Ben ve iki ayrı misafir grubum

Deniz diye biri

Zürafa seviyom ben
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2018
358
1.187
Hanımlar merhabalar. Derdimi ortaya dökmeden önce hepinizin bayramını kutluyorum.
Şimdi derdime gelirsek haftasonu için iki ayrı misafir grubu bana gelmek istiyor. Bir grup yakın akraba bir grup yakın arkadaş. İki grup da şehir dışından geliyor. İki grup da aynı tarihte geliyor ve iki grup da çok sevdiğim asla hayır demek istemediğim kişilerden ololuşuyor. İki grubu da erteleyemem biri düğüne geliyor bir diğerinin başka izini yok.Aslında arkadaş grubum için akraba grubumun gelişini 2 gün erteledim.Böylece arkadaş grubumu İki gün ağırladıktan sonra başka bir arkadaş misafir edecekti onları. Her şeyi ayarlamıştım yani ikisine de buyrun müsaitim dedim . Amma ve lakin işler benim planladığım gibi gitmiyor hanımlar. Arkadaş grubunu misafir edecek diğer arkadaş bugün beni arayıp müsait olmadığını , misafir kabul edemeyeceğini söyledi. İki grup da bana kaldı yani. Napıcam ben. Bana bir akıl verin.
Umarım konuyu açıklayabilmişimdir.Yok açıklayamadıysam sorulara açığım.

Deniz diye biri

Zürafa seviyom ben
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2018
358
1.187
düğüne gelen akrabaları satardım ben olsam. ne bileyim kahvaltıda dışarıda bir yerde buluşur ağırlar sonra da öğlen evime gelip arkadaşlarımla makara yapardım
Düğüne gelen arkadaş grubu onu yazmamışım sanırım. Akrabalar da satılacak cinsten değil ki, bende çok çok çok emekleri var. Biriyle beraber büyüdüm, ünide üç yıl birlikte yaşadık. Biri anne babamdan sonra bende en çok emeği olan kişi .😞😣

Kajmery34

Senin gönlün değişirse dünya değişir !
ÜZGÜN
Pro Üye
14 Nisan 2012
11.006
18.650
Özetle iki grup aynı anda size mi gelmek istiyor ? Ona göre yorum yapacağım.

Aylakkadin

Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2019
436
529
Evinizde uygun yer varsa kabul edin.kimse dış kapının dış mandali degil anladığımkadarı ile. Aiz ilk öğünü hazırlayın diğerleri için herkes elini taşın altına soksun

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-11-2019

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 99 gün kaldı.

Bebeğiniz yaklaşık olarak 810-830 gr. ağırlığında. Bebeğinizin derisinin altındaki kılcal damarların görünür olmasından dolayı, bebeğinizin rengi hala parlak kırmızı pembe. Ve bebeğinizin cildi hala kırışık. Kan dolaşımınızın daha sağlıklı olması için sık sık pozisyon değiştirmeyi unutmayın. Son zamanlarda nefes darlığı yaşamada artış olduğunu fark edebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Pamukannesi83

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2018
5.744
15.618
Düğüne gelen arkadaş grubu onu yazmamışım sanırım. Akrabalar da satılacak cinsten değil ki, bende çok çok çok emekleri var. Biriyle beraber büyüdüm, ünide üç yıl birlikte yaşadık. Biri anne babamdan sonra bende en çok emeği olan kişi .😞😣
O zaman öncelik akrabalarda olmalı.

Eksi_Elma

Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2017
230
550
Yatıracak yeriniz yok mu? O yüzden mi sorun?

Bir de siz zaten 2 gün misafir ederim demişsiniz, sonra diğer kişi iptal etmiş. Bunda ayıp bir şey yok ki. 2 gün misafir edin, sonra otel ayarlayın?

Yukarı Alt