Ben ZAYIFLAYACAĞIM

sehell

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2020
15
3
22
Ne yaptıysam olmadı hemencecik kilo alıyorum su içsem bile derler ya :KK43: fakat kilo veremiyorum. Bu sefer çok kararlıyım zayıflayacağım.

Aloe vera shot adında bir ürün varmış daha önce duydunuz mu, kullandınız mı? arkadaşım bunu kullanarak haftada 5 kilo verdiğini söyledi ve öve öve bitiremedi yağ yakımını ve metabolizmaayı hızlandırıyormuş. bende önerisiyle satın aldım bugünden itibaren kullanmaya başlayacağım ve üç günde bir konuyu güncelleyeceğim.

15 Ekim başlangıç: 75.4 kilo
18 Ekim:

Alynabll

Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2019
404
350
20
Valla öyle şeylerden uzak durmak lazım bende başladım bu gün 4.günüm sabahları haşlanmış yumurta yiyiyorum yanında domates salatalık öğlen normalde de yemek yemiyordum akşamda az yiyiyorum yatmadan önce yoğurda kekik nane bol pulbiber ve yarım limon sıkıp yiyiyorum bide internetten spor hareketleri indirim hergün yapıyorum. Bi keresinde 1 bardak yeşil çay içmiştim komşuda o gün akşama kadar lavabodan çıkamamıştım. Şimdi bide onu alıcam bakalım ne olucak benim kilom 65 ama ben 53 olmak istiyorum

sehell

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2020
15
3
22
Bu sabah tartıldım 74 kilo olmuşum.. Yediklerime de dikkat ediyorum ve bol bol su içip, sebze yemeye calisiyorum

İlginizi Çekebilir