Bepanten Merhemini Agdadan Sonra Sürmek

..hazan..

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kızlar bepanten merhemi ağdadan sonra sürmek nasıl olur??
benim cildime özellikle yüzüme ağda alerji yapıo sivilc eoluo küçük küçük
canım bepanthene krem ve merhemin hücre yenileme özelliği vardır,ağdadan sonrada tahriş olmuş bölgeler için kullanman tabii ki iyi olur.ancak küçük küçük sivilcelerden söz etmişin,bunun için bepanthenenin merhemini değilde kremini kullanmanı öneririm.merhemi yağ bazlı olduğu için sivilcelerini arttıracaktır,kremi su bazlıdır rahatlıkla kullanabilirsin.

-xixxsxxixk-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
anneannemdede var alerji olayı malesef asırı kabarır ve kızarır.. kuafördeki kız önce pudraladı anneannemin yüzünü bebek pudrasıyla sonra iple aldı ardındanda bepanten sürdü .. bişey olmadı

axgxustos_bxoxcexgxi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ama ben aldım bile bepanten merhem yazıo:KK43:
bugün almak istiyorum yüüzmü veetin ağda bantları var hazır yüz için
ama çok korkuyorum alerji olcak diye çünkü ikere öle oldu ve aylarca gitmedi:KK43:(
ağdayla almadan önce bende pudra sürsemde sonra bepanten sürsem etkili olurmuki:??

..hazan..

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ama ben aldım bile bepanten merhem yazıo:KK43:
bugün almak istiyorum yüüzmü veetin ağda bantları var hazır yüz için
ama çok korkuyorum alerji olcak diye çünkü ikere öle oldu ve aylarca gitmedi:KK43:(
ağdayla almadan önce bende pudra sürsemde sonra bepanten sürsem etkili olurmuki:??
madem almışın merhemi,çok az uygula o zaman.dediğim gibi yağ oranı fazladır çünki.-ışık- ın dediği doğru pudrayı sürdükten sonra almayı dene canım.

-xixxsxxixk-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
tatlım bak eger agda bantlarıyla alacaksan al önce tüylerini sonra azcık bepanten sür yedir tenin emince pudrala tenini kızarıklıgını alır kabarıklıgını indirir...

asutaha

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
bende ne zaman yüzüme ağda yapsam yüzümü sivilceler basar ne yapıcam bilmiyorum ama bepanten geçirmiyo çok denedim

Yukarı Alt