Ben küçükken beni hor görmeleri

nares

Kun fe yekun
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2019
91
41
24
Ben küçükken şiddet fazla görmüyordum ama annemden abla ve abilerim tarafından hor görüldüm hep bana aptal salak gibi laflar kullandılar konuşmama bile izin vermediler şuan 24 yaşındayım kendimi zavallı gibi görüyorum birileriyle konuşamıyorum rahat rahat hele ailemden biri varsa yanımda 😢 nasıl olacak bu hep böyle mi dvm edecek. Çok şükür eşim bana çok değer veriyor onun yanında çok mutluyum

Son düzenleme:

Genckading

Tüm bu garip duygular bir tür iç kanama
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2017
3.397
4.736
Özgüven eksikliğin var belki psikologla görüşürsen senin için daha hızlı çözüm olur

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının aldında.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :47 Kg. Şimdiki Kilom :47 Kg.

Efuli41

AtaTürk 🇹🇷💙
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2020
68
341
22
En küçükleri siz miydiniz? Öncelikle bir psikoloğa gidin içinize attığınız sürece daha da üzülürsünüz

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 63 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 159 cm. Başlangıç Kilom :75 Kg. Şimdiki Kilom :72 Kg.

Posedion

Guru
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2010
2.252
180
Eğer imkanın varsa drama kursuna katıl , farklı bir karakteri önce oynayarak sonra belki taklit ederek kendi benliğini , karakterini yavaş yavaş oturtacaksın bence .

AriaBlue

I am so cool
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2014
1.605
5.977
28
Ben küçükken şiddet fazla görmüyordum ama annemden abla ve abilerim tarafından hor görüldüm hep bana aptal salak gibi laflar kullandılar konuşmama bile izin vermediler şuan 24 yaşındayım kendimi zavallı gibi görüyorum birileriyle konuşamıyorum rahat rahat hele ailemden biri varsa yanımda 😢 nasıl olacak bu hep böyle mi dvm edecek. Çok şükür eşim bana çok değer veriyor onun yanında çok mutluyum
Muhtemelen annen , abin falan da başkaları tarafından hor görülüyorlardı, onlar da başkalarını ezerek rahatlamaya çalıştılar.

Aileni seçemezsin ama eşini seçmişsin hem de doğru birinin seçmişsin. Ne güzel değer veriyorsun değer görüyorsun. Demek ki seninle ilgili bir sorun yoktu ailende sorun vardı. Sevilebilen bir insansın ki gayet mutlu bir evliliğin var.

Geride bırak demek kolay ama mecbur olmadıkça ailen bile olsa görüşmek zorunda değilsin. Mutlu olmadığın,sana değer vermeyen insanlara katlanmak zorunda değilsin. Zavallı gibi görüyorum kendimi ne demek? Kendini ifade etmeyi öğren,eğilip bükülme insanların karşısında.:sinirli:

nares

Kun fe yekun
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2019
91
41
24
Muhtemelen annen , abin falan da başkaları tarafından hor görülüyorlardı, onlar da başkalarını ezerek rahatlamaya çalıştılar.

Aileni seçemezsin ama eşini seçmişsin hem de doğru birinin seçmişsin. Ne güzel değer veriyorsun değer görüyorsun. Demek ki seninle ilgili bir sorun yoktu ailende sorun vardı. Sevilebilen bir insansın ki gayet mutlu bir evliliğin var.

Geride bırak demek kolay ama mecbur olmadıkça ailen bile olsa görüşmek zorunda değilsin. Mutlu olmadığın,sana değer vermeyen insanlara katlanmak zorunda değilsin. Zavallı gibi görüyorum kendimi ne demek? Kendini ifade etmeyi öğren,eğilip bükülme insanların karşısında.:sinirli:
Allah razı olsun içimi çok ferahlattınız ❤

Efuli41

AtaTürk 🇹🇷💙
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2020
68
341
22
Evet en küçüğün bir büyüğü
Canım bundan sonra onları değiştiremezsin nasıl yetiştilerse bu devam eder ne çok yakın davran nede soğuk ne güzel eşin iyi çıkmış onunla mutlu olmaya bak kendinide ezdirme bir psikologla görüş kendi özgüvenini kazan sen tavırlarını değiştirirsen kendinle ilgili bir farkındalık kazanırsan onların sana karşı tutumu değişir artık o eski kızı göremezler karşılarında bende arkadaş ortamında böyle biriydim sizi ezme cesaretini fırsatını onlara vermeyince zamanla akılları başlarına geliyor

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 63 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 159 cm. Başlangıç Kilom :75 Kg. Şimdiki Kilom :72 Kg.