Benim sütçüm var

Dr.JldBycn

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2009
793
4
Arkadaşlar ben yaklaşık 1 senedir sütçülük yapan :roflol: dünya tatlısı bir bayandan açık süt alıyorum.Sütçü dediysem öyle bildiiniz sütçülerden deil.Üniversite okumuş zannedersem tekstil sektöründe çalışmışken birden herşeyi bırakıp inekler alıp sütçülüğe başlamış. Şu an gittikçe büyüyen bir süt ağı oluşturduk. Her hafta litrelerce süt alıp yoğurt, peynir hatta tereyağ yapıyorus. (Hele ben, onca iş arasına bunu da sıkıştırdım.)
Meşhur sütçüm Aysun Sökmen. (Aysun the sütçü) Bu devirde bu kadar organik sütü bize ulaştırdığı için kendisine ve ineklerine teşekkürü borç bilirim. Ona vefa borcumu ödemek için sizlerle bunu paylaşıyorum. Umarım kızmaz. Sütçüm ve inekleri ile ilgili bol bol bilgi vericem işallah sizlere.

derinxby

mis kokulumm...
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2007
6.356
2.126
bizde bu organik sütlerden alsak keşke:KK43:( büyük şehirlerde yaşamak ne kadar zor .herşeyin normal olanını artık bulamaz olduk.

peluse

*EBRU*
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2008
2.431
8
Arkadaşlar google den "gündönümü çiftliği" diye aratırsanız arkadaşın ne demek istediğini daha ayrıntılı bir şekilde anlayabilirsiniz.
Yani arkadaş dalga falan geçmiyor. Ben de alıyorum adrese kadar getiyorlar. Haftada bir kere servisleri var. Bir mail grupları da var. Bu işe nasıl giriştikleri, çiftlikleri ve inekleriyle ilgili bilgilere ulaşabilir dileyen bahsettiğim şekilde.

esc_

kaan'ım canım oğlum
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2006
669
5
arkadaşım öyle desene bizde dalga geçiyorsun sanıyorduk

peki bizim ulaşaçabileçegim bir telefon numurası falan var mı bende almak isterim oğlum 1 yaşına giriyor süte başlayaçagım

Dr.JldBycn

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2009
793
4
Gündönümü çiftliği ya da aysun Sökmen diye aratırsanız ulaşabiliyorsunuz.Sanırsam telefon veremiyoruz buradan. Peluse , Aklıma gelmemişti gündönümü die.teşekkür ederim.

iipekk

Dikkat! bebek var :)
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2007
1.539
8
arkadasım cok tesekkur ederım , cok sevındım bende ınsallah almaya baslayacagım zira sütmü ıcıyoruz ne ıcıyoruz bellı degıl ustunde dumanı tuten mıs gıbı sut ıcmek ıstıyorum artık :)

Dr.JldBycn

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2009
793
4
Aysun sökmen kişinin adı. Özelden henüz msj atabilme şerefine erişemiyormuşum da.:eek:lmaz:

genciza

annesinin sosisi o :)
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2007
4.138
84
çok teşekkür ederim bilgi için a.s.
bende şimdi internetten baktım ve iletişime geçtim.

PAPATYAM

15 MAYIS kilolara savaş
Pro Üye
9 Kasım 2007
14.148
11
süper bişii ya netten baktımda çiftlik ile ilgili birçok haber röpörtaj yapılmış temiz nezih bi yere benziyor ama telefonlarına ulaşamadım bilen varsa özelden atabilirmi acaba.netten mail adresi buldum mesaj attım ama kesinleştirmek isterim maillerde okunamama durumu vss olmasın diye

Yukarı Alt