Benim en güzel derdim....

Yasemenlikek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2019
1.282
1.785
Seni ilk gördüğümde dedim ki bu nasıl yakışıklı adam....bu nasıl bu kadar genç yaşta bu kadar başarılı olabilmiş......o nasıl duruş.Ömrüm oldun caney....ömrüm....sen de çok sevdin....ben bilemedim kıymetini.....sen şimdi başkasına aşık ben hala sana be bebeğim.gittiğin yolun sonu yok dedim....dinlemedin...
BEN SENİ ANMAYI BU AKŞAM BIRAKIYORUM.KALBİMDE SIZLAYAN YARAMSIN.NE DİKİŞ TUTAN NE KANAYANSIN...ben etmem artık veryansın...varsın kalbim yansın...BIRAKIYORUM SENLİ ANILARIMI.İÇİM BOMBOŞ....
Bu akşamdan sonra açık bir yarasın sadece.insanlar yara izlerini sevebilirler ama yaralarını sevmezler...seni sevmeyeceğim.canımı acıtan sevdan olmayacak.
Hoşçakal rüyam,hoşçakal yıllarımı,uykularımı,hayallerimi çalanım...hoşçakal.

Kumruhatun

Nasipte varsa açılır yollar.. İzin ver Allah'ım.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2019
249
1.440
"Ömrüm oldun caneyyy." Harikaymış. K. Bakma tam duygulanacağım sanarken bi gülme aldı beni :KK70:

Ama konularından az biliyorum seni. Allah yardımcın olsun aşk acısını unutmak çok zor. Ama imkansız değil. Dua et bol bol. Çivi çiviyi söker derler. Hayatına yeniden sana değer veren birini alırsan seni seveni seçersen daha çok mutlu olursun inan.

Son düzenleme:

Yasemenlikek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2019
1.282
1.785
"Ömrüm oldun caneyyy." Harikaymış. K. Bakma tam duygulanacağım sanarken bi gülme aldı beni :KK70:

Ama konularından az biliyorum seni. Allah yardımcın olsun aşk acısını unutmak çok zor. Ama imkansız değil. Dua et bol bol. Çivi çiviyi söker derler. Hayatına yeniden sana değer veren birini alırsan seni seveni seçersen daha çok mutlu olursun inan.
Ben de yazdiktan sonra olk defa okudum ve kahkaha attim😅😅😅😅yani yazatken nasil duyguluydum halbuki😂neyse guzel dilekleriniz icin tesekkur ederim sag olun

Yukarı Alt