Ben de sevilmek istiyorum :(

CatLover06

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2020
213
88
24
Sınıfımda ilgimi çeken biri var. Galiba sevgilisi yok. Çünkü eskiden profilinde kilit vardı ve kızları takip etmiyordu. Şimdi ediyor. Geçen gün okul grubunda benim bitirdiğim ödevi yapamadigini yazmıştı. Ben de o bahaneyle mesaj atıp yardım ettim. İyi mi ettim kötü mü ettim bilmiyorum.
Güzel bir kız degilim ozguvensizim. Şuana kadar kimi sevsem reddedildim. Sizce ne yapmalıyım? Ben de sevilmek istiyorum artık :KK43:

Evva ahir

Özlemim😔
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2019
3.863
9.573
25
Sınıfımda ilgimi çeken biri var. Galiba sevgilisi yok. Çünkü eskiden profilinde kilit vardı ve kızları takip etmiyordu. Şimdi ediyor. Geçen gün okul grubunda benim bitirdiğim ödevi yapamadigini yazmıştı. Ben de o bahaneyle mesaj atıp yardım ettim. İyi mi ettim kötü mü ettim bilmiyorum.
Güzel bir kız degilim ozguvensizim. Şuana kadar kimi sevsem reddedildim. Sizce ne yapmalıyım? Ben de sevilmek istiyorum artık :KK43:
Güzel olmadığını kim söyledi yani sevilmek için illa güzellikmi lazımmış kendine haksızlık etme

CatLover06

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2020
213
88
24
Şimdi baştaki yanlışın kendini sevmemen önce sen kendini seveceksin güzellik göreceli birşeydir zaten memnun değilsen düzeltebilirsin estetikle
Virus bitince yaptıracağım. Buldugum doktorun açıklama yapmasını bekliyorum. Ama asıl sorun bir erkeği kendime nasil aşık edebilirim?

ereeves

venus
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2017
293
334
Sen kendini sevmezsen kimse seni sevmez.
Kötü bir şey yapmamissin tabii ki. İlk mesajın "evlen benimle yiğidim ölüyorum sana" falan değilse sıkıntı yok 😅 Yardım etmişsin bu gayet normal.
Olmayacak diye bir şey yok. Bir şekilde iletişime geçmeniz lazım öncelikle.
Mesela benim askımı itiraf edip reddedildigim de olmuştur ama bunlar kendimi sevmemi ya da ozguvenimi etkilemedi asla.
Önce özgüvenini kazanmalisin. Herkesin kusurları var. Kendini beğenmeyi öğrenmelisin.

CatLover06

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2020
213
88
24
Sen kendini sevmezsen kimse seni sevmez.
Kötü bir şey yapmamissin tabii ki. İlk mesajın "evlen benimle yiğidim ölüyorum sana" falan değilse sıkıntı yok 😅 Yardım etmişsin bu gayet normal.
Olmayacak diye bir şey yok. Bir şekilde iletişime geçmeniz lazım öncelikle.
Mesela benim askımı itiraf edip reddedildigim de olmuştur ama bunlar kendimi sevmemi ya da ozguvenimi etkilemedi asla.
Önce özgüvenini kazanmalisin. Herkesin kusurları var. Kendini beğenmeyi öğrenmelisin.
Ben hep reddedildigim için ozguvensizim. Bir erkeği nasıl etkilemeliyim onu bilmiyorum :KK43:

ereeves

venus
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2017
293
334
Ben hep reddedildigim için ozguvensizim. Bir erkeği nasıl etkilemeliyim onu bilmiyorum :KK43:
Onu etkilemek için şunları yapmalıyım diye uğraşma . Kendini daha güzel mi görmek istiyorsun? Bunun için uğraş. Yoksa iş taktiğe girer ve oraya girdin mi bir daha çıkamazsin. Kendin olamazsın.
YouTube da videolar var özgüven ile, beden olumlama ile alakalı. Onları seyredin bence etkisi olacaktır.