Belirtisi olmadan hamile kalanlar

Merve34aslan

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2020
144
78
19
Arkadaşlar öncelikle Adetim 2 gün gecikti Bende bugün test yaptım ve pozitif gördüm Ama hiçbir belirtim yok Sadece adet olacakmışım gibi sancım var göğüs hassasiyeti falan yok benim gibi olup hamile kalanlar oldu mu lütfen cevap yazın. sokağa çıkma yasağı olduğundan hastaneye de gidemiyorum Benim gibi olanlar lütfen yazsın🤗🤗

Eklentiler

• 20200525_174242.jpg
    20200525_174242.jpg
    26,5 KB · Görüntüleme: 104

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-01-2021

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 99 gün kaldı.

Bebeğiniz yaklaşık olarak 810-830 gr. ağırlığında. Bebeğinizin derisinin altındaki kılcal damarların görünür olmasından dolayı, bebeğinizin rengi hala parlak kırmızı pembe. Ve bebeğinizin cildi hala kırışık. Kan dolaşımınızın daha sağlıklı olması için sık sık pozisyon değiştirmeyi unutmayın. Son zamanlarda nefes darlığı yaşamada artış olduğunu fark edebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

ugurbocuuu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2012
4.433
3.923
Tebrikler
6. Haftadan sonra başlıyor belirtiler canım ilk başlar sadece adet olacak hissi ve adet sancısı oluyor

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-11-2020

Hamileliğimin 37. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 23 gün kaldı.

Bebeğiniz kilo aldıkça ve derisinin altında yağ birikimi artırkça, bebeğinizin vücudu daha yuvarlak hatlı ve daha dolgun bir görünüm alacaktır. Bebeğinizdeki bu tombulluk normal ve sağlıklıdır. Bunun ilerideki bir obezite ile alakası yoktur. Braxton-Hicks kasılmalarının - Yalancı doğum ağrılarının - plasenta yardımıyla kan dolaşımına yardımcı olduğuna inanılmaktadır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

Nurrhanm

Evvela sabır...
Kayıtlı Üye
12 Mart 2019
608
263
Ben 12 haftalik gebeyim akinti bulantı hissi ve bazı yiyeceklerden tiksinme dışında hiç belirtim olması bu zamana kadar canım. Kişiden kişiye göre değişiyor takılma belirtilere

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-12-2020

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 47 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri günlük aktivite zamanlarında açık ve uyuduğu zamanlarda gözlerini kapatıyor. Bebeğinizin gözlerindeki pigmentasyon tamamlanmadığı ve göz renkleri tam gelişmediği için bebeğinizin gözleri şimdi mavi. Bebeğinizin gözlerinin renk pigmentasyonunun tamamlanması için bir kaç haftası daha var. Bebeğinizin hareket edecek yeri gittikçe daraldı fakat hala çok aktif.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

melegimvebenx

Güzel Günler Yakın 🌸🙏💞
Kayıtlı Üye
6 Mart 2019
181
90
Ben canım ikinci hamileliğimde. 40 günde bir adet olurdum düzenli, köye gittik geldik sadece uykum vardı oda daha 9 aylık bir bebeğim olduğu için ona yormuştum. Regl iki gün gecikince soğan suyu içmeden yapayım nasıl olsa çıkmaz emin olayım deyince şak diye görmüştüm ikinci çizgiyi 😁 Bebeğim oynayana kadar da hamile gibi hissetmedim hiç, haftalar geçmesine rağmen belirti yoktu:) Sağ salim al kucağına inşaallah🤗

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-05-2021

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 212 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları iyice gelişti, ayrıca bebeğinizin dili tamamen şeklini aldı. Bebeğinizin ayak parmakları artık perdesiz ve daha uzun görünüyor. İlk defa bebeğinizin uzuvları bilinçli olarak hareket yeteneğine kavuştu. Baş ağrılarınız için sıcak yada soğuk kompres yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Biks

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2019
1.054
4.005
Öncelikle hayırlı olsun, benim de arada adet düzensizliğim olur on güne kadar geciktiği olurdu, genelde psikolojik çünkü acaba hamile miyim diye düşünüp durduğum için gecikir dururdu testi yapardım yarım saat sonra regl başlardı:)
Yine öyle olduğunu düşündüğüm bir adet dönemi beş gün gecikince test yaptım bu sefer pozitifti, hiç de bi belirtim olmadı ne göğüs ne karın ağrısı.
Sekizinci haftamdan beş ayın sonuna kadar bulantım oldu o da bünyeye göre değişiyor zaten

Merve34aslan

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2020
144
78
19
Tebrikler
6. Haftadan sonra başlıyor belirtiler canım ilk başlar sadece adet olacak hissi ve adet sancısı oluyor
Ayy evet 1 haftadır adet olacakmışım his vardi ama bi türlü olmadım test yaptım böyle inşallah vardır 🤗🤗🤗

Bebeğiniz yaklaşık olarak 810-830 gr. ağırlığında. Bebeğinizin derisinin altındaki kılcal damarların görünür olmasından dolayı, bebeğinizin rengi hala parlak kırmızı pembe. Ve bebeğinizin cildi hala kırışık. Kan dolaşımınızın daha sağlıklı olması için sık sık pozisyon değiştirmeyi unutmayın. Son zamanlarda nefes darlığı yaşamada artış olduğunu fark edebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Merve34aslan

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2020
144
78
19
Ben 12 haftalik gebeyim akinti bulantı hissi ve bazı yiyeceklerden tiksinme dışında hiç belirtim olması bu zamana kadar canım. Kişiden kişiye göre değişiyor takılma belirtilere
Teşekkür ederim canım inşallah vardır 🤲🏽🤲🏽

Merve34aslan

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2020
144
78
19
Ben canım ikinci hamileliğimde. 40 günde bir adet olurdum düzenli, köye gittik geldik sadece uykum vardı oda daha 9 aylık bir bebeğim olduğu için ona yormuştum. Regl iki gün gecikince soğan suyu içmeden yapayım nasıl olsa çıkmaz emin olayım deyince şak diye görmüştüm ikinci çizgiyi 😁 Bebeğim oynayana kadar da hamile gibi hissetmedim hiç, haftalar geçmesine rağmen belirti yoktu:) Sağ salim al kucağına inşaallah🤗
Inşallah canım çok teşekkür ederim vardır inşallah ☺🤲🏽🤲🏽🤗🤗

Merve34aslan

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2020
144
78
19
Öncelikle hayırlı olsun, benim de arada adet düzensizliğim olur on güne kadar geciktiği olurdu, genelde psikolojik çünkü acaba hamile miyim diye düşünüp durduğum için gecikir dururdu testi yapardım yarım saat sonra regl başlardı:)
Yine öyle olduğunu düşündüğüm bir adet dönemi beş gün gecikince test yaptım bu sefer pozitifti, hiç de bi belirtim olmadı ne göğüs ne karın ağrısı.
Sekizinci haftamdan beş ayın sonuna kadar bulantım oldu o da bünyeye göre değişiyor zaten
Canım ben ovulasyon testiyle deniyordum bi yüzden adetimin geciktiğini biliyordum inşallah vardır hayırlısıyla 🤲🏽🤲🏽😍

paperclips

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2013
162
199
Arkadaşlar öncelikle Adetim 2 gün gecikti Bende bugün test yaptım ve pozitif gördüm Ama hiçbir belirtim yok Sadece adet olacakmışım gibi sancım var göğüs hassasiyeti falan yok benim gibi olup hamile kalanlar oldu mu lütfen cevap yazın. sokağa çıkma yasağı olduğundan hastaneye de gidemiyorum Benim gibi olanlar lütfen yazsın🤗🤗
Benimde gebeliğimde hiçbir belirtim yoktu. Hatta regl dönemine 3-4 gün kala göğüslerim ağrımaya başlar ve regl günü kesilirdi ağrısı. o ay göğüslerimde hiçbir ağrı yoktu. Bundan farklı hiçbir belirtimde yoktu.kasık ağrısı v.s. / 7. haftada kalp atışlarını duyduk , kalbi durduğu için 9. haftada aldılar bebişimi .Bu süreçte hiç bir hamilelik etkisi yaşamadım bulantı , kusma v.s. . sadece akşamları daha erken uyumak istiyordum. inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız bebeğinizi , bizler içinde dua edin lütfen hamişlerin duası kabul olur derler. Allahım tüm isteyenlere sağlıkla nasip etsin inşallah.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-03-2021

Hamileliğimin 21. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 135 gün kaldı.

Bebeğinizin kalp atışları stetoskopla dinlenebilir. Eğer doktorunuz size bebeğinizin kalp atışlarını dinlemeniz için teklifte bulunmadıysa bir sonraki randevunuzda bunu doktorunuzdan isteyebilirsiniz. Bebeğinizin göbek kordonu o kadar iyi tasarlanmıştır ki kan dolaşımı saate 6-7 km hızla kordon ve bebeğiniz arasında tamamlanır. Ve bu sadece 30 sn içinde tamamlanır. Baba hamilelikle daha ilgili bir döneme girebilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 400 gr. - Yaklaşık boyu : 25.6 cm. (Baştan Popoya)