. mevsim1

mevsim1 Allahım çok büyüksün... Üye

Ödül Puanları:
    106
    bende hiç belirti yaşamadım canım..son zamanlardada zaten hiç günü gününe olmuyordu adetim...kullandığım ilaçlardan dolayı adet gecikmesi yaşıyorum sandım..meğer benim bebiş 1, 5 aylık olmuş .....:emir_bebek:

12. 6 Mart 2011
  13. peluska06

peluska06 ikizlerim melek oldu :( Üye

Ödül Puanları:
    148
    BENİMDE ADETİME 2-3 gün var hiç belirti yok sadece karnıma bir ara kramlar girdi karnım ağrıdı
    göğüs falan hiç eskisinden küçük :KK70:

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.