Ben hiç iyi değilim 😥

Bittik

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Daha öncede söylemiştim tekrar yazmak istedim kendimi çok yanlız hissediyorum ben iğrenç bı insanım ne anneme layık bı evlat olabildim ne namusuma sahip çıkabildim nede bebeğime herşeyim elimden tek tek alındı ilk önce sevdiğim adamı ailelerimiz istemedigi için kaybettim sora o adamdan olan bebeğimi canımı. Yavruma nasıl kıydım ellerim kırılsaydı ayaklarım kırılsaydı özür dilerim yavrum ben anne olamadım hiç bişey olamadım. Sinirlerim çok bozuk bebegimden ayrılalı 2 hafta oldu minicik elleri gözümün önünden gitmiyo😥😥😥😥😥

Tulparr

Buzlu Portakal 🍊
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6.246
Diğer konunuzu bilmiyorum ama bebeğinize ne oldu evlatlık mı verdiniz

Ve kendinize bunu yapmayın psikoloğa gidin ciddiyim yapmayın böyle

Tulparr

Buzlu Portakal 🍊
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6.246
Konunu okudum geçmiş olsun hayır öyle deme sen kötü bir insan değilsin kötü bir evlat değilsin sadece bir yanlış yapmışsın "sevdiğinle" insan sevince gözü kararır tüm dünya oymuş gibi olur üzme kendini ve geleceğini inşa et bırak geçmiş geçmişte kalsın git psikoloğa yardım al maddi durumu sorun ediyorsan devlet hastanelerinde de var çok iyi gelecektir emin ol

kelebekk47

Dönüp dolaşıp Kk‘ne geldim!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.292
Herkes hata yapar öyle düşün..

ElifffErdemm

Ben Polemiğe Girmem Boşa Uğraşmayın:))
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.755
Sanirim kurtaj oldunuz cok uzgunum 😥 Eger gidecek bir kapin kalmadiysa butun kapilarin sahibine git. Rabbine yonel. Abdest al dua et. Aff dile. Eminim okadar zordurki yasadiklarin pismanliklarin. Yazdigini okudugunda iliklerime kadar bir urperti yasadim. Sanki ben kiymistim yavruma 😭😭 Allah yardimcin olsun . Kendini toparla ayaklarinin ustunde durmayi ogren okumadiysan oku dimdik ayakta durmalisin. Hayat devam ediyor bi sekilde

Pembiiisssss

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
33
Kesinlikle bı pisikolaga gitmelisin kötü insan değilsin kotu olsan pişman olmazsın bikere olmuş olan insanın dönem dönem kendinden nefret ettiği zamanlar oluyo kendini üzme silkelen Allah'tan af dile 😊eminim yüreğin çok güzel 🙏Allah yardımcın olsun

Yukarı Alt