Bende tutan cinsiyet teorileri­čśÇ

su00

Pop├╝ler ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
24 Temmuz 2013
2.272
1.064
K─▒zlar merhaba bug├╝n cinsiyetim kesinle┼čti oglum olacakm─▒┼č burda bende tutan cinsiyet y├Ântemlerini soylicem san─▒r─▒m hepsi tuttu­čśé­čśé

1-ramzi teorisi:ilk hamile kaldigimda sol kasigimda batma oluyodu. Bebegimin karindan bak─▒lan ultrasonda ilk gorunmesinde soldaydi( TUTTU)
2├žin takvimi: ├žin takvimleri siteden siteye de─či┼čiyor. Do─črusu anne ya┼č─▒na ekleme yapan siteler linkinde ├žin takvimi olan bi site var oras─▒ herkeste dogru ├ž─▒k─▒yo di─čer sitelerde direk tabloya g├Âre s├Âyleniyor. Ve direk tabloya bak─▒nca do─čru ├ž─▒km─▒yor (TUTTU)
3-nene teorisi­čśÇ anneannem y├╝z├╝m├╝n g├╝zelle┼čti─čini karn─▒m─▒n yayvan de─čil de sivri oldugunu kal├žadan kilo almad─▒─č─▒m─▒ bebe─čimin 12 13. Haftalarda art─▒k sa─čda oldu─čunu fark ettigini(ba┼čta soldaydi sonra saga ge├žti) s├Âylemi┼čti. Ve k─▒z bebe─čin bir et topa─č─▒ gibi oldugunu erkek bebegin ar─▒ gibi ve daha belirgin oldu─čunu s├Âylemi┼čti. bebe─čin belirgin oldugu ilk ultrasonuna g├Âre. Ve k─▒z bebegin erkek bebe─če gore daha hareketli oldu─čunu s├Âylemi┼čti ( Hepsi TUTTU)

Nub teorisi: burdaki arkada┼člar erkek demi┼čti ama ben anlayamadim a├ž─▒k├žas─▒ ona g├Âre

┼×u an aklima gelenler bunlar­čśŐ
Ekleme: gobegimde t├╝ylenme cook fazla oldu y├╝z├╝k testi de tuttu

Son d├╝zenleme:

BBlair

Pop├╝ler ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
29 Mart 2013
2.413
11.902
27
Oy masallah Allah kucagina almayida nasip etsin.

Bende cin takviminde kiz ├ž─▒km─▒st─▒ birde gobegim cok dik ve sivri degil boyle yumusak yayvan gibi doktor yuzde 65kiz dedi ama kesin bir sonraki kontrol de cinsiyeti belli olucak burda bir arkadasta nub teorisine gore kiz demisti :) bakalim artk hayirlisi

Negoo

Haddini bilirsen her ┼čeyi bilmene gerek kalmaz.
Pro ├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
10 Haziran 2010
53.702
179.799

Brrk

Pop├╝ler ├ťye
Pro ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
18 Mart 2011
5.780
14.655
Ma┼čallah hay─▒rl─▒ olsun bebe─činiz sa─č salim kuca─č─▒n─▒za al─▒n in┼čallah :dua:

Bende tutmayanlar─▒ s├Âyleyeyim karn─▒m sivri, hatta her g├Âren delikanl─▒ ne zaman geliyor diyor, hi├ž mide bulant─▒s─▒ ya┼čamad─▒m, ├žin takvimi erkek diyordu, ve sol kas─▒─č─▒mda batma oluyordu ama prensesim geliyor :KK200:

ByNkoaLa

Ge├žici Olarak Hesap Pasiftir !
├ťZG├ťN
Kay─▒tl─▒ ├ťye
11 Temmuz 2018
20.184
95.790
negom bunlar─▒n hi├žbiri bnde tutmuyor ama :KK70:
ama kalcalarmn b├╝yd├╝g├╝ dogru cirknlesti─čimde ├Âle :KK70:
su teorilere g├Âre cin takvimine d ebaktm o da kafa kar─▒st─▒r─▒c─▒ .d

bende hersey ters etkilior heralde ┼čimdi cirknle┼čtm ya tersi olarak erkek de c─▒kabilir ters insnm :KK70::KK70:D:

su00

Pop├╝ler ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
24 Temmuz 2013
2.272
1.064
Oy masallah Allah kucagina almayida nasip etsin.

Bende cin takviminde kiz ├ž─▒km─▒st─▒ birde gobegim cok dik ve sivri degil boyle yumusak yayvan gibi doktor yuzde 65kiz dedi ama kesin bir sonraki kontrol de cinsiyeti belli olucak burda bir arkadasta nub teorisine gore kiz demisti :) bakalim artk hayirlisi

Rabbim sa─čl─▒kl─▒ ve hay─▒rl─▒ etsin in┼čallah k─▒z ├žocu─ču anneye arkada┼čt─▒r ├Âyle olur insallah­čśŐ­čśŐ

Negoo

Haddini bilirsen her ┼čeyi bilmene gerek kalmaz.
Pro ├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
10 Haziran 2010
53.702
179.799
negom bunlar─▒n hi├žbiri bnde tutmuyor ama :KK70:
ama kalcalarmn b├╝yd├╝g├╝ dogru cirknlesti─čimde ├Âle :KK70:
su teorilere g├Âre cin takvimine d ebaktm o da kafa kar─▒st─▒r─▒c─▒ .d

bende hersey ters etkilior heralde ┼čimdi cirknle┼čtm ya tersi olarak erkek de c─▒kabilir ters insnm :KK70::KK70:D:
Yok yok ├Âyle deme, kal├ža geni┼člediyse tamamd─▒r. ├çin takvimi bende ikisinde de tutmam─▒┼čt─▒ ­čśé

su00

Pop├╝ler ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
24 Temmuz 2013
2.272
1.064
Ma┼čallah hay─▒rl─▒ olsun bebe─činiz sa─č salim kuca─č─▒n─▒za al─▒n in┼čallah :dua:

Bende tutmayanlar─▒ s├Âyleyeyim karn─▒m sivri, hatta her g├Âren delikanl─▒ ne zaman geliyor diyor, hi├ž mide bulant─▒s─▒ ya┼čamad─▒m, ├žin takvimi erkek diyordu, ve sol kas─▒─č─▒mda batma oluyordu ama prensesim geliyor :KK200:

Aminn canim in┼čallah hepimiz al─▒r─▒z in┼čallah sag salim kucagimiza. Bence kilo alma olayi b├╝nyeye g├Âre ama inatla ├Âyle diyorlar benim kizim da olsa b├Âyle alirdim bence­čśü

su00

Pop├╝ler ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
24 Temmuz 2013
2.272
1.064
Bir ekleme daha yapay─▒m y├╝z├╝k testi de tuttu ­čśŐ­čśŐ

ByNkoaLa

├ťZG├ťN
Kay─▒tl─▒ ├ťye
11 Temmuz 2018
20.184
95.790
Yok ykk ├Âyle deme, kal├ža geni┼člediyse tamamd─▒r. ├çin takvimi bende ikisinde de tutmam─▒┼čt─▒ ­čśé
ben geni┼čledi─čini hissediyorm ama bakal─▒m gerckten geni┼čliyor mu :KK70:
su bir ay gecse art─▒k diorm :KK70:
cici de nubdan bakt─▒ k─▒z gibi dedi
gecen de g├Âbegimi g├Ârd├╝ kesn k─▒z dedi :KK70:
eni┼čte sordu cinsiyet belli mi dye daha de─čil dedm k─▒z dedi :KK70:
herkes k─▒za yoruyor bakal─▒m

su00

Pop├╝ler ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
24 Temmuz 2013
2.272
1.064
ben geni┼čledi─čini hissediyorm ama bakal─▒m gerckten geni┼čliyor mu :KK70:
su bir ay gecse art─▒k diorm :KK70:
cici de nubdan bakt─▒ k─▒z gibi dedi
gecen de g├Âbegimi g├Ârd├╝ kesn k─▒z dedi :KK70:
eni┼čte sordu cinsiyet belli mi dye daha de─čil dedm k─▒z dedi :KK70:
herkes k─▒za yoruyor bakal─▒m

15.haftadasin daha doktor bir sey demediyse bence de k─▒zd─▒r. Erkek daha ├žabuk belli edermis kendini benim 12.haftada doktor erkek gibi geldi dedi bu hafta kesin erkek dedi

ByNkoaLa

├ťZG├ťN
Kay─▒tl─▒ ├ťye
11 Temmuz 2018
20.184
95.790
15.haftadasin daha doktor bir sey demediyse bence de k─▒zd─▒r. Erkek daha ├žabuk belli edermis kendini benim 12.haftada doktor erkek gibi geldi dedi bu hafta kesin erkek dedi
benm oglanlarda 12.haftada belli olmustu
tahmini k─▒z dedi ama bn yine de tabi ucam─▒orm netles┼čmedigi i├žin :KK70:

Brrk

Pop├╝ler ├ťye
Pro ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
18 Mart 2011
5.780
14.655
Aminn canim in┼čallah hepimiz al─▒r─▒z in┼čallah sag salim kucagimiza. Bence kilo alma olayi b├╝nyeye g├Âre ama inatla ├Âyle diyorlar benim kizim da olsa b├Âyle alirdim bence­čśü
Amiiin :dua: Bence de kesinlikle fizik yap─▒s─▒yla alakal─▒ ben zaten zay─▒ft─▒m hamileli─čim son ay─▒nday─▒m kolum baca─č─▒m kal├žam ayn─▒ sadece karn─▒m b├╝y├╝d├╝ o kadar sipsivri bir kar─▒n k─▒zda olsa yay─▒lmad─▒ yani :KK51:

BBlair

Pop├╝ler ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
29 Mart 2013
2.413
11.902
27
Rabbim sa─čl─▒kl─▒ ve hay─▒rl─▒ etsin in┼čallah k─▒z ├žocu─ču anneye arkada┼čt─▒r ├Âyle olur insallah­čśŐ­čśŐ
Bu arada benimde sag dan yumurtladigimi soylediler birde herkes cok guzellestigimi yuzumun ─▒┼č─▒l parladigini soyluyor ­čśŐ

tugcetugce

Guru
Kay─▒tl─▒ ├ťye
24 Mart 2007
268
190
K─▒zlar merhaba bug├╝n cinsiyetim kesinle┼čti oglum olacakm─▒┼č burda bende tutan cinsiyet y├Ântemlerini soylicem san─▒r─▒m hepsi tuttu­čśé­čśé

1-ramzi teorisi:ilk hamile kaldigimda sol kasigimda batma oluyodu. Bebegimin karindan bak─▒lan ultrasonda ilk gorunmesinde soldaydi( TUTTU)
2├žin takvimi: ├žin takvimleri siteden siteye de─či┼čiyor. Do─črusu anne ya┼č─▒na ekleme yapan siteler linkinde ├žin takvimi olan bi site var oras─▒ herkeste dogru ├ž─▒k─▒yo di─čer sitelerde direk tabloya g├Âre s├Âyleniyor. Ve direk tabloya bak─▒nca do─čru ├ž─▒km─▒yor (TUTTU)
3-nene teorisi­čśÇ anneannem y├╝z├╝m├╝n g├╝zelle┼čti─čini karn─▒m─▒n yayvan de─čil de sivri oldugunu kal├žadan kilo almad─▒─č─▒m─▒ bebe─čimin 12 13. Haftalarda art─▒k sa─čda oldu─čunu fark ettigini(ba┼čta soldaydi sonra saga ge├žti) s├Âylemi┼čti. Ve k─▒z bebe─čin bir et topa─č─▒ gibi oldugunu erkek bebegin ar─▒ gibi ve daha belirgin oldu─čunu s├Âylemi┼čti. bebe─čin belirgin oldugu ilk ultrasonuna g├Âre. Ve k─▒z bebegin erkek bebe─če gore daha hareketli oldu─čunu s├Âylemi┼čti ( Hepsi TUTTU)

Nub teorisi: burdaki arkada┼člar erkek demi┼čti ama ben anlayamadim a├ž─▒k├žas─▒ ona g├Âre

Hangi ├žin takvimi do─čru ├ž─▒k─▒yor can─▒m linkini atarm─▒s─▒n buraya da

Semasin

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
9 Ekim 2019
1.230
2.232
33
benim k─▒z erkek hepsinde karn─▒m a┼č─▒r─▒ sivri oluyor, v├╝cut yap─▒s─▒yla ilgili bence. ─░ki k─▒z─▒m var karn─▒m f├╝ze gibiydi. k─▒zlar 16. haftada hareketliydi ┼ču an erkek 19. haftada yeni yeni k─▒m─▒ldama hissediyorum. k─▒zlar─▒n ikisinde de 8. haftada kalp at─▒┼č─▒n─▒ anca duyabildik keseleri k├╝├ž├╝kt├╝ zor g├Âr├╝nd├╝. erkekte 6. haftada hemen duyduk kesesi daha b├╝y├╝kt├╝. ├žin takvimi benim 3 gebelikte de tuttu. ama tablodan kendiniz bakmay─▒n ├žin y─▒l─▒na g├Âre ya┼č─▒m─▒zda farkl─▒ oluyor ├ž├╝nk├╝. normalde 32 ya┼č─▒nday─▒m ama ├žin y─▒l─▒na g├Âre 34├╝m mesela.k─▒zlarda da erkek de tur┼ču yedim, a┼č─▒r─▒ tuzlu yedim tatl─▒dan so─čudum. bu da v├╝cudun ihtiyac─▒na g├Âre bence ├ž├╝nk├╝ normalde tuz yemem tatl─▒yla ya┼čar─▒m

ceycey4444

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
18 May─▒s 2016
1.292
1.620
26
bende s├Âyliyim ├žin takvimi rus takvimi hepsi k─▒z dedi ya┼č eklesende eklemesende k─▒z ramzide sa─čdayd─▒ bebe─čim ama erkek olcak ramzi ├žin rus tutmad─▒ karn─▒mda t├╝ylenme oldu ama yeni ba┼člad─▒ 12. haftadan sonra ├žok fazla yay─▒lmad─▒ karn─▒m k─▒z─▒mda hemen ┼či┼čmi┼čtim ┼čimdi tek karn─▒m var k─▒z─▒mda hep tatl─▒ dondurma istedim ┼čuan ek┼či tur┼ču ├ži─čk├Âfte falan istemi┼čti k─▒z─▒mdada ramzi sa─čdayd─▒ onda tuttu ama buda sa─čda ┼čimdi tutmad─▒

su00

Pop├╝ler ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
24 Temmuz 2013
2.272
1.064

minikbebegim9696

Yeni ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
9 Kas─▒m 2019
28
13
24

Bende s├╝rekli belirsizlik vard─▒ 15nci haftada kiz gbi dediler ozeldeki doktorum erkek 16nci haftada da ayni 17nci haftamdayim tam erkek oldu─ču netle┼čti. Bebek sa─čda solda flan hic bir┼čey diyen olmad─▒ bende ama. Y├╝z├╝k testi nedir yeni duydum