Bende tutan cinsiyet teorileri­čśÇ

su00

Pop├╝ler ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
24 Temmuz 2013
1.481
746
Bende s├╝rekli belirsizlik vard─▒ 15nci haftada kiz gbi dediler ozeldeki doktorum erkek 16nci haftada da ayni 17nci haftamdayim tam erkek oldu─ču netle┼čti. Bebek sa─čda solda flan hic bir┼čey diyen olmad─▒ bende ama. Y├╝z├╝k testi nedir yeni duydum
Bana da doktor demedi zaten ben sordum ne tarafta diye. Anneannem sagdaysa erkek dedi

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 15-05-2020

Hamileli─čimin 18. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 159 g├╝n kald─▒.

Bug├╝n, kekonyum (ilk d─▒┼čk─▒) bebe─činizin ba─č─▒rsaklar─▒nda birikmeye ba┼člayacakt─▒r. ─░├žeri─či ├Âlm├╝┼č h├╝creler, sindirim salg─▒lar─▒, yutulan amniyotik s─▒v─▒d─▒r. Ve anne karn─▒nda bebe─činiz taraf─▒ndan yap─▒lan sindirim prati─či sonucunda ├╝retilmi┼čtir. Ba─č─▒rsaklar taraf─▒ndan eminlen amniyotik s─▒v─▒n─▒n b├╝y├╝k b├Âl├╝m├╝, ortadan kald─▒r─▒lmas─▒ i├žin annenin b├Âbreklerine g├Ânderilir. Lanugo dedinlen ince t├╝ylenme g├Âr├╝lmeye devam ediyor.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 210 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 14.2 cm. (Ba┼čtan Popoya)

Hamilelik G├╝nl├╝─č├╝n├╝ ─░mza alan─▒na eklemek i├žin t─▒klay─▒n

Merakliiiiiiiiii

Ge├žici Olarak Hesap Pasiftir !
├ťZG├ťN
Kay─▒tl─▒ ├ťye
19 Mart 2019
566
637
K─▒zlar merhaba bug├╝n cinsiyetim kesinle┼čti oglum olacakm─▒┼č burda bende tutan cinsiyet y├Ântemlerini soylicem san─▒r─▒m hepsi tuttu­čśé­čśé

1-ramzi teorisi:ilk hamile kaldigimda sol kasigimda batma oluyodu. Bebegimin karindan bak─▒lan ultrasonda ilk gorunmesinde soldaydi( TUTTU)
2├žin takvimi: ├žin takvimleri siteden siteye de─či┼čiyor. Do─črusu anne ya┼č─▒na ekleme yapan siteler linkinde ├žin takvimi olan bi site var oras─▒ herkeste dogru ├ž─▒k─▒yo di─čer sitelerde direk tabloya g├Âre s├Âyleniyor. Ve direk tabloya bak─▒nca do─čru ├ž─▒km─▒yor (TUTTU)
3-nene teorisi­čśÇ anneannem y├╝z├╝m├╝n g├╝zelle┼čti─čini karn─▒m─▒n yayvan de─čil de sivri oldugunu kal├žadan kilo almad─▒─č─▒m─▒ bebe─čimin 12 13. Haftalarda art─▒k sa─čda oldu─čunu fark ettigini(ba┼čta soldaydi sonra saga ge├žti) s├Âylemi┼čti. Ve k─▒z bebe─čin bir et topa─č─▒ gibi oldugunu erkek bebegin ar─▒ gibi ve daha belirgin oldu─čunu s├Âylemi┼čti. bebe─čin belirgin oldugu ilk ultrasonuna g├Âre. Ve k─▒z bebegin erkek bebe─če gore daha hareketli oldu─čunu s├Âylemi┼čti ( Hepsi TUTTU)

Nub teorisi: burdaki arkada┼člar erkek demi┼čti ama ben anlayamadim a├ž─▒k├žas─▒ ona g├Âre

┼×u an aklima gelenler bunlar­čśŐ
Ekleme: gobegimde t├╝ylenme cook fazla oldu y├╝z├╝k testi de tuttu
G├Âbekte t├╝ylenme olunca ne oluyor? Bende de cok var

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 11-06-2020

Hamileli─čimin 14. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 186 g├╝n kald─▒.

S─▒rt ve pelvik a─čr─▒lara ek olarak, relaxin karpal t├╝neli denilen bilek alan─▒ndan i┼čaret parma─č─▒n─▒za giden sinirlerde de de─či┼čikli─če sebep olabilir. Ba┼č parma─č─▒n─▒zda, i┼čaret parma─č─▒n─▒zda ve orta parma─č─▒n─▒zda kar─▒ncalanma, uyu┼čma ve/veya ac─▒ ba┼čl─▒ca belirtileridir. Bir d├╝─čmeye basarken, fermuar ├žekerken veya bile─činiz yard─▒m─▒yla tencere veya kahce fincan─▒ kald─▒rmaya ├žal─▒┼č─▒rken zay─▒fl─▒k hissi meydana gelir. Bu tarz belirtileri de─čerlendirmesi i├žin l├╝tfen doktorunuzla payla┼č─▒n─▒z. Bebe─činizin sa├ž folik├╝lleri geli┼čmeye devam ediyor.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 45 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 74 mm. (Ba┼čtan Popoya)

su00

Pop├╝ler ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
24 Temmuz 2013
1.481
746

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 15-05-2020

Hamileli─čimin 18. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 159 g├╝n kald─▒.

Bug├╝n, kekonyum (ilk d─▒┼čk─▒) bebe─činizin ba─č─▒rsaklar─▒nda birikmeye ba┼člayacakt─▒r. ─░├žeri─či ├Âlm├╝┼č h├╝creler, sindirim salg─▒lar─▒, yutulan amniyotik s─▒v─▒d─▒r. Ve anne karn─▒nda bebe─činiz taraf─▒ndan yap─▒lan sindirim prati─či sonucunda ├╝retilmi┼čtir. Ba─č─▒rsaklar taraf─▒ndan eminlen amniyotik s─▒v─▒n─▒n b├╝y├╝k b├Âl├╝m├╝, ortadan kald─▒r─▒lmas─▒ i├žin annenin b├Âbreklerine g├Ânderilir. Lanugo dedinlen ince t├╝ylenme g├Âr├╝lmeye devam ediyor.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 210 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 14.2 cm. (Ba┼čtan Popoya)

ceycey4444

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
18 May─▒s 2016
897
958

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 04-05-2020

Hamileli─čimin 19. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 148 g├╝n kald─▒.

Verniks bebe─činizin v├╝cudu ├╝zerinde olu┼čmaya ba┼člad─▒. G├Â─č├╝slerinizde olan de─či┼čikliklerin yan─▒nda aln─▒n─▒zda ve y├╝z├╝n├╝z├╝n yanlar─▒nda lekelenme pigmentasyonu olabilir. Bu pigmantasyonlar genellikle do─čumdan sonra ge├žerler. Anneler di┼člerinizi f─▒r├žalarken di┼č eti kanamas─▒ ya┼čayabilirsiniz.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 280 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 15.3 cm. (Ba┼čtan Popoya)

Yukar─▒ Alt