Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Benden ayrılamayan Kaynanam !!!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve brql94 tarafından 12 Ocak 2019 başlatılmıştır.

12 Ocak 2019
    Konu Sahibi : brql94
  1. Birgaripinsan

Birgaripinsan Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    88
    Madem sırayla diye anlaşıldı böyle uygulayın. Eğer şimdi susarsan ve bu şekilde alıştırırsan 2.evi orası olacak hep böyle devam edecek. Susma, bu konuyu hallet bence. Gerekirse tatlı bi dille kv ile konuş. Ne bileyim diğer çocuklarına da ayıp oluyor falan de.

storyteller ve brql94 bunu beğendi.
  2. 12 Ocak 2019
  3. brql94

brql94 Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    3
    Annemle aynı sehirdeyiz yürume 15 dk ya gidecek kadar yakin evet dediginiz gibi simdi birsey yapmaliyim ilk evlendigimiz zamanda en cok benle durmuştu o zamn hic birsey dememistim ikinci sene hep benle durdu yine birsey demedim simdi demezsem artik hep benle kalmak ister o yuzden simdi birseyler yapmaliyim

storyteller ve myhobbytravelling bunu beğendi.
  4. 12 Ocak 2019
  5. brql94

brql94 Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    3
    İnanin bunları çol düsunuyorum hep aramizi iyi tuttum hiç ötekilestirmedim hep onu da düsundüm ama artık oda beni biraz düsünse eşim askerde mi geldi mi hiç farkı yok

storyteller ve myhobbytravelling bunu beğendi.
  6. 12 Ocak 2019
  7. Esra

Esra Guru Üye

Ödül Puanları:
    488
    geçmiş olsun, böyle devam ederseniz kayınvalidenize ölene kadar tek başınıza bakacaksınız.
    Hatta üzerine diğer kardeşler de annelerini görmeye size misafir olacAklar sürekli

aTcI, storyteller ve Pembeemzik bunu beğendi.
  8. 13 Ocak 2019
  9. Ihtimaller Perisi

Ihtimaller Perisi 3 Melekli Anne ! Üye

Ödül Puanları:
    103
    Rahat yeri bulmus daha gider mi ?
    Allah sabir versin.
    Ama esinizle araniz bu durumdan bozulmamali cunku bir sucu oldugunu dusunmuyorum.
    Ama kv nin de biraz anlayisli olmasi lazim .Kök salmis zaar
    Siz diger cocuklariyla bu durumu konusabilirsiniZ.
    Bu devran boyle gitmez.

42yaren bunu beğendi.
  10. 13 Ocak 2019
  11. Bitttter

Bitttter En bi sevdiğim:) Üye

Ödül Puanları:
    163
    İnsan kaynana olunca aklını mı kaybediyor nasıl saçma sapan hareketler oğlunu evlendirip normal davranan çok az kadın var hiç mi yeni evli olmamış utanmıyor da bunlar hasretti rahatsız ediyorum diye
    Sabretmekten başka çare kalmıyor size

Esra bunu beğendi.
  12. 13 Ocak 2019
  13. Tarcinli12

Tarcinli12 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    33
    Ayyy vallaa ben olsan hic evime almazdim benden hizmet bekleycek oldu canim köle icin mi evlendim yaz kis askili sort ile oturuyorum evimde rahatimdan hic ödün veremem herkes kendi evine 1 aydan fazla kalamaz kalcam deseler baska gelinlerin yok mu derim hic cekinmem onlar üzülsün hep biz mi takinti yapip üzülcez? Icime sikinti basti bu konuyu okuduktan sonra kusura bakmayin

14. 13 Ocak 2019
  15. MevsimlerGibisin

MevsimlerGibisin Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    48
    Bence bütün sorun diğer çocuklarının kadıncağızı davet etmemesinden kaynaklanıyor. Uyanıklar rahatları kaçmasın istiyorlar, seni de sessiz bulmuşlar ohhh değmeyin keyiflerine. Eşin küserse küssün darılırsa darılsın ama kardesleriyle konussun. Annemi siz de davet edin sizde de kalsın yoksa ev tutulup parası ortak ödenecek desin. Bizde de var öyle kendini uyanık sanan kardesler, hastalıkta zorlukta sıkıntıda kederde anne babalarını bize yıkarlardı hep kendileri de gezmeler doyamazlardı. Maalesef ses çıkarmadıkça o kardeşler sizi sömürmeye devam edecekler, benim sömürüldüğüm gibi. Eşin açık açık konuşacak herşeyi canim seni de kötü konuma düşürmeden kendisi konuşacak kardeşleriyle.

Esra bunu beğendi.
  16. 13 Ocak 2019
  17. Esra

Esra Guru Üye

Ödül Puanları:
    488
    En güzel yöntem, eşiniz de yeni gelmiş, 2 günlük bir tatil ayarlayın. Hem size de iyi olur.
    Diğer kardeşleri arayıp biz tatile gideceğiZ annemi siz götürün yalnız kalmasın deyin ,oldu bitti

earth_angel9 ve storyteller bunu beğendi.
  18. 13 Ocak 2019
  19. storyteller

storyteller Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    193
    Bu tamamen sizin olaylara yaklaşımınız ve tutumunuzla ilgili.

Ben kimseyle birlikte kalmayı sevmem ve bu durumda sabırlı olmazdım mesela. Durum bu aşamaya geldiyse bir şekilde, eşimden çözmesini talep ederdim. Çözüm bulamıyorsa da benle kötü olmaya ve işin sonunun iyi bir yere varmayacağına hazır olsun. Dediğim gibi, bu benim yaklaşımım tabi.

earth_angel9 bunu beğendi.