Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Benimde çok tırnak sorunum vardı.. Ama artık kalktı :D

Konusu 'Güzel ve Bakımlı Eller İçin Öneriler' forumundadır ve S_A tarafından 31 Ekim 2010 başlatılmıştır.

31 Ekim 2010
    Konu Sahibi : S_A
  1. S_A

S_A E.Z Üye

Ödül Puanları:
    153
    benimde tırnaklarım hep kırılırdı asla uzamazlardı...

Trind adında bir güçlendirici aldım.. tırnaklarım lastik gibiyken her 2 günde bir onu kullandım.. tırnaklarım çok olmasada uzatılar (4 milim kadar)...

Fakat ben Trind i iisviçreden aldım türkiyede varmı bilemiyorum :KK43:

bir de tek mucize formülüm trind değildi tırnaklarımı yuvarlak törpüledim!! ve uzadılar hep küt törpülemeye çalışıyordum ama hep yanlardan yırtılıyordu şimdi yırtılmıyorlar cünkü kenarlar yok :KK9:

umarım sizede faydası olur :KK70:

2. 26 Şubat 2012
  3. S_A

S_A E.Z Üye

Ödül Puanları:
    153
    Arkadaşlar Trind ten sonra birde Alessandro tırnak sertleştirici ojeyi kullandım. MArkanın olduğu gibi çok güzel ürünleri var. bence sizde deneyin.

4. 16 Ağustos 2012
  5. cansucukbu

cansucukbu Üye Üye

Ödül Puanları:
    16
    Alessandro ojeyi çok duydum iyi olduğunu ama hiç görmedim kozmetikçilerde :KK43: İnternette satan bir site var oradan alayım diyorum bakalım nasılmış

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.