• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Benimle birlikte zayıflamak isteyen paylaşarak zayıflayalım 76 kg hem yoldaş olalım hem destek olalım.

Elaemi

Guru
Kayıtlı Üye
24 Mart 2009
2.142
2.138
Kızlar merhaba benimle birlikte sağlıklı zayıflayacaklar var mı? Diyet grupları çoktan oluşturulmuş. Açıkcası ben yeni bir grupla başlamak istiyorum. Şok diyetleri denedim kısa sürede iyi ama uzun vadede olmuyor. Var mı benimle yediklerini içtikleri i paylaşacak birlikte zayıflayacaklar

Benim Sultan

İnsan Kendinin Aynasıdır
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2020
290
346
Şok Diyetlerden uzak durulmali.
Tavsiye isterseniz destek amacli, Zayiflamak icin tüyolar vere bilirim. Saglikli Şekilde kilo vermeniz için

Ahsen555

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2019
2.440
2.150
Ben rahatsızlığından dolayı tutmuyorum. Ama kilo veremiyorum çok üzgünüm 1 ayda 3 kilo çok az. Günde 1 saat koşu bandında 5 le yürüyorum ama sonuç çok az
Hormonlar da falan mı bir sıkıntı var bakıldı troid falan

Elaemi

Guru
Kayıtlı Üye
24 Mart 2009
2.142
2.138
Hormonlar da falan mı bir sıkıntı var bakıldı troid falan
Ağır kansızlık çıktı tedavi oldum ama pko var yaşta 37 metabolizma ma yavaşladı galiba.1 senede 15 kg aldım kansızlık tan 4 e düşmüştü o arada sürekli uyuyordum tabi ve şeker bağımlılığım başladı sonrada toparlayamadım kendimi 1.5 senedir böyleyim

Ahsen555

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2019
2.440
2.150
Ağır kansızlık çıktı tedavi oldum ama pko var yaşta 37 metabolizma ma yavaşladı galiba.1 senede 15 kg aldım kansızlık tan 4 e düşmüştü o arada sürekli uyuyordum tabi ve şeker bağımlılığım başladı sonrada toparlayamadım kendimi 1.5 senedir böyleyim
Anladımm inşallah düzelir zor bir durum Anlıyorm seni

Eses44

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2020
511
431
Ben de size katılmak isterdim kızlar ama hamilelik düşünüyorum. Gerçi diyet de yapamıyorum tabi yediklerine dikkat edip bol su içmeye çalışıyorum. Bide günlük 10 000 adim yürüyorum. Benim de youtube dan gördüğüm bi kahve tarifi var tuvalete çıkarıyor benim tuvalete çıkmaya ilgili sorunum var sizin de varsa verebilirim tarifini. Ben bırakmak zorunda kaldım içindeki tarçın düşüğe sebep oluyormuş.

Yukarı Alt