Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

beta hcg değerinin düşük olması

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve darksoulriver tarafından 30 Ekim 2010 başlatılmıştır.

30 Ekim 2010
    Konu Sahibi : darksoulriver
  1. darksoulriver

darksoulriver Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    106
    merhaba doktor bey
    daha önce de size sorular sormuştum. şimdi bi başka soruyla yine karşınızdayım.

30 ağustos-kürtaj (kalp atışlarının duyulmaması nedeniyle)
    1 ekim - ilk adet tarihim
    30 ekim- beta hcg değerim :16,45

vajinal ultrasonla minnacık bi kese gördük ama.beta-hcg değerim çok mu düşük acaba? ne dersiniz? artma ihtimali yüksek mi?
    yine bebeğimi kaybetmek istemiyorum, korkuyorum :KK43:

2. 31 Ekim 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    0
    2 hafta sonra doğa size cevabını verecektir. Gebe olmanızı diliyorum...

4. 31 Ekim 2010
  5. darksoulriver

darksoulriver Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    106
    teşekkür ederim doktor bey. bu hafta tekrarlıycam kan testimi. umarım artış olur.

iyi çalışmalar

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.