Cuma Zayıflama Yarışması Ben Nerede Hata Yaptım?

asya_01

.1,62 boy başlangıç 83...güncel 75
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2015
16.299
42.516
Merhaba arkadaşlar,ben asya.
Bu hafta sonuncu oldum.aslında kilo verdim ama izne ayrılıp kilo alarak geldim ve verdiğim kilo bolununce sonuncu oldum. Menulerime daha dikkat etmem de gerekiyor
 

peaceful16

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2014
3.190
3.927
Merhaba arkadaslar

Bu hafta sonuncu benim, aslinda hem adet gecikmesi hem biraz bundan dolayi stres olup karbonhidrat agirlikli beslenmem, ekmegi abartmam, arada tatli yemem sebep oldu arti 1 kiloya.
Bir kac gun detoks yapmaya calissamda fayda etmedi. Vucutta odem tutuyo ve bu donemde firesiz gitmek gerekiyo demekki.
 

Usagisan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2014
2.536
1.817
Merhaba herkese.
Haftanın sonuncusu olmuşum.Bahanelerin alemi yok ben bir duygusal yiyiciyim.Kimi üzgünken depresyona girince yemeden içmeden kesilir bense içimde bi boşluk oluşmuş ve içini yemekle doldurunca sorun çözülecekmiş gibi davranıyorum.Bu aralar zor günler geçiriyorum ve hıncımı yemekten çıkardım olan bu.
 

Meltemesintisi80

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2019
831
1.566
Selamlar
Geçen hafta sonuncu oldum 13.takım üyesi olarak. Hatadan ziyade anne yemekleri kurbanı oldum diyebilirim.Hata olan nokta ise şu: Daha önce ziyaretime geldiklerinde sıkı bir şekilde "HAYIR" diyebilmişken bu kez üzülmesinler diye ne istedilerse yedim. ancak zayıflama konusunda sıkıntı yaşayan ve belki de metabolizması çok yavaş olan bir insan için iyi olmadı bu durum.
 

haeshin

Aja aja fighting :)
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2012
5.352
24.983
Vay arkadaş. 30.11.2019. Buradayım. Sonuncu oldum. 2 eylülden beri diyetteyim toplanda verdiğim kilo 15. Geçtiğimiz hafta sonuna kadar bir toz şeker zerresi girmedi boğazımdan içeri. Pudra şekeri bile solumadım çocuklara tatlı yaparken. 24 kasımı kendime ödül günü ilan ettim. Hata mi bilmem. Bence değil. Her hafta ödül öğünü yapan biri olsaydım bu kadar koşa sürede bu kadar kilo veremezdim. Olsundu.
tarih geçen haftasonunu gösterdiğinde ailece bir tatil çaldık felekten. İki gündü. Bir geceydi. Bol karbonhidratli bir akşamı ağır alkollüydü. Olsundu. Sen o kadar kiloyu ver firesiz bir kere ödül ver kendine ve sonuncu ol. Vallah kendimi alkole boğasım geldi.
Olsundu.
Pazartesi itibariyle normal beslenmeme döndümdü aslında. Efenim ben ketojenik besleniyorum. Çok popüler aşırı karizma bir beslenme söylediğinde ortamlar buz kesiyor.
ketoya devam. Bi daha olmaz. Özgem @Yawrukush um. Seni üzmeyeceğim bir daha. Kızlar ibret alın halimden diyeceğim ama nedense kendimi yanlış birşey yapmış hissetmiyorum. Hak ettiğim bir ödüldü bence. Bu kadar artı getirmeseydi bu nedameti de hissetmeyecektim. Neyse. Sevgiler can kadınlar.
 
Yukarı Alt