• Korona Virus├╝nden korunman─▒n 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla s─▒k s─▒k y─▒kay─▒n!
    2- Dirse─činizin i├ž taraf─▒na ├Âks├╝r├╝n!
    3- Y├╝z├╝n├╝ze dokunmay─▒n!
    4- Di─čer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsan─▒z evde kal─▒n! 184 aray─▒n!
    5.b- Zorunlu bir durum olmad─▒k├ža evden ├ž─▒kmay─▒n!

Bende artik bebis istiyorumm­čą░­čśô­čśô

Dasmeer

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
3 Kas─▒m 2019
4.762
3.849
Merhaba han─▒mlar bu ay asilama surecine girdim ilk a┼č─▒lamasi tutan varmi onerileriniz felan varmi acaba 3 ayd─▒r catlatma igensi deniyorum tutmadi arkada┼člar─▒m─▒n hamilelik haberlerini aliyorum i├žimde bir burukluk oluyo bende ├žok istiyorum­čśô­čśô
basliga hitaben bende istiyorum ­čĄú

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 29-11-2020

Hamileli─čimin 7. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 235 g├╝n kald─▒.

Omurili─či koruyan t├╝p kapanm─▒┼č durumda. Hipotalamus (yeme─či, cinsel davran─▒┼člar─▒ ve s─▒cakl─▒─č─▒ d├╝zenleyen ara beyin yap─▒s─▒) bug├╝n yar─▒n ┼čeklini almaya ba┼člayacak. A─čz─▒n ilkel g├Âr├╝nt├╝s├╝ ortaya ├ž─▒kmaya, g─▒rtlak geli┼čmeye ba┼člam─▒┼čt─▒r. Bebe─činiz ┼čimdi C ┼čeklinde ve bir kuyru─ču bulunuyor.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : < 1gr.

Hamilelik G├╝nl├╝─č├╝n├╝ ─░mza alan─▒na eklemek i├žin t─▒klay─▒n

Nzlnaz

├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
14 Ocak 2020
153
277
Bende istiyorum bende­čśÇ

─░n┼čallah tutar a┼č─▒lama. Sorununuz nedir. O kadar ├žok fakt├Âr var ki hamile kalmay─▒ etkileyen. Her bebek bir mucize asl─▒nda. Allah isteyen herkese sa─čl─▒kl─▒ evlatlar nasip etsin in┼čallah

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 18-11-2020

Hamileli─čimin 8. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 224 g├╝n kald─▒.

Bug├╝n bebe─činizin kol geli┼čimi kritik d├Ânemi sona erdi. Bebe─činizin kollar─▒ art─▒k do─čru yerinde ve do─čru orat─▒sal boyutunda. Hala perde ┼čeklinde olsada bebe─činizin el ve ayak parmaklar─▒ belirginle┼čmeye ba┼člad─▒. ─░kinci adet d├Ânemini ge├žirmi┼č olman─▒z gerekiyor.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 2 gr.

Hamilelik G├╝nl├╝─č├╝n├╝ ─░mza alan─▒na eklemek i├žin t─▒klay─▒n

Luniss

Annen & Baban seni bekliyor mini┼čim­čÖĆ­čĆŻ
├ťZG├ťN
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
5 Aral─▒k 2019
1.881
3.402
Ben de istiyorum ama olmuyor :KK43: e┼čimde problem var sizin sorun neydi nas─▒l karar verdiniz ?

Nimet yardim

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
22 Kas─▒m 2019
320
173
Bende istiyorum bende­čśÇ

─░n┼čallah tutar a┼č─▒lama. Sorununuz nedir. O kadar ├žok fakt├Âr var ki hamile kalmay─▒ etkileyen. Her bebek bir mucize asl─▒nda. Allah isteyen herkese sa─čl─▒kl─▒ evlatlar nasip etsin in┼čallah
Yumurlama sorumum var igeneyle buyutuyorum 3 ayd─▒r normal yolla denedim oland─▒ bu aY a┼č─▒lama denicem

Yukar─▒ Alt