Bende tutan cinsiyet teorileri­čśÇ

su00

Ge├žici Olarak Hesap Pasiftir !
├ťZG├ťN
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
24 Temmuz 2013
1.662
824
ben geni┼čledi─čini hissediyorm ama bakal─▒m gerckten geni┼čliyor mu :KK70:
su bir ay gecse art─▒k diorm :KK70:
cici de nubdan bakt─▒ k─▒z gibi dedi
gecen de g├Âbegimi g├Ârd├╝ kesn k─▒z dedi :KK70:
eni┼čte sordu cinsiyet belli mi dye daha de─čil dedm k─▒z dedi :KK70:
herkes k─▒za yoruyor bakal─▒m

15.haftadasin daha doktor bir sey demediyse bence de k─▒zd─▒r. Erkek daha ├žabuk belli edermis kendini benim 12.haftada doktor erkek gibi geldi dedi bu hafta kesin erkek dedi

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 15-05-2020

Hamileli─čimin 25. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 110 g├╝n kald─▒.

Bebe─činiz do─čumundan sonra ya┼čam─▒ i├žin ├Ânemli olan refleks hareketlerini yapmaya devam ediyor. Bebe─činizin a─čz─▒ ve dudaklar─▒ art─▒k daha duyarl─▒. E─čer bebe─činizin eli a─čz─▒na yak─▒n bir pozisyona gelirse hemen ba┼čparma─č─▒n─▒ veya di─čer parmaklar─▒n─▒ emmeye ba┼čl─▒yor. Bug├╝nlerde y├╝ksek bir ses oldu─čunda bebe─činizin z─▒plad─▒─č─▒n─▒ hissedebilirsiniz. Bebe─činizin g├Âzleri geli┼čimini bug├╝n yar─▒n tamamlayacak ve bebe─činizin g├Âzleri a├ž─▒lacak.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 790 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 34.6 cm. (Ba┼čtan Topu─ča)

Hamilelik G├╝nl├╝─č├╝n├╝ ─░mza alan─▒na eklemek i├žin t─▒klay─▒n

ByNkoaLa

─░ki prensten­čĄ┤­čĄ┤sonra prensesimizz­čĹŞgeliyoooorr
Anneler Kul├╝b├╝
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
11 Temmuz 2018
17.849
86.980
15.haftadasin daha doktor bir sey demediyse bence de k─▒zd─▒r. Erkek daha ├žabuk belli edermis kendini benim 12.haftada doktor erkek gibi geldi dedi bu hafta kesin erkek dedi
benm oglanlarda 12.haftada belli olmustu
tahmini k─▒z dedi ama bn yine de tabi ucam─▒orm netles┼čmedigi i├žin :KK70:

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 04-05-2020

Hamileli─čimin 26. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 99 g├╝n kald─▒.

Bebe─činiz yakla┼č─▒k olarak 810-830 gr. a─č─▒rl─▒─č─▒nda. Bebe─činizin derisinin alt─▒ndaki k─▒lcal damarlar─▒n g├Âr├╝n├╝r olmas─▒ndan dolay─▒, bebe─činizin rengi hala parlak k─▒rm─▒z─▒ pembe. Ve bebe─činizin cildi hala k─▒r─▒┼č─▒k. Kan dola┼č─▒m─▒n─▒z─▒n daha sa─čl─▒kl─▒ olmas─▒ i├žin s─▒k s─▒k pozisyon de─či┼čtirmeyi unutmay─▒n. Son zamanlarda nefes darl─▒─č─▒ ya┼čamada art─▒┼č oldu─čunu fark edebilirsiniz.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 820 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 35.6 cm. (Ba┼čtan Topu─ča)

Brrk

Pop├╝ler ├ťye
Pro ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
18 Mart 2011
5.748
14.580
Aminn canim in┼čallah hepimiz al─▒r─▒z in┼čallah sag salim kucagimiza. Bence kilo alma olayi b├╝nyeye g├Âre ama inatla ├Âyle diyorlar benim kizim da olsa b├Âyle alirdim bence­čśü
Amiiin :dua: Bence de kesinlikle fizik yap─▒s─▒yla alakal─▒ ben zaten zay─▒ft─▒m hamileli─čim son ay─▒nday─▒m kolum baca─č─▒m kal├žam ayn─▒ sadece karn─▒m b├╝y├╝d├╝ o kadar sipsivri bir kar─▒n k─▒zda olsa yay─▒lmad─▒ yani :KK51:

BBlair

Pop├╝ler ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
29 Mart 2013
2.080
7.606
Rabbim sa─čl─▒kl─▒ ve hay─▒rl─▒ etsin in┼čallah k─▒z ├žocu─ču anneye arkada┼čt─▒r ├Âyle olur insallah­čśŐ­čśŐ
Bu arada benimde sag dan yumurtladigimi soylediler birde herkes cok guzellestigimi yuzumun ─▒┼č─▒l parladigini soyluyor ­čśŐ

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 21-05-2020

Hamileli─čimin 24. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 116 g├╝n kald─▒.

Bebe─činizin cildi sadece k─▒r─▒┼čm─▒┼č de─čildir, ince oldu─ču i├žin bebe─činizin cildi ayr─▒ca ┼čeffaft─▒r. Bundan dolay─▒ ┼čimdilerde e─čer bebe─činizi g├Ârebilseydiniz, bebe─činizin kemiklerini, organlar─▒n─▒, kan damarlar─▒n─▒, derisinin alt─▒nda g├Ârebilirdiniz. Bebe─činizin akci─čerleri geli┼čiyor. Alveoller (akci─čer kesecikleri) olu┼čuyor.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 640 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 30.1 cm. (Ba┼čtan Topu─ča)

su00

├ťZG├ťN
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
24 Temmuz 2013
1.662
824

Bebe─činiz do─čumundan sonra ya┼čam─▒ i├žin ├Ânemli olan refleks hareketlerini yapmaya devam ediyor. Bebe─činizin a─čz─▒ ve dudaklar─▒ art─▒k daha duyarl─▒. E─čer bebe─činizin eli a─čz─▒na yak─▒n bir pozisyona gelirse hemen ba┼čparma─č─▒n─▒ veya di─čer parmaklar─▒n─▒ emmeye ba┼čl─▒yor. Bug├╝nlerde y├╝ksek bir ses oldu─čunda bebe─činizin z─▒plad─▒─č─▒n─▒ hissedebilirsiniz. Bebe─činizin g├Âzleri geli┼čimini bug├╝n yar─▒n tamamlayacak ve bebe─činizin g├Âzleri a├ž─▒lacak.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 790 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 34.6 cm. (Ba┼čtan Topu─ča)

tugcetugce

Guru
Kay─▒tl─▒ ├ťye
24 Mart 2007
256
163
K─▒zlar merhaba bug├╝n cinsiyetim kesinle┼čti oglum olacakm─▒┼č burda bende tutan cinsiyet y├Ântemlerini soylicem san─▒r─▒m hepsi tuttu­čśé­čśé

1-ramzi teorisi:ilk hamile kaldigimda sol kasigimda batma oluyodu. Bebegimin karindan bak─▒lan ultrasonda ilk gorunmesinde soldaydi( TUTTU)
2├žin takvimi: ├žin takvimleri siteden siteye de─či┼čiyor. Do─črusu anne ya┼č─▒na ekleme yapan siteler linkinde ├žin takvimi olan bi site var oras─▒ herkeste dogru ├ž─▒k─▒yo di─čer sitelerde direk tabloya g├Âre s├Âyleniyor. Ve direk tabloya bak─▒nca do─čru ├ž─▒km─▒yor (TUTTU)
3-nene teorisi­čśÇ anneannem y├╝z├╝m├╝n g├╝zelle┼čti─čini karn─▒m─▒n yayvan de─čil de sivri oldugunu kal├žadan kilo almad─▒─č─▒m─▒ bebe─čimin 12 13. Haftalarda art─▒k sa─čda oldu─čunu fark ettigini(ba┼čta soldaydi sonra saga ge├žti) s├Âylemi┼čti. Ve k─▒z bebe─čin bir et topa─č─▒ gibi oldugunu erkek bebegin ar─▒ gibi ve daha belirgin oldu─čunu s├Âylemi┼čti. bebe─čin belirgin oldugu ilk ultrasonuna g├Âre. Ve k─▒z bebegin erkek bebe─če gore daha hareketli oldu─čunu s├Âylemi┼čti ( Hepsi TUTTU)

Nub teorisi: burdaki arkada┼člar erkek demi┼čti ama ben anlayamadim a├ž─▒k├žas─▒ ona g├Âre

┼×u an aklima gelenler bunlar­čśŐ
Ekleme: gobegimde t├╝ylenme cook fazla oldu y├╝z├╝k testi de tuttu
Hangi ├žin takvimi do─čru ├ž─▒k─▒yor can─▒m linkini atarm─▒s─▒n buraya da

Customone

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
9 Ekim 2019
590
734
benim k─▒z erkek hepsinde karn─▒m a┼č─▒r─▒ sivri oluyor, v├╝cut yap─▒s─▒yla ilgili bence. ─░ki k─▒z─▒m var karn─▒m f├╝ze gibiydi. k─▒zlar 16. haftada hareketliydi ┼ču an erkek 19. haftada yeni yeni k─▒m─▒ldama hissediyorum. k─▒zlar─▒n ikisinde de 8. haftada kalp at─▒┼č─▒n─▒ anca duyabildik keseleri k├╝├ž├╝kt├╝ zor g├Âr├╝nd├╝. erkekte 6. haftada hemen duyduk kesesi daha b├╝y├╝kt├╝. ├žin takvimi benim 3 gebelikte de tuttu. ama tablodan kendiniz bakmay─▒n ├žin y─▒l─▒na g├Âre ya┼č─▒m─▒zda farkl─▒ oluyor ├ž├╝nk├╝. normalde 32 ya┼č─▒nday─▒m ama ├žin y─▒l─▒na g├Âre 34├╝m mesela.k─▒zlarda da erkek de tur┼ču yedim, a┼č─▒r─▒ tuzlu yedim tatl─▒dan so─čudum. bu da v├╝cudun ihtiyac─▒na g├Âre bence ├ž├╝nk├╝ normalde tuz yemem tatl─▒yla ya┼čar─▒m

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 06-04-2020

Hamileli─čimin 30. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 71 g├╝n kald─▒.

Art─▒k lanugonun (ge├žici t├╝yler) s─▒rt ve omuzlar d─▒┼č─▒nda kalan b├╝y├╝k bir k─▒sm─▒ yok oldu. Bununla beraber bebe─činizin ba┼č─▒ndaki beyaz pigmentlenmemi┼č (renklenmemi┼č) sa├žlar─▒ iyice geli┼čiyor. Gev┼čeme ve rahatlama egzersizleri yapmak i├žin bug├╝nler uygundur. Doktorunuza sezeryan do─čumuna ihtiyac─▒n─▒z olup olmad─▒─č─▒ konusunda dan─▒┼č─▒n─▒z.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 1400 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 39.9 cm. (Ba┼čtan Topu─ča)

ceycey4444

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
18 May─▒s 2016
1.111
1.295
bende s├Âyliyim ├žin takvimi rus takvimi hepsi k─▒z dedi ya┼č eklesende eklemesende k─▒z ramzide sa─čdayd─▒ bebe─čim ama erkek olcak ramzi ├žin rus tutmad─▒ karn─▒mda t├╝ylenme oldu ama yeni ba┼člad─▒ 12. haftadan sonra ├žok fazla yay─▒lmad─▒ karn─▒m k─▒z─▒mda hemen ┼či┼čmi┼čtim ┼čimdi tek karn─▒m var k─▒z─▒mda hep tatl─▒ dondurma istedim ┼čuan ek┼či tur┼ču ├ži─čk├Âfte falan istemi┼čti k─▒z─▒mdada ramzi sa─čdayd─▒ onda tuttu ama buda sa─čda ┼čimdi tutmad─▒

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 04-05-2020

Hamileli─čimin 26. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 99 g├╝n kald─▒.

Bebe─činiz yakla┼č─▒k olarak 810-830 gr. a─č─▒rl─▒─č─▒nda. Bebe─činizin derisinin alt─▒ndaki k─▒lcal damarlar─▒n g├Âr├╝n├╝r olmas─▒ndan dolay─▒, bebe─činizin rengi hala parlak k─▒rm─▒z─▒ pembe. Ve bebe─činizin cildi hala k─▒r─▒┼č─▒k. Kan dola┼č─▒m─▒n─▒z─▒n daha sa─čl─▒kl─▒ olmas─▒ i├žin s─▒k s─▒k pozisyon de─či┼čtirmeyi unutmay─▒n. Son zamanlarda nefes darl─▒─č─▒ ya┼čamada art─▒┼č oldu─čunu fark edebilirsiniz.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 820 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 35.6 cm. (Ba┼čtan Topu─ča)

su00

├ťZG├ťN
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
24 Temmuz 2013
1.662
824

minikbebegim9696

Yeni ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
9 Kas─▒m 2019
28
13
K─▒zlar merhaba bug├╝n cinsiyetim kesinle┼čti oglum olacakm─▒┼č burda bende tutan cinsiyet y├Ântemlerini soylicem san─▒r─▒m hepsi tuttu­čśé­čśé

1-ramzi teorisi:ilk hamile kaldigimda sol kasigimda batma oluyodu. Bebegimin karindan bak─▒lan ultrasonda ilk gorunmesinde soldaydi( TUTTU)
2├žin takvimi: ├žin takvimleri siteden siteye de─či┼čiyor. Do─črusu anne ya┼č─▒na ekleme yapan siteler linkinde ├žin takvimi olan bi site var oras─▒ herkeste dogru ├ž─▒k─▒yo di─čer sitelerde direk tabloya g├Âre s├Âyleniyor. Ve direk tabloya bak─▒nca do─čru ├ž─▒km─▒yor (TUTTU)
3-nene teorisi­čśÇ anneannem y├╝z├╝m├╝n g├╝zelle┼čti─čini karn─▒m─▒n yayvan de─čil de sivri oldugunu kal├žadan kilo almad─▒─č─▒m─▒ bebe─čimin 12 13. Haftalarda art─▒k sa─čda oldu─čunu fark ettigini(ba┼čta soldaydi sonra saga ge├žti) s├Âylemi┼čti. Ve k─▒z bebe─čin bir et topa─č─▒ gibi oldugunu erkek bebegin ar─▒ gibi ve daha belirgin oldu─čunu s├Âylemi┼čti. bebe─čin belirgin oldugu ilk ultrasonuna g├Âre. Ve k─▒z bebegin erkek bebe─če gore daha hareketli oldu─čunu s├Âylemi┼čti ( Hepsi TUTTU)

Nub teorisi: burdaki arkada┼člar erkek demi┼čti ama ben anlayamadim a├ž─▒k├žas─▒ ona g├Âre

┼×u an aklima gelenler bunlar­čśŐ
Ekleme: gobegimde t├╝ylenme cook fazla oldu y├╝z├╝k testi de tuttu
Bende s├╝rekli belirsizlik vard─▒ 15nci haftada kiz gbi dediler ozeldeki doktorum erkek 16nci haftada da ayni 17nci haftamdayim tam erkek oldu─ču netle┼čti. Bebek sa─čda solda flan hic bir┼čey diyen olmad─▒ bende ama. Y├╝z├╝k testi nedir yeni duydum

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 22-04-2020

Hamileli─čimin 28. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 87 g├╝n kald─▒.

├ľn├╝m├╝zdeki bir iki g├╝n i├žinde bebe─činizin g├Âzleri ve kirpikleri tamamen ┼čekillenmi┼č olacak. Bu g├╝nlerde el ve ayaklar─▒n─▒zdaki ├Âdem ve ┼či┼člikler artabilir. Ayakta durmaktan ka├ž─▒nmak, ayaklar─▒n─▒z─▒ daha y├╝ksekte tutarak dinlenmek ve tuz kullan─▒m─▒n─▒ k─▒s─▒tlamak ├Âdeme ve ┼či┼čliklerin azalmas─▒nda yard─▒mc─▒ olacakt─▒r.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 1050 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 37.6 cm. (Ba┼čtan Topu─ča)

Yukar─▒ Alt